W sobotę byłyśmy z Marlenką w Boguszycach i wypatrzyłyśmy takie cudo:
[IMG]http://images45.fotosik.pl/207/9c60e3ac5b4093f1.jpg[/IMG]
Sunia jest młodziutka (nie więcej niż rok), pogodna, garnie się do człowieka, pięknie bawi się piłeczką. Moim zdaniem nadaję się do bezpośredniej adopcji do DS. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/206/7bad101bae7396ad.jpg[/IMG][/URL]
Im dłużej będzie w Boguszycach, tym jej szansę na adopcje będą mniejsze, dlatego postanowiłam założyć jej wątek i poprosić Was o pomoc w szukaniu domków i robieniu ogłoszeń. Ja zrobię jej allegro. Mam też gorącą prośbę, żeby ktoś zrobił jej banerek, bo sama nie umiem:(