Jump to content
Dogomania

_Liliana

Members
  • Posts

    98
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Liliana

  1. Witam Was. Nie mogłam sie powstrzymać aby o tym nie napisać. Jakiś czas temu moje dwa psiaki /no i ja przy okazji/ poznaliśmy wspaniałego bulwiastego..... Piekny i bardzo mądry psiurek Nasze spotkania i wspólne zabawy moich synciów zawsze były przypadkowe, ale wspaniałe. Bulwek tryskał energią, był niesamowicie radosny..........taka bulwiasta torpeda:loveu: Dzisiaj, bedąc na spacerze z moimi potworkami:), spotykam tego Pana ale bez Barriego, towarzyszy mu inny bulwek, SZOKKKKK. Jak się okazało Bari utopił się w stawie na Muchowcu w Katowicach. Będąc na spacerze wskoczył na lód który pod nim się załamał i wpadł do stawu. Jego Pan wskoczył za nim ale nie uratował psiurka.Ja nie mogę się "pozbierać".Ten psiur zginał w tak idiotyczny sposób, miał 15 miesiecy. Pan powiedział że to widać było przeznaczenie:-o. Ma już nowego bulwka bo jak mi powiedział , nie dociera do niego ze nie ma już Barriego i dlatego kupił następnego. Nie jest moim zamiarem osądzanie tego Pana,naprawdę jestem przekonana że zrobił wszystko żeby Barriego uratować, ale piszę o tym ponieważ nie mogę uwierzyć w to że już GO nie ma:shake:Znałam tego psiaka, on tak bardzo cieszył sie życiem. W moim i w moich psiurów sercu wspaniały i radosny Bari będzie zawsze. Zwyczajnie nie mogę się z tym pogodzić:placz: Naprawdę musiałam o tym napisać, nadal nie moge w to uwierzyć.
  2. [quote name='BarbeSale']Rok temu, jak i we wcześniejszych latach było tak samo, czyli numery katalogowe razem z katalogiem odbierało się w punkcie przyjmowania psów na wystawie. Z tego co pamiętam w ostatnich latach nigdy nikt nie stał w kolejce dłużej niż kilka minut. Oczywiście pozostałe dokumenty czyli karta oceny, dyplom i teczka będą czekać na wystawców na odpowiednich ringach. Ten punkt był w zeszłym roku przy wejściu do hali (już wewnątrz oczywiście) i zapewne będzie tam też w tym roku.[/quote] To super:lol: Widocznie na zapas się zestresowałam:oops: Nie było i nie jest moim zamiarem dokuczanie organizatorom. Tak jak juz pisałam, tez słyszałam o wystawie w Rzeszowie wyłacznie pochlebne opinie.
  3. [quote name='Maks i Spark']...z zagranicy potwierdzenia też przychodzż bez numerów i odbiera się je na ringu :cool3:[/quote] Dzięki za informację:crazyeye: Mam tylko pytanko, bo byc może się nie doczytałam w ulotce, za co z góry przepraszam:oops: Gdzie :-ow Rzeszowie bedą do odbioru numery startowe? Na ringu?
  4. [quote name='Iwona1984']bądzmy dobrej myśli :)[/quote] TAAAAAk..........:diabloti: Faktycznie nic innego nie pozostaje. Tylko że akurat w naszym przypadku mamy conajmniej 4h jazdy, pod warunkiem że warunki bedą znosne. Wystawiamy psiurki z IX grupy które wymagają jeszcze przygotowania przed wejściem na ring. Wyjedziemy odpowiednio wczesnie ale czy zdażymy? Jestem wieloletnim wystawcą i przyznam że dla mnie osobiście ta "dezorganizacja" z niewiadomych przyczyn jest karygodna. Tak jak pisałam powyżej, zafundowałam sobie nieświadomie dodatkowy stres. Czy ktoś wie czy w ubiegłym roku w Rzeszowie było podobnie? Słyszałam o tej wystawie pochlebne opinie i w związku z tym zgłosiłam moje skarby,dlatego ciekawi mnie czy rok temu organizatorzy też sprawili taką niespodziankę?
  5. [quote name='Vectra']a dlaczemu nie ma numerków z potwierdzeniami ? będą gigant kolejki :([/quote] No własnie:angryy: W przypadku "wejścia"danej rasy na ring o 10.00 to będzie straszna nerwówka. Co mają powiedzieć wystawcy przyjeżdżajacy "z Polski"? Mamy zimę, warunki drogowe mogą być fatalne i co wtedy jak będziemy zmuszeni stać w kolejce po numerek a sędziowanie juz się rozpocznie? Moim zdaniem jest to skandal, nie po to płacę cięzkie pieniądze żeby fundować sobie dodatkowy stres.
