Nieukrywam, że to byłaby dobra wiadomość, ale...
Psiak nie był wykastrowany, mam nadzieję, że nie trafił do jakiegoś rozmnażacza!
Na kastrację psiaka mam już uzbierane 58zł.
Skontaktowalam się z Ewatonieja, która odesłała mnie do Tosi. Napisałam do niej PW i teraz czekam na odpowiedź.