Jump to content
Dogomania

lilith27

Members
  • Posts

    9671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lilith27

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/350/c3d85217ab47b4e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/346/4b31caaeb3132f26med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/332/3ec3cdac96b3f6d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/346/0e51b01685b950aemed.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/332/629bf3cb8ca3d869med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/350/43f568243628e01amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/346/194751c48b95a4cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/350/f3a91c49d7f04b91med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/350/9ae002eccf165959med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/332/8bb71046a18e27f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/327/02b2da0e7b48e673med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/351/2c7b276137e9f1ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/332/e6b302621ae102c3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/350/c98a8d988d8081d6med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/332/e0ebd6b06fd864f5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/346/a1d51857e1d201a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/346/0cc656e6b8decc51med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/350/96ab6d9d06f46c1emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/346/9dda80d38ab4d283med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Wysłałam maila i fotki Hesi, nie czekałam na potwierdzenie, że Hesia się nadaje i jak się miałaby do nowej sytuacji (sama w domu) pani na razie nie odpowiada pisałam, żeby dała znać bez względu na to czy Hesia się podoba, bo poszukamy innego pieska coś będę wiedzieć dam znać jakkolwiek nie czujcie się związani
  6. jakkolwiek będę zobowiązana za info [quote name='lilith27']dzwoniła do mnie pewna pani z wawy Kobieta szuka pieska mniej więcej do roku. [B]Psiak musiałby być cierpliwy i przytulaśny[/B], albowiem jej pięcioletnia córeczka jest w stanie zakochać zwierzęta. Pani by chciała pieska, który [B]by chętnie bawił się z dzieckiem i mu nie zagrażał. Jak Hesia do dzieci?[/B] Kobieta jest gotowa podjechać na wizytę i obejrzeć psa. Piesek byłby 9 godzin sam w domu, ponieważ małżeństwo pracuje. [B]Czy Hesia niszczy w domu? Czy sygnalizuje potrzeby?[/B] Pani chciała moją Fionę.....ale fionka to łobuz i psiak demolka. Kobieta generalnie robi dobre wrażenie przez telefon. Mieli mieszańca huskiego, który żył 14 lat. Czy zgłaszać kandydaturę Hesi? Podesłać zdjęcia P. Edycie?[/QUOTE]
  7. dzwoniła do mnie pewna pani z wawy Kobieta szuka pieska mniej więcej do roku. Psiak musiałby być cierpliwy i przytulaśny, albowiem jej pięcioletnia córeczka jest w stanie zakochać zwierzęta. Pani by chciała pieska, który by chętnie bawił się z dzieckiem i mu nie zagrażał. Jak Hesia do dzieci? Kobieta jest gotowa podjechać na wizytę i obejrzeć psa. Piesek byłby 9 godzin sam w domu, ponieważ małżeństwo pracuje. Czy Hesia niszczy w domu? Czy sygnalizuje potrzeby? Pani chciała moją Fionę.....ale fionka to łobuz i psiak demolka. Kobieta generalnie robi dobre wrażenie przez telefon. Mieli mieszańca huskiego, który żył 14 lat. Czy zgłaszać kandydaturę Hesi? Podesłać zdjęcia P. Edycie?
  8. [quote name='AnnaA']A gdyby już tak na poważnie pomyślec o zmianie hoteliku Lady na tańszy. Może Jamor byłby chciaż parę groszy tańszy to zostałoby na Boldiego. Pomyślcie o tym. Lady zjada całe możliwości radomskich dogomaniaków.[/QUOTE] [quote name='wiking042']Całkowicie popieram...[/QUOTE] cóż mogę rzec........ Pogadajcie z Magdą.....czy Lady jest gotowa na zmiany.......... może ktoś by chciał służyć też jako namiar kontaktowy ...... nikt nie dzwoni......a jak już...od wielkiego dzwonu ktoś się odezwie...to ja się chyba nie umiem dogadać...... może wina jest we mnie....... ostatnio tez w sprawie fionii nic nie mogę załatwić.......... mała piękna dziewczynka siedzi już tyle czasu.......... ps. przyszła mi do głowy Omar może warto z Magdą pogadać o kosztach i miejscu ewentualnym?