  6. Ja też dzisiaj otrzymałam potwierdzenie:multi: Jestem tylko zdziwiona faktem iż nie otrzymałam numeru startowego. Za wystawę zapłaciłam przelewem bankowym "grubo" przed końcem I-szego terminu, dodatkowo kopie przelewu posłałam do Oddziału. Nie ukrywam swojego niezadowolenia bo w nerwach i przepychankach bedę musiała stać w kolejce po dokumenty. Zastanawiam się jaki był sens tak wczesnej opłaty. wydawania dodatkowych pieniedzy na "polecony" z kopia dowodu wpłaty, skoro i tak zostałam potraktowana jak osoba która nie zapłaciła.
  7. Witaj, sliczna drobinko-kruszynko FIFI:loveu: Nie mogłam się powstrzymać aby do Ciebie nie napisać.Jestem przekonana że jesteś Farciarą ponieważ trafiłaś pod skrzydła Aniolów Stróżów tego forum. Jesteś dzieckiem i myslę że zapomnisz o ludzkich bestiach a uwierzysz że są tacy którzy pieski kochają bezwarunkowo - tak samo jak Wy nas.
  8. Witajcie! Jestescie super i wiem że robicie co tylko w Waszej mocy aby pomóc Sonii:loveu:Trochę się niepokoję że tej operacji nie mozna chyba zbyt długo odkładać. Mam jednak świadomość że naprawdę robicie wszystko aby zaradzić tej sytuacji. HOOOOOOOOOOOOP Sonieczko.
  9. Hej Sonieczko, trzymaj się:loveu:
  10. Witam, ja również otrzymałam PW.Niestety nie mogę wiele pomóc oprócz rozesłania "wici" wsród znajomych psiarzy:-( Moje stadko składa się z dwóch psiurków i kocurka. Podbijam Sonieczkę:lol:
  11. [quote name='panienkabubu']Bierz :cool3:[/quote] BAAAARDZO dziękujemy:loveu: A więcej nie będzie?:oops: Ja niestety zawsze jestem sama na wystawach więc tym większa radość jak mój Miszka zostanie "uchwycony" . Pomijam już fakt że Twoje fotki Panienkobubu są rewelacyjne!!!!:multi:
  12. [quote name='panienkabubu']Tego co witał każdego na dwóch łapkach? :)[/quote] Tak, własnie tego:cool3:
  13. Tak tego:cool3:
  14. Panienkabubu.To ja, mamusia rudego gryfonika:grins:bardzo proszę - czy mogłabym poprosić o te piekne fotki?:placz:
  15. Gratuluje wszystkim zwycięzcom:multi: W super relacji foto z wystawy są zdjęcia mojego łobuza gryfonika:loveu:Czy mogłabym sobie te fotki ściagnąć?:roll:
  16. Gratulacje:multi: Pozdrowionka od Lilki, Fokusika, Miszki i Bamsia
  17. Gratulujemy:multi: Najbardziej cieszy mnie fakt iz nasze Polskie gryfoniki znajduja uznanie wsrod zagranicznych sedziow. Lilka,Fokus i Miszka
  18. Witam wszystkich "gryfonikomaniaków" i nie tylko:lol: Na wystawie w Będzinie "Miszka" już z tytułem Mł.Ch.Pl., Mł.Zw.Klubu 2008, pierwszy raz startował w klasie pośredniej. Uzyskalismy pierwsze CWC, N.D.P.wR. i Zwycięstwo Rasy. Na wystawie zauważyłam 3 gryfoniki brukselskie i 1 belgijskiego podpalanego które niestety nie były wystawiane. Cieszy mnie to iż gryfoników pojawia się coraz więcej:loveu: [url]www.gryfonik.pl[/url]
  19. TAK!!! tego:lol: Niestety nie wyswietla się moje www. w postach:placz:a córa wyjechała i sama sobie z tym nie poradzę. Bardzo się cieszę że w końcu mogę włączyć się w dyskusję!!!! A moja stronka to [URL="http://www.gryfonik.pl"]www.gryfonik.pl[/URL] /miała się wyswietlać/córa wraca za 2 tyg.to pewnie to uzupełni, bo inaczej jestem chyba troszkę anonimowa:angryy: Pozdrowionka:loveu:
  20. Hey! Witam wszystkich.Chciałam podziękować za skadrowanie mojego Gryfonika na wystawie w Będzinie.;) Ja nie jestem biegła w obsłudze komputerów i dopiero moja córa w końcu mnie zalogowała na "dogo".:loveu: A;e skoro juz w końcu jestem zalogowana to jeszcze raz dzięki za Fotki. A na marginesie to nigdy więcej nie wezmę żadnego "psiura" na wystawę w taki upał.To była męczarnia dla niego, ale sama wystawa OK.
×
×
  • Create New...