-
Posts
4649 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa2909
-
[quote name='Aga76']JA [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] .... aaałłłłaaaaa Ojć Ewuś, hihihi - spalać można na różne sposoby :cool3:[/quote] Nooooooooo...............:eviltong:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Kto mi zerwie plastry woskowe z nog?[/quote Ajć ..........Chyba bedzie boleć.
-
[quote name='dysia-u']:eviltong: najlepiej Ewciu zejdż , zjedz ją na miejscu a potem w podskokach na góre:lol:[/quote] O i tak własnie zrobie:eviltong: Zaraz wyjde z siulami na spacer po drodze jest sklep z czekoladą i totkiem(co bym miała wymówke)a potem trzy rundki naokoło bloku i po kaloriach:evil_lol:
-
[quote name='Aga76']W sobotę umyję okna i czekoladka się spali :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]albo i nie umyję, jak zgubię natchnienie...[/COLOR][/quote] Ja tam znam przyjemniejsze spalanie:evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Przynajmniej wyjdzie ci to na zdrowie :cool1:[/quote] E tam.......... Podobno sport to zdrowie:eviltong: a musze zejśc po schodach z 2 pięterka:evil_lol:
-
Cześć KAsiu i psie górniku.:loveu: Trzymamy mocno kciuki za pomyślny zabieg:kciuki:
-
[quote name='Aga76']Cześć Ewuś, oczywiście, mam całe stadko pysznych zajączków, częstuj się: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/314F.gif[/IMG][/quote] Oj....Szczujesz tymi słodkościami a potem będziemy narzekać że dupeczki nam porosły:eviltong:
-
[quote name='Aga76']Bo czekoladę od rana wcinam, żeby nastrój utrzymać na odpowiednim poziomie :evil_lol:[/quote] A u mnie niet ciekolady:shake: Nie chce mi sie schodzić do sklepu.Muszę sie obejść smakiem.:eviltong:
-
Witamy nigrzeczna psinke:mad: i jej pancie. ToS zachowuje sie podobnie w stosunku do dzieciaków,gdy ja prubuje mu coś zabrać to nie reaguje agresywnie. Widze że kiteczka już odrosła. Sliczna Vikunia:loveu:
-
[quote name='dysia-u']Prosze ,:placz: powiedzcie że jesteście prawdziwe !!!;););) Ewa, Paulina mówicie tu zaraz jakie macie znaki szczególne , po czym moge was poznać:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: Ewa a twoja Aksa i moja Mejsi to nie siostry???:angryy:Ale my pogadamy o tym spokojnie, bez nerwów , prawda??:multi:[/quote] Ula-ja prawdziwa,znakow szczególnych brak.Ja to taka biedroneczka troszke. Na temat siulków to ja bardzo spokojnie gadam:mad: Siostra to pewnie nie bo oja to z miasta Łodzi pochodzi a Twoja pewnie z innego miasta. Ależ ja jestem bardzo spokojna.:cry::lmaa::-x
-
Cze Aguś:loveu: Wpadłam na wieczorną czekoladke:evil_lol: Zostawiłś choiciaż troszeczke i dla mnie:eviltong:
-
[quote name='Domka_Czika']Ja całe szczęście do was nie dołączę:cool3: Ale pocieszę : UŚMIECHNIJCIE SIĘ :lol: Szkoda życia , by się smucić ....:cool3:[/quote] Domka też tak myśle ale nic się na to nie poradzi kiedy na dworze szaro i buro a do tego wszystko sprzysięga się przeciwko tobie. taki to już los ,że problemy lubią się piętrzyć w najmiej oczekiwanym momęcie.
-
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI:eviltong: Widze że nie tylko ja mam dzisiaj jakąś dziwną handre:evil_lol: Oj czekoladka by się przydała na poprawe nastroju.
