Jump to content
Dogomania

akira

Members
  • Posts

    1584
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akira

  1. Gratulacje :laola: :laola::laola: :laola: :laola: :laola: :laola:
  2. [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/IM000093.JPG[/url] Ale śnieg na nia napadal ;]
  3. Śliczny jest ;]
  4. Właśnie miałam jedno zapytanie o sunie ;]
  5. I być może my :eviltong:
  6. [quote name='zaba14']Abi wyrosnie na astka napewno :P bardzo ładna sunia! :) kicius uroczy a ze nie znośny to cóż... uwielbiam persy :loveu:takze bede stale bywac u was w galerii!![/QUOTE] Zapraszamy :loveu:
  7. [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172261[/url] terrierkowata sunia
  8. [IMG]http://www.tvk-gaj.pl/~schronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_109/t91_t1.jpg[/IMG][IMG]http://www.tvk-gaj.pl/~schronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_109/t92_t1.jpg[/IMG] [SIZE="5"][FONT="Arial Black"] Niespełna roczna sunia średniej wielkości, bardzo miła, aktywna i rezolutna . Wszędzie jest jej pełno. Wymaga dużej ilości ruchu. Bardzo lubi szczekać. Będzie świetnym przyjacielem :) Przebywa w Schronisku dla bezdomnych zwierząt przy ul. Skarbowców 52 we Wrocławiu. Jej nr schroniskowy to 841/09. [/FONT][/SIZE] Pozwoliłam sobie dać jej imie robocze Saba :loveu: [B]Ogłoszona jest na:[/B] [url]www.wroclaw.gumtree.pl[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.wstawaj.pl[/url] [url]www.wroclaw.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.darmoweogloszenia.pl[/url] [url]www.sellit.pl[/url] [url]www.alegratka.pl[/url] [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] [url]www.kokosy.pl][/url] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url]
  9. Dobra ja zrobie wątek i ogłoszenia tej [IMG]http://www.tvk-gaj.pl/~schronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_109/t91_t1.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Ania :)'][url]http://i36.tinypic.com/2sbrgvl.jpg[/url] ślicznie tu wyszła :loveu: Abi jest podobna do asta ;)[/QUOTE] No troche jest podobna ;] Lakki: [IMG]http://i42.tinypic.com/5l6tf9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/in74b5.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/x2whec.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2vlsg9u.jpg[/IMG] O a to jest kocica moich rodziców. Wabi sie dejzi i ma 5 lat ;p ostatnio jak uciekła to dorobiła się jednego malusiego kociaka ;p który przyszedł na świat przez cesarke. :p ale śliczny jest :p (oczywiście kocica już wysterylizowana) ;p a mały w ten poniedziałek będzie kończył 4 tyg i zostaje już na stałe u rodziców [IMG]http://i44.tinypic.com/2edxy76.jpg[/IMG]
  11. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/jesien/DSC08845.jpg[/url] Biedny psiak ;/ to jeszcze dziecko :/
  12. [quote name='zaba14'][URL]http://i36.tinypic.com/2sbrgvl.jpg[/URL] rośnie amstaffek :D masz persika? cudny kolor ma! :) :loveu: i widze ze obrozka u psiaka na szyji, juz sie przyzwyczaiła? bo u nas nadal sobie Miya przypomina ze ma cos wstretnego na sobie :P[/QUOTE] Mam mam ;] w czerwcu skończył 3 lata ;] a nie znośny jak diabli :evil_lol: dlatego obcinany zresztą widać na zdjęciu :p zaraz poszukam wyraźniejszego. Nie przyzwyczaiła się jeszcze do obroży, a nosi bo musi na dworze mieć. Oswaja się puki co z nią, bo specjalnie kupiłam jej cieniutką i luźniej ma zapiętą. Z tym, że sama jeszcze nie chodzi za bardzo po dworze, bo nie chce :diabloti: woli na rączkach ;p
  13. [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/PA274260.jpg[/url] Ale zabaweczke ma Axel ;]
  14. [IMG]http://i36.tinypic.com/2djo461.jpg[/IMG] A tu Lusi z Nemo. Troche nie wyraźne bo z telefonu [IMG]http://i36.tinypic.com/287q2ki.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/29omz4i.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/20gk1th.jpg[/IMG] A tutaj Laki ;p wielki jest [IMG]http://i35.tinypic.com/2hi038z.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i36.tinypic.com/iv8xes.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2sbrgvl.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/1r900x.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2z6ijpu.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/flvvci.jpg[/IMG]
  16. Śliczne :loveu: a Senega jaka śliczna na żywo :loveu::loveu:
  17. [quote name='zaba14']i jak dzis malutka sie czuje?[/QUOTE] Malutkiej rozwolnienie puściło. Ale za to sika cały dzień niemal co chwile
  18. [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/stefa/DSC03974.jpg[/url] Ale śliczna :loveu::loveu::loveu::-o
  19. [url]http://img254.imageshack.us/img254/5064/35635374.jpg[/url] Śliczny on jest ;]
  20. [url]http://img3.imageshack.us/img3/8523/74096622.jpg[/url] Śliczna jest :loveu: Bardzo mi przykro z powodu Mikusia. Moja mi nie cały miesiąc temu odeszła :placz:
  21. Tak strasznie pusto bez Ciebie kochanie w domu... :-(
  22. [quote name='zaba14']to niech zdrowieje szybciutko, biedactwo :([/QUOTE] [quote name='NATKA'] Witam serdecznie ;) Kruszynka urocza życze jej szybciutkiego powrotu do zdrówka :loveu: Pozdrawiam[/QUOTE] [quote name='kaja10014'] Hej [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/hand.gif[/IMG] Życze powrotu do zdrowia malutkiej :loveu:[/QUOTE] [quote name='Ania :)'] Hej :) Abi jest śliczna i niech szybko zdrowieje :loveu: Pozdrawiamy. :buzi:[/QUOTE] Dzięki :loveu: małej już jest lepiej po antybiotykach :p
  23. Już po. Ma krwiste zapalenie jelit czy coś takiego. Prawdopodobnie przez robaki. Ale powinno jej przejść. Bo jest już na antybiotykach. I samego kurczaka może tylko jeść.
×
×
  • Create New...