[quote name='BBeta']Może to [URL="http://www.klubrr.nazwa.pl/index.php?id=46,106,0,0,1,0"]entropium[/URL]? Skonsultuj się jak najszybciej z jakimś dobrym weterynarzem, krople raczej nie pomogą, a nieskorygowana wada powiek może doprowadzić nawet do ślepoty :shake:[/quote]
moja ma też takie oczka jak Balto ... ostatnio używamy nowych kropelek [ludzkich poleconych przez weta] i jest trochę lepiej, a bylismy juz u trzech wetów, uważanych za dobrych i każdy zapisuje kolejne kropelki a to minimalnie się zmniejsza ale nigdy nie znika ... zapomnę raz dać kropelki to oczka znów są w takim samym stanie... mi mówili, że zatkane kanały łzowe - miała też robione przeze mnie takie masaże oczek po podaniu leku