-
[quote name='Mała Rita']Czesc Ewcik :loveu:[/quote] CZEŚĆ ASIK :loveu:
-
:loveu:Cześc Agus i ogonki:loveu:
-
Mejsi-czysta Aksa i nawet spanko takie samo tylko u nas w innym kolorku.:evil_lol:
-
[quote name='dysia-u']:crazyeye: taka jestem ciekawa jak to się stało że pojawił się u was Tof. Mieliście już jednego ogonka. Dzieciorki nudziły czy ty sama o tym pomyślałaś? Chciałaś parkę żeby w przyszłości....:oops: Kto bardziej dba o te ogonki?[/qu To był mój szatański pomysł Poprostu miałam zachcianke i tak jakoś wyszło. Spotkałam własścicielke mamy i babci Tośka jak szłam do rodziców. Bardzo mi się podobały a że akurat miały maluszki to tak jakoś wyszło że Toś sie u nas znalazł.
-
[quote name='Aga76']O Kasiu jaka piękna nazwa [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] Cześć Ewo :loveu:[/quote] Cześć Aguś:loveu: Mnie ona też bardzo się podoba.:evil_lol:
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj Ewo!![/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Troche późno sie pojawiam ale to tylko dlatego że dopiero wrócilam z pracy. Byłam u weta wszystko sie wywiedziałam zostawie Ci wiadomość na PW.[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Toficzek jest fntastyczny jak sobie świetnie wykombinował ma na wyłaczność własną mleczarnie:evil_lol:...zuh chłopak :loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Witaj Kasiu:loveu: Dziękuje bardzo za wiadomość. Tosiu ma wszystko i wszystkich na wyłączność:evil_lol::eviltong:
-
[quote name='dysia-u']Zajrzyj do listy KT:lol:[/quote] Właśnie mi sie wydawało że gdzieś widziałam Twoje zdjęcie,ale przejrzałam całą Twoją galerie i nic tam nie znalazłam więc myślałam że mi się z kimś pomyliło:oops:
-
[quote name='dysia-u']Zajrzyj do listy KT:lol:[/quote] Juz lece:eviltong:
-
[quote name='dysia-u']masz jakąś arcydokładną wagę, bo na naszej zawsze można pooszukiwać:cool3: Musze pewnie kupić elektroniczną. Poszalejemy :placz:Ale Aksunia naprawde fajnie wygląda. Przy jej wzroście Tofik może wydawać się szczylem:evil_lol:[/quote] MAMY ELEKTRONICZNA,ALE DOKŁADNIE WAŻY BO JAK BYLIŚMY U WETA TO TYLE SAMO WAŻYŁA CO I NA DOMOWEJ. TOSIU O TAKIE MALEŃSTWO PRZY NIEJ .WAŻY CAŁY CZAS NA WADZE KUCHENNEJ I TEJ U WETA 1.560KG. DZISIAJ JAK WESZŁAM NA PAULINY GALERIE I ZOBZCZYŁAM JEJ ŚWINKE TO MAŁO CO SIĘ OD NIE RÓŻNI,MA TYLKO TROSZKE DŁUŻSZE ŁAPECZKI.:evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']:hmmmm: trza pomyslec nad tym :evil_lol:[/quote] Jak nie dasz rady sama to wpadnij na DOGO to koleżanki Ci podpowiedzą jak to masz załatwić żeby aparat znalazł sie w Twoich rękach.:evil_lol::eviltong:
-
[quote name='Aga76']Oby tylko w smacznym sosie :loveu: Swoją drogą Tofi ładnie sobie radzi :razz:[/quote] O tak.Umie zadbać o siebie:evil_lol: Tylko żeby jeszcze swojej mleczarni nie podjadał smaczków i innych smakołyków:mad:
-
[quote name='Aga76'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] nie jestem pewna, czy będzie tobie wybaczone takie zachowanie[/quote] Pewnie będe za ten niecny czyn smarzyć się w piekle:evil_lol: