[quote name='Aga76']To już zależy co Arnoldek lubi :razz:
Asiu, remont już zakończony? Podłogi to już chyba na pewno zrobione, bo pamiętam, że cyklinowanie było? :oops: :roll:[/quote]
tak, tak podlogi i sciany juz zrobione :cool3:
teraz jeszcze lazienka i przedpokój :evil_lol: