Jump to content
Dogomania

Mała Rita

Members
  • Posts

    2830
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mała Rita

  1. Arniś przeprowadzil sie z jednego tylko powodu... teraz w sumie gdy juz i tak stalo sie jak sie stalo moglby do nas wrócic ale niestety tesciowa powiedziala ze teraz to juz go nie odda
  2. [quote name='Pegaza']a to w ikea tylko? a patrzalas na allegro moze? no jak co dam znac ale narazie nie mam w planie tam zadnych zakupow a to jest odemnie troszku oddalone...piechota sie nie da tam isc:lol::roll:[/quote] na allegro drogie i wcale nie takie fajne jakby cuś to miej mnie na uwadze oki? :cool3:
  3. [quote name='Pegaza']mam 6 zmysl:evil_lol: ino ze ja sie narazie tam nie wybieram..:roll: bo i nie mam po co... ale co chcialas?[/quote] chcialam takiego kwiatka jakiego ma Kasia na scianie :loveu: to jakby co to daj znac :cool3:
  4. [quote name='Pegaza']o ja :evil_lol: taka tesciowa to skarb:evil_lol: kuna noo teraz masz czysto:roll:a ja nadal brudno:roll:[/quote] nio zrobilismy nareszcie podlogi i ani sladu klaczków :evil_lol:
  5. [quote name='Pegaza']hihi ikea?:evil_lol: [/quote] ooo skad wiedzialas :crazyeye: :evil_lol:
  6. [quote name='Pegaza']Dobrze mowisz do karmi tylko ze schlodzone ma byc piwo... no prosze ze tez nikt w mojej Somie sie nie chce zakochac:evil_lol:[/quote] to moze poznamy ja z moja tesciowa? :evil_lol: na pewno ucieszy sie ze bedzie miala dwa takie sliczne pieski :cool3:
  7. [quote name='tigrunia']A Ty Aśka wcale za nim nie płaczesz :shake: :evil_lol: Ja Karmi niezbyt lubie a z rumem to inaczej całkiem smakuje ?[/quote] oj placze, placze :razz: mam go cale weekedny a ostatnio jak wracalismy z dzialki i my z tesciowką taxi a dawid z nim szedl na pieszo to zaparł się, polozyl na ziemi i nie chcial isc bez tesciowej przerazony pewnie ze dawid chce go do domu do nas zabrac :evil_lol: mowie wam, miedzy nimi to jest naprawde milosc.... :roll: no jest bardzo slodkie ale smakuje jak karmi tylko wzmocnione :cool3:
  8. Cze Daria :loveu: Romansa mam do Ciebie hihi Kasia nie smiej się, bo Ty wiesz o co chodzi :cool3:
  9. Cze Be wieczorowo :loveu: ale to maleństwo piękne :loveu:
  10. [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_4883.jpg[/url] ach to spojrzenie :loveu:
  11. [quote name='Kasia']a że do czego ten rum się dodaje tak dokładnie? do bronka mam se go wlać? cze Asik :loveu: Arnold dalej u teściowej? zawita kiedyś do Was zaś...?[/quote] Kasik do KARMI dolewasz, ja pilam a karmi poema :loveu: Arniego chyba juz nam tesciówka nie odda, zakochana w nim i on w niej :loveu:
  12. [quote name='Aga76']Mogę spróbować tej przyjaźni :evil_lol:[/quote] i można mieć też pewność ze nigdy Cię nie opuści :evil_lol:
  13. [quote name='Aga76'][COLOR=magenta]Piwo w domu mam, ale rumu brak[/COLOR] :roll:[/quote] pycha mowię Ci :loveu:
  14. Cze Aguś :loveu: Z leniem tez mozna sie zaprzyjaznic, nie pozbywaj się go :cool3:
  15. Cze :loveu: Nie, nie, dzis główka nie boli ale pyszne to jest!!!!!! :loveu:
  16. Be ja dzis lajtowo piwko tylko, Daria narobila mi smaka na ten rum z karmi ale w sklepie nie starczylo mi kasy a kartą nie mozna bylo zaplacic wiec kupilam tylko piwko :evil_lol:
  17. Fajowski domeczek :loveu: No i te okna w dachu.... :loveu:
  18. [quote name='Aga76']Po prostu zdolna jesteś :loveu: Jak kolokwium? A tak w ogóle to z czego było? Cześć w piękną sobotę :evil_lol:[/quote] Cze Aguś :loveu: Kolokwium ok, wszystko napisalam :loveu: a mialam z "Kreatywności w reklamie" :cool3:
  19. jestem, jestem pije piwko i ucze sie niestety bo jutro kolokwium mam no i jednoczesnie zagadam na dogo kurde ja to mam podzielną uwagę nie? :cool3: :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza']Ja bym sie napila rum z ciemnym piwem..:eviltong: buu juz poszlas....[/quote] poszlam po wareczkę :loveu: ale nie bylo wiec przytachalam heinekena z lodówki :evil_lol:
  21. [quote name='tigrunia']Mam popcorn Aśka :razz:[/quote] ooooo :cool3: to co? otwieramy WARECZKĘ??? :cool3:
  22. Cze Aguś :loveu: A moze by tak piwko przy piątku???? :cool3:
  23. Ale Matuś ślicznie ciachnięty :loveu: Fryzurka pierwsza klasa A kuku!!!! [url]http://i40.tinypic.com/2yyuuyv.jpg[/url] Czesc Kasieńko :loveu:
  24. Mała Rita

    Aksa i Tofi

    Czesc Ewciku :loveu:
×
×
  • Create New...