To Ty nie zauważyłaś w międzyczasie, że ona jest pijana? :evil_lol::laugh2_2::laugh2_2:
Mnie zawsze matka powtarzała, że ponoć pies od czekolady może zdechnąć, a tu jeszcze z procentami. Nenka jest niezniszczalna ;)
P.S. Robię już zakupy towarów, żeby wykupić u Neny rzeczoną transfuzję. 3 Lindty z whisky wystarczą? :lol: