[quote name='orpha']CIACH(...) Ty Izzie i tak sie mialas do nas wybrac , (...)CIACH[/quote]
:evil_lol: Właśnie się zastanawiałam czy coś napiszesz, że ja tak na te spacerki chętna jestem, ale chyba tylko wirtualnie :D Mam do dyspozycji każdy weekend, najwyżej przełożę kiedyś wyjazd do Azylu. Muszę na te spacerki w końcu podojeżdżać :-)