a jednak pies został wykąpny bo wrócił ze soaceru cały mokry [deszcz padał.] wiec odrazu szybko go wykąpalismy.
kąpiel przeszła dośc spokojnie , mama wsadziła psa do wanny , pomoczyłysmy go letnią wodą.. sampon , potem spłukiwanie wodą.. wyjęcie psiaka no i suszenie. Kochany dostawał cał yczas nagrody i byl bardzo spokojny , troche był nie spokojny gdy srednim ogniem go suszyłam a mama wycierała ręcznikiem. Ale wszystko przeszło fajnie [IMG]http://psy.olpw.com/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Potem wyczesałam go i miał mnóstwo martwego włosa wiec wiele włosów wyleciało [IMG]http://psy.olpw.com/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] i teraz szaleniec ze szzcescia biega z piłką i wyglada jak spocony piłkarz [IMG]http://psy.olpw.com/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG]
mam bodajze 2 zdjecie po kąpielowe. nie chcialam jeszcze psa niepokoić lampą błyskową , bo jej nie lubi.:razz: