[quote name='AleksandraJ']Z tego co dziewczyny pisaly to Pani kierownik tak na nich zalezy ze sie o nie boi. Jest to coprawda troche na wyrost bo nie każdy psa skrzywdzi, ale miala kiedys jakis incydent z DT i teraz pozostal uraz... :shake:[/quote]
No tak,jednak jaka gwarancja,że w domku stałym psa nikt nie skrzywdzi?Szacunek dla P.kierownik za to,że zależy jej na pieskach,ale oby nie było tak,że Lisiczka zmarnuje się w schronie,zawsze istnieje ryzyko w jakie ręce psiak trafi,a może w świetle poprzednich wypowiedzi schronisko mogłoby zmienic zdanie w sprawie DT.