-
Posts
4649 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa2909
-
Luluś słodziak jak ślicznie rośnie:loveu: Jak u Was przebiega wymiana ząbków?
-
[quote name='Domka_Czika']A podoba się chociaż trochę ten banerek ? :roll:[/quote] Ładniutki jest. Jak się znudzi to poprosimy Ciebie o utworzenie nowego.
-
Śliczna panieneczka:loveu:
-
[quote name='Domka_Czika']Kliknij myszka przed nią i dwa razy backspace ;)[/quote] Dziekuje bardzo:loveu:
-
[quote name='Domka_Czika']Skopiuj banerek ;-) Wejdź w panel użytkownika ;-) Kliknij - Edytuj Sygnaturę ;-) Wklej banerek ;) Zapisz ;) I gotowe ;)[/quote] A jak można się pozbyć starej żeby nie występowały razem?:oops:
-
[quote name='Błyskotka']Sunia ma ciążę urojoną. To że nie je jest spotykane. Możesz udać się do weterynarza jeśli tego mleka jest dużo albo spróbować domowymi sposobami. Nie podawaj jej nic co zawiera białko, ogranicz trochę jedzenie, jak nie chce jeść to niech nie je (nic jej nie będzie). No i częste spacerki zalecane.[/quote] A mogła bym sie dowiedzieć jakie są te domowe posoby. Jesteśmy po 2 wizytach u weta,chyba 8 zastrzykach,4 tabletkach a mleko w cycochach dalej występuje. Najgorsze jest to że ona dopuszcza malucha(6.5 miesiąca)do tego żeby mały ssał ją.
-
Cześć Agus:loveu: Cześc siulki:loveu: Panieneczki pilnują aby budowa domku przebiegała wzorowo.
-
Jaki śliczny mokry siulek:loveu:
-
[quote name='Domka_Czika'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f551/aksa-tofi-113508/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/cf3f9fa6e04954e2.jpg[/IMG][/URL] Wyszło co wyszło:cool1: Sory , że Aksia ma takie świecące oczy , ale skoregować tego nie mogłam... Podlinkowany baner ;)[/ Dziękuje bardzo.Poprosze jeszcze kogoś o instrukcje jak mam to wstawić.
-
INDORATO Sfora Gregora (Noddy) & OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek (Ofi)
ewa2909 replied to Zuza i Noddy's topic in Galeria
Cześć Zuza:loveu: Przyszłam popatrzeć na Nodka atu zjęć niet:mad: Za to butki fajniutkie:multi: -
Cześć Paulina:loveu: Cze Kati:loveu: Widze że ucholki słodko stoją.
-
[quote name='Skibka'][URL]http://img91.imageshack.us/img91/7061/obraz183ze9.jpg[/URL] Biedactwo wejść nie umie. :evil_lol: U Viki to też dość długo trwało aż nauczyła się wskakiwać.;)[/quote] Oj chyba sie nie nauczy.Zanim z niej zejdzie to najpierw sie namiuńczy pół godzinki.
-
[quote name='Zuza i Noddy']Śliczne rozrabiaki z nich. Ile Tofik już ma, najlepiej iść do weta.[/quote] 17 skończył pół roku
-
Aksa złaź[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7061/obraz183ze9.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/5482/obraz198cz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8629/obraz181jc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/452/obraz184vj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9498/obraz225vb8.jpg[/IMG]
-
[quote name='slawi']No to Luśka ma z nami przerąbane :evil_lol:. Łóżko jest nasze i tylko nasze (zobaczymy jak długo :lol:). Na razie dzielnie się trzymamy.[/quote] My skaapitulowaliśmy już pierwszego dnia po godzinnym koncercie:mad: Ale są i tego dobre strony-[COLOR=lemonchiffon]mam dwoch facetów w łóżku:evil_lol:[/COLOR]
-
[quote name='slawi']I koniecznie przeczytaj go dwa razy :evil_lol:, raz od Zuzy i raz ode mnie.[/quote] ALEŻ NIE OMIESZKAM TEGO DWA RAZY PRZECZYTAĆ:evil_lol:. PODEJRZEWAM ŻE I TAK MAŁO CO Z TEGO ZROZUMIE I NIEPEWNOŚĆ POZOSTANIE:evil_lol:
-
[quote name='slawi']Ewuniu tu masz artykuł na ten temat: [URL="http://www.lecznica-oaza.strefa.pl/biblioteka/artykuly/psy-koty/wnetrostwo.htm"]LECZNICA I SZPITAL ZWIERZ�T EGZOTYCZNYCH - OAZA - Wn�trostwo[/URL][/quote] DZIĘKUJE BARDZO ZA NAMIARKI,W WOLNEJ CHWILI BĘDE MIEĆ CIEKAWĄ LEKTURE DO POCZYTANIA.:evil_lol:
-
[quote name='slawi']Jak to co :evil_lol:? No pies jest w naszym łóżku :mad:.[/quote] E to mój ma lepiej bo sama go wsadzam.:evil_lol: Tak se panią wytresował:mad:
-
A co ona tam narozrabiała że została przyłapana na gorącym uczynku? To już problem macie z głowy.A u nas Tosiu cały czas chodzi z kiełkami wiszącymi na jednej nitce. Jutro będe z Aksą u weta to niech i jego zobaczy.
-
Zuza a czy one są wyczówalne oby dwa?Ja go sprrawdzając czuje tylko taką więkrza kulke,ale tylko jedną:-(.Czy jest jeszcze nadzieja że żle wyczówam albo jeszcze wzejdzie?
-
[quote name='Zuza i Noddy']Fajne mokradełko z niego, ja mojego w piątek przed fryzjerem wykąpie.[/quote] Zuza czy na wystawach sprawdzaja pieska 'klejnociki?
-
[quote name='slawi']Witaj Ewuniu Ale wam dobrze, ząbki same wylecą :multi:. Kły Palomy siedzą jak zamurowane:mad:.Stałe kły wyszły w tempie ekspresowym są duże i niestety nie rosną dokładnie tam gdzie powinny.Konsultowałam się jeszcze z innymi wetami i z hodowczynią. Wszyscy mówią rwać bo będzie za późno. Okazuje się, że braciszek Palomy też się szykuje do rwania, tak samo było z mamą i starszą siostrą. Chyba będziemy rwać:placz:kiełki.[/quote] Wstrzymajcie sie jeszce troszeńke z tymi kłami,u nas w zeszłym tyg też nic sie nie działo.Dopiero przez wikend aczeły sie ruszać.WezZcie skarpetke cz "pana gałgana "i sie poprzeciągajcie z nią,a nóż pomoże.
-
Ja byłam dzisiaj z Aksa u weta w sprawie ciąży urojonej i pytałam się przy okzji o małego zęby i mówił żeby z górą jeszcze nie panikować bo idą stałe jak na razie równiutko,więc czekamy a ż same sie rozruszają. U nas najprawdopodobniej będzie kłopot z jajeczkami,za cholewe nie mgę wyczuć drugiego jajeczka:-(. W czwartek suczydło ma następne zastrzyki i chyba wezme przy okazji małego żeby zobaczył te jego klejnociki.
-
Podstawowa zasada to grzebień i w miare dobre kosmetyki. A jak u was przedstawia sie problem z ząbkami?
-
Niestety Tosiu jest malutki i ma bardzo krótki łapki więc wszystkie brudy z dworka zamiata swoim brzucholkiem.