  9. [quote name='AnnaA']Niestety, musiałam zaprzestac wypuszczania Tiny poza ogrodzenie. Początkowo bardzo ładnie i karnie wracała do domu ale w miarę jak nabierała pewności siebie nie można jej było skłonic do powrotu. Ciągle nie pozwala się pogłaskac a o zapięciu smyczy nie ma co marzyc.[/QUOTE] noś ze sobą smakołyki za każdy powrót lub przyjście do Ciebie na zawołanie nagradzaj ją kawałaczkiem jak zaskoczy sama będzie zawracała z powrotem do Ciebie z czasem ogranicz smakołyki zapinałaś smycz i puszczałaś ją ze smyczą swobodnie? może na smakołyk pozwoli się zapiąć
  10. dzwonił jakiś Pan ze swidnicy pytał o Lady, (choć nie wiem czemu nazwał ją Fiona na początku) pytał tez o dzieci jak ona sie zachowuje mówiłam, że do malców jest średnio ale do straszych dzieci w porządku Pan uznał zatem, że Lady jest za stara i by chciał innego psa chciałby rasowca, chłopca (ziwne bo Lady to suczka) do roku czasu obiecałam że się zorientuję Pan powiedział, że zadzwoni za tydzień powiedział, że rozumie co to umowa adopcyjna i rozumie koniecznośc wizyty
  11. [quote name='AnnaA']To już dwa miesiące upłynęły od pobytu Lusi w jej nowym domku. Wczoraj rozmawiałam z nową panią Lusi. Jest bardzo dobrze. Lusia jest już napewno, na stałe u siebie. Prosimy o przeniesienie wątku, że Lusia już w nowym domku.[/QUOTE] wątek już jest w dziale "już w nowym domu"
  12. [URL=http://www.dogomania.pl/threads/192968-YOGI-czy-przypomina-jeszcze-peki%C5%84czyka][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3791/ostetcznyban.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. [URL=http://www.dogomania.pl/threads/193298-Przejecha%C5%82-i-uciek%C5%82-wspania%C5%82a-Kropka-miniaturka-ON-uratowana-ale-czy-ma-po-co-%C5%BCy%C4%87][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3636/kropkai.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [URL=http://www.dogomania.pl/threads/193298-Przejecha%C5%82-i-uciek%C5%82-wspania%C5%82a-Kropka-miniaturka-ON-uratowana-ale-czy-ma-po-co-%C5%BCy%C4%87][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3636/kropkai.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Pani z przysuchy urwała kontakt nie wiem czemu
  16. robię im mase fotek większość wychodzi nieudana tym bardziej, że aparat jest popsuty ale na ileś tam prób czasem kilka ładnych fot wyjdzie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/346/d9be41e244fd1119med.jpg[/IMG][/URL] zdjęcia z 08.10.10 ze spaceru [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/350/3a7c486b573ccacfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/186/658b9157a52d5a88med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/351/9057be4462e05028med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/351/8eb192aa7829a215med.jpg[/IMG][/URL]
  17. banerki masz lincolna i kreci ja widzę
  18. [quote name='tula'] Na razie na krakvecie mamy przewagę, kto może niech zachęca do głosowania.[/QUOTE] 3 głosy oddałam w swoim imieniu i jeszcze dwóch innych osób
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/344/e7a321a669b4f3ccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/345/da0bee5fb7bfbbccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/344/b16e016770b1b610med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/344/843355d1e34d73fcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/340/b34435e93aa9e3ddmed.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/340/70560f405d702edfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/340/48cec03dd444af0fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/345/47f04e4b1df60df1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/344/6182f185d9409529med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/345/adc72e994159a99dmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. też się nią zachwycam [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/344/8aa53456232b5d17med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/345/d087e66c6eb5e029med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/345/7123c09e04e8b24emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/344/112ba26f9f0e071dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/340/4bd73a1cccd6de61med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='gonia66']NO coż..tak to bywa, jak pies jest bezpieczny i wszyscy o tym wiedzą, to zawsze trudniej o pomoc:( A Malutka jest na pewno mega happy:) Piszesz, ze seniorzy się nie wkurzają..a jak TZ..???:D[/QUOTE] TZ ją przyniósł
×
×
  • Create New...