Dziewczyny,a moze kupic jej za te pieniazki jakies preparaty witaminowe lub odzywki wzmacniajace???
Poza tym mysle,ze trzeba zaczac tez zbierac pieniazki na jej leczenie w razie czego wciaz na ta klinike....;)
Do pomocy finansowej na Slodziaka dolaczyla do Nas PAni Irenka z Warszawy,ktory wplaci piieniazki na poczatku tygodnia:loveu::loveu::multi:
Jak sie czuje Slodziak????
hej ...ja tylko powiem:multi::multi::multi::multi:
ja tez mialam przeczucie,ze ta Pani bedzie najlepsza dla Sati:loveu::loveu:
tak strasznie sie ciesze,ze Pani Sylwia sie zglosila by Nam pomoc....
co do drugiego domku to jak najbardzie trzeba im zaproponowac innego potrzebujacego pieska...;)
Ja sie tak bardzo wczoraj cieszylam!!!Kochany piesek:multi::multi::multi:
oooooooooo:loveu:
Witaj Dario na forum Slodziaka!!!:multi::multi:
strasznie sie ciesze,ze do nas dolaczylas!!!:loveu:
Sluchajcie,wiem,ze to niewiele,ale moge zdeklarowac 15zl miesiecznie na Slodziaka...
Mysia ja sie zajme transportem....poszukam wsrod swoich znajomych....zeby zawiozly Aronka na miejsce....
od nastepnego tygodnia jak juz Aronek bedzie w hoteliku zabieram sie za ogloszenia i szukania domku docelowego:diabloti:
Dziewczyny dostalam juz odpoiedz od tej Pani:
Witam i dziękuję za tak szybką odpowiedz oczywiście że u mnie dom tymczasowy jest bezpłatny mogę zaoferować tym wszystkim zwierzakom przebywającym u mnie jedzenie codzienne spacery i dużo miłości chociaż w taki sposób chcę przyłączyc sie do wszystkich tych którzy ratują te skrzywdzone przez los i człowieka zwierzęta to mój numer tel .. proszę dzwonić o każdej porze dnia i nocy Serdecznie pozdrawiam i całym sercem jestem z wami
dla mnie brzmi super!!;)
[quote name='Beata19']Zdjęcie psa-widmo jest na naszej klasie
http://nasza-klasa.pl/profile/15784566
Czesc Beatko,kolezanku po fachy na naszej klasie:-))