[quote name='Pegaza']Cze Ula ktora pewnie gdzies tam hula:evil_lol:..... po gorach.....:evil_lol:[/quote]
Cze Uluś:loveu::loveu::loveu:
Daria cosik Ci się ostatnio rymuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Pegaza']Ewa u nas dzis frytki wlasnie sie smaza w piekaroku:cool1:
a Ty co wymyslilas?:lol:[/quote]
O frytuchy dobre:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
U nas spagetti:eviltong:
[quote name='Aga76']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Cześć Ewuś :loveu:
U nas dziś leje się z nieba...[/quote]
CZE AGUŚ:loveu:
A u nas na zmiane chmurki i słoneczko ale jak na razie nie pada:multi:
[quote name='Zuza i Noddy']Tak, na pewno będę i mam nadzieje, ze w oba dni ;)[/quote]
Kiedy są yorkaski?Zuza czy można wejść z pieskiem nie wystawianym?Ile kosztuje tak mniej więcej wejście?Czy ktoś jeszcze jedzie z yoreczków od nas?
[quote name='Pegaza']A nie mam pomysla i czasu mrozonke podam bankowo:evil_lol: jutro od 6 rabotaju do 14... w niedziele zjedza cos normalnego:evil_lol:[/quote]
U mnie mrożonka nie przejdzie:eviltong:
Ta co dawała najlepsze pomysła sie nam zaczeła sypać i d..a z podpowiedzi:mad:
[quote name='dysia-u']co porabiamy? zaczajamy się na kreta :mad: ale drań spryniejszy :shake:
cała posesja zrąbana przez skubańca:mad:[/quote]
Ej,od razu drań!!!!!!:mad::mad::mad:.
On wam spulchnia ziemie a Ty mówisz że jakieś szkody wyczynia!!!!!!!:mad:
Cześć Ulus.:loveu:Zostaw tego bidnego krecika w spokoju.NIGDY NIE OGLADAŁAŚ BAJECZKI O KRECIKU!!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Cześć Gosiu:loveu:
Świetne zdjęcia Nelusi:loveu::loveu::loveu:Jak ze smakiem zajada marcheweczke:multi:.Moim jak dam surową to robią z niej miazge i zostawiają:mad:
Dziękujemy dziewczynki za odwiedziny i życzonka dla Tośka:loveu::loveu::loveu:
Zapraszamy na torta i szampanika:evil_lol:
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/2201.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/4AB.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/82F.gif[/IMG]
[quote name='dysia-u']dziś grzebała w kompostowniku :mad: jakby kto widział to by gadał "biedna psina, głodna" Wiecie jaki zapaszek sie unosił za nią?! ha ha firma COTY. Eeee koty pewnie lepiej pachną ;)[/quote]
Znowu pieunie psa głodem możysz:mad::mad::mad:
Bry Uluś:multi::multi::multi: