przez ostatni tydzien Assan zrobil spore postępy. Bez problemu waruje, chodzi pięknie przy nodze zarówno w marszu jak i truchcie. Dzisiaj zaczęliśmy naukę aportowania, zobaczymy co z tego wyniknie ;))
rozmawiałam z p. Magdą. Trzeba poczekać aż skończy rosnąć i wtedy zobaczyć co dalej. a psiak jest wspanialy, wesoly i kochany. Był u mnie na jedną noc i mojemu psu żyć nie dawał ;D;D
[quote name='Confess']Jak to jak? Assan da raadę xD Wpędzi resztę psiaków w kompleksy :d[/QUOTE]
[IMG]http://i47.tinypic.com/29lbddu.jpg[/IMG]
czekamy na szkolenie
[IMG]http://i49.tinypic.com/2zjf5ea.jpg[/IMG]
a tutaj się szkolimy :))
to chyba te blizny tak zniechęcają ... :( a ona biedna marznie
w ferie bede szyla jej kubraczek o ile zdobede materiały, zeby lasia nie marzla tak strasznie. To najgorsza pora roku dla niej ;((
leila leniuszek leży na podusi
[IMG]http://i46.tinypic.com/2z4bbqh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/9h47di.jpg[/IMG]
i z ciocią ;D taką zafascynowaną życiem xD
[IMG]http://i48.tinypic.com/357pxzq.jpg[/IMG]
zdjęcia z niedawnego spaceru
[IMG]http://i45.tinypic.com/2mzyzoo.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2s10t9x.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/2w3s16w.jpg[/IMG]
na spacerach jest bardzo posłuszna, przychodzi na każde zawołanie. Uwielbia aportować i bawić się. Na spacerach jest z nią ciągły kontakt i nie sprawia problemów :))