[quote name='Katie']Wiesz moze, czy pani Iwona bedzie na wystawie?
W ogole, to siosta miotowa naszych bedzie wystawiana, wiesz cos na ten temat?[/quote]
Wczoraj pisałam z Iwonką ale nic nie pisała o wystawie.Ona ma hodowlanke z suniami zrobioną a ta sunia która została z miotu grudniowego to jeszcze za mloda na wystawy.
Ostatnio nie widziałam siostrzyczki,ale z tego co się orientuje tojeżeli będzie wystawiana to tylko po to żeby zrobić hodowlanke,więc zaczną gdzieś gdy sunia będzie miała 18 miesięcy.