[quote name='Goś']Kurde skąd się ten wet urwał??! :angryy: Porażka zupełna...no wierzyć się nie chce...Chętnie poznałabym nazwisko tego "pana dra", bo to jednak dobrze wiedzieć takie rzeczy...nigdy nie wiadomo co się może przydać...więc jakbym mogła prosić o dokładniejsze dane na PW to byłabym wdzięczna...
A wracając do spacerku, to... Nie Róbcie Mi Tego Kobitki!!! Ja już tak namotałam w pracy, zamieszałam z grafikiem, zafundowałam koleżance pracującą niedzielę, pozamieniałam się,zrezygnowałam z wolnego dzisiaj tylko po to, żeby mieć niedzielę wolną...a Wy teraz chcecie spacer na sb przełożyć??:placz: Proszę, spotkajmy się jeszcze w ten weekend w nd! Frytce tak dobrze robią te spacerki! Z każdego wraca odrobinę odmieniona, trochę pewniejsza siebie...Już nawet nie obszczekuje każdego napotkanego przechodnia! :cool3: ;) Dlatego tak mi zależy na tym spotkaniu... Może jednak dacie radę w nd?? Bo ja całą sb przesiedzę w pracy i na pewno nigdzie nie będę mogła wyjść :sad:[/QUOTE]
Nie martw się :P ja z Lusi mogę przyjechać gdziekolwiek w niedziele i w sobote również. Oba te dni mi pasują :P