Jump to content
Dogomania

Luzia15

Members
  • Posts

    493
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia15

  1. Mam nowe zdjęcia! :multi::multi: [img]http://lh4.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S6JlcbQsCRI/AAAAAAAAAeo/Bfz7dGbghn4/s640/P1030086.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S6Jlch77fII/AAAAAAAAAes/hrp5CeieEZU/s640/P1030149.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S6Jlc1WHFaI/AAAAAAAAAew/1SRzoAID0A8/s640/P1030173.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S6Jldajj-ZI/AAAAAAAAAe0/rtxcvDHA0nE/s640/P1030183.JPG[/img] KONIEC.
  2. Wydaje mi się, że tak. Ja też przeczytałam że do 30.04. więc jeszcze trochę czasu jest ;) Pozdrawiam!
  3. Trzymamy za słowo! Dzisiaj jeszcze nie ma :D :D :D Komuś się szykuje lanie! :P
  4. Dzięki :) Pozdrowienia.
  5. [B]madziulik_13[/B] nie mam pojęcia. Trzeba czekać aż Zielsko się odezwie.
  6. łiiii! nareszcie nowe odcinki! :multi::multi: Widzieliście to? Nawet nowa odsłona jest, że się tak wyrażę :evil_lol: I dłużej trwa! Nie tak jak wtedy - 30 minut, tylko prawie godzinę! To już sukces! :D już się nie mogę doczekać kolejnego odcinka. I ostatnio jak była ta jack russel terrierka z labradorem, na którego się rzucała to było agility! :multi:
  7. Mi też to zdjęcie się podoba :D Napisałam do Ciebie na Gadu :P Ale nie odpisałaś! :P
  8. Łiiii! :multi: Nareszcie nowe fotki! :multi::multi: Agent Lucky 007 jest super! Szkoda, że tak mało foteczek. Ja mojemu yorkowemu też robiłam kiedyś sesję w okularach. Mógłby wziąć udział w konkursie pt. Jestem Matrixem :D :D :D Czekamy na jeszcze więcej zdjęć! :)
  9. [B]Borówka16[/B] jakoś tak wyszło. Przepraszam. Przyznaję, na lanie zasłużyłam :D Zaraz zajrzę! ;)
  10. Ja wysłałam koło 16. Całe szczęście weszłam wtedy na kompa! No ciekawe, co z tego będzie. Mam nadzieję, że się załapiemy.
  11. [B]Doti1986[/B] - dzięki :) Na wiosnę, o ile takowa pora roku raczy zawitać, musimy się wybrać na małe strzyżonko do fryzjera :D Juz całkowicie zarośliśmy w kłaczkach :D Przydałoby się jakoś schludnie wyglądac. Ale jak na razie jest trochę za zimno - temperatura przekracza zero, ale w dolnych granicach. I ten śnieg... ;/ P.S. Zgłosiliśmy sie dzisiaj na obóz agility! Mam nadzieję że uda nam sie załapać. Trzymajcie kciuki! :)
  12. No i znowu ta niezręczna cisza! Moi drodzy, tak być nie może! :mad::mad: Zanim Was wszystkich stłukę to dodam nowe fotejszyn :evil_lol: Na razie tylko dwie, bo reszta niezgrana i nieobrobiona. Nie mam czasu jak na razie na takie rzeczy ;p Na razie sporo nauki. Ale przechodzę do zdjęć w końcu [img]http://lh5.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S55oqG22lKI/AAAAAAAAAdI/IXTfps1RLjU/s640/P1030081.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S55oqkGWpcI/AAAAAAAAAdM/-awBIiolNMI/s640/P1030111.JPG[/img] Czekam na opinie! :p
  13. My też! My też :D Również mam nadzieję, że się załapiemy ;) Tylko my na pierwszy turnus ;)
  14. Ja też się nie spodziewałam, tak szczerze :D Ale fajnie że się nam udało :) Pozdrawiam.
  15. łoooł ;D Marti ! :D łiiiii ;D
  16. Czyi pewnie nici z konkursu .
  17. Ech, już całkowicie zwątpiłam w to, że możemy otrzymać wyniki tego konkursu. A jak otrzymamy to chyba bardzo, ale to bardzo późno.
  18. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]Już nie możemy się doczekać zgłoszeń :)
  19. [quote name='Błyskotka']Szkoda że pokazują powtórki :(.[/QUOTE] No szkoda, szkoda :( Też nad tym ubolewam... Ale może niedługo się doczekamy nowości :D
  20. Tak, treserka naprawdę ma głowę :crazyeye::crazyeye: Ciekawe, co będzie za tydzień ... Może coś nowego :cool3:
  21. A dzisiejszy odcinek? O tym dobku? To już było ... tak samo jak tydzień temu o bullterierze i rodzinie punkowców. Ciekawe kiedy puszczą nowe odcinki ?
×
×
  • Create New...