Jump to content
Dogomania

lilk_a

Members
  • Posts

    7366
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by lilk_a

  1. hop hop !!!! jest tu ktoś ? :) [SIZE=3][B]dotarły nowe wpłaty jednorazowe Agnieszka103---------------------13 zł Dagmara O.-----------------------50 zł[/B][/SIZE] [SIZE=4]stan konta [COLOR=red]243,-[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]dziękujemy[/B] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
  2. [QUOTE] [LIST] [*]Badanie przeprowadzone na uniwersytecie Wisconsin-Madison wykazało, że stosowanie obroży u psów zwiększa ciśnienie wewnątrzgałkowe w ich oczach. U psów z jaskrą, słabą lub cienką rogówką lub innymi dolegliwościami, przy których zwiększenie ciśnienia wewnątrzgałkowego może być szkodliwe stosowanie obroży może prowadzić nawet do utraty wzroku. Używanie szelek nie wpływa na ciśnienie wewnątrzgałkowe. [*]Kolczatki i łańcuszki zaciskowe mogą wywoływać zespół chwiejności oraz zapalenie stawów odcinka szyjnego kręgosłupa oraz porażenie nerwu krtaniowego wstecznego u psów. [/LIST] [/QUOTE] no .... i dlatego Fiśka chodzi na szelkach :)
  3. lilk_a

    Barf

    ale Ty niedobra jesteś :) tak psa głodzić:lol: jaw takich wypadkach daje coś na zachętę np kawałek mięska i za chwilę leżące jedzenie znika w paszczy :)
  4. [quote name='winter7']A dla mnie kolczatka to taki "łańcuch na wsi". Pies ucieka, to się go do budy przypina łańcuchem i już mądrala nie ucieknie. W rozwiniętych krajach ludzie nie są sobie w stanie wyobrazić jak można psa na łańcuchu trzymać. Tak samo jak zabronione jest stosowanie kolczatek. Jeśli pies ciągnie, albo nie chce iść w wybranym przez nas kierunku, to stosujemy obroże uzdowe lub szelki treningowe. Wszystko jest kwestią konsekwencji. A jesli pies nie chce wracać, to puszcza się go luzem zawsze na lince (np. 25 m). W razie niesubordynacji łatwiej chwycić taką linkę niż gonić psa :)[/QUOTE] wyobrażasz sobie prowadzenie psa na kantarze który ma 58 cm w kłębie ? bo ja nie .... próbowaliśmy .... swobodnie mozna psu skręcić kark przez przypadek , owszem , na pewno kantar sprawdza sie w przypadku dużych psów , ale jakoś nie przekonuje mnie w przypadku psów mniejszych
  5. jak dla mnie kolczatka jest jak najbardziej na miejscu w takich sytuacjach pewnie mnie zakrzyczycie ale dla mnie wiecej szkody psu może zrobić jak szarpie się na obroży i ta go poddusza i moze uszkodzic krtań i tchawicę a kolczatka , do tego jeszcze dzisiejsza kolczatka , gdzie kolce są tępe potrafi psa usadzic w miejscu w jednym momencie mam sukę wyżełke , nigdy nie chodziła na obroży , miała kolczatke , niestety w naszym przypadku kolczatka działała krótko , nie wiem dlaczego po pewnym czasie nic sobie z niej nie robiła , ciągnęła jak parowóz szelki typu guard pomogły , ciągnie , to fakt , ale jakoś inaczej , zapimame są na smycz w połowie psa , może to jakoś inaczej działa
  6. [quote name='docha']ja uważałam, że grudzień już jest zapłacony, tzn. że w podanej kwocie długu jest również grudzień? Przykro mi, ale muszę Ci ato powiedzieć, że gdyby pies to wszystko zjadł to by się wściekł.[/QUOTE] ja to może rozpiszę : startowalismy na początku roku z plusem na koncie w wysokości 536,- wpływów na konto dla Samiego było w ciągu 2011 roku +3545,- ( deklaracje stałe i wpłaty jednorazowe) ----------- to razem daje kwotę = 4081,- wpłaty na hotel dodatkowe koszty utrzymania to kwota -5594,- ( łącznie z opłatą za hotel w grudniu 2011roku) ----------- więc na minusie jest równo -1513 ,- fizycznie nie ma tych pieniędzy na koncie aty dla Samiego to że będzie zapłacony hotel za grudzień to tylko dobra wola aty że pożycza nam jakby te pieniądze za co jestem jej wdzięczna:loveu: myślę że napisałam to w miarę przejrzyście ;) w podanej kwocie długu jest już opłata za grudzień
  7. [quote name='ata']Lilk_a, Zaksięguj u siebie wpłatę Awit i Bjuty to jest razem 15zł, od Moniki55 powinnam dostać 20zł czyli mam jeszcze 5 zł u Ciebie. Zaznacz te 5 zł jako moja deklarację na styczeń a ja doślę jeszcze piątkę i będzie kwita ;)[/QUOTE] no ok ;) [quote name='ata']Moja mama to teraz Ja :) o co chodzi z tym wrześniem ?? rytkę oczywiście obadam ;)[/QUOTE] wiem że to teraz Ty :) wpłaty zaznaczone do wrzesnia włącznie no to pytam co z tymi do grudnia:):) ja to już ide sobie odpocząć ... jeszcze tylko wyślę z 20 pw i muszę odsapnąć bo już mam mętlik w głowie chyba ;)
  8. do 10 lutego mamy jeszcze trochę czasu , więc wszystkie nadprogramowe pieniądze przeleje na konto aty , ważne żeby zachować tylko te deklaracje które w styczniu przeleją wszyscy deklarujący popatrz proszę ato na rytke w historii przelewów i nie wiem jak potraktować Twoją mamę ? co z wpłatami od września ;) a na resztę informacji od zalegających deklarowiczów musimy czekać , nic innego nie pozostaje
  9. [quote name='ata']Lilk_a, wpłata od Monika55 powinna być rozliczona tak: 20 zł dla mnie na pokrycie zaległości i na Twoje konto 10zł za styczeń ;)[/QUOTE]ok , czyli co ? przepłaćić ? bo ja bym ( tak wymyśliłam , może żle to mnie poprawcie) poczekała do końca tygodnia i przepłaciła Ci na poczet długu te wszystkie jednorazowe wpłaty co do mnie przyjdą? [quote name='ata'][SIZE=3][COLOR=darkgreen](...) ([B]mam jeszcze 5zł od Awit na styczeń oraz 10zł od Bjuty z 30.12.2011, ta wpłata prawdopodobnie jest również na styczeń)[/B][/COLOR][/SIZE] (...)[FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateBlue] [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateBlue]10zł - MamuśElka - (01.01)(01.02)(01.03)(01.04)(01.05)(05.06)(02.07)( 02.0B)(02.09) (...)[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue][B]10zł - rytka ------------ (29.01)(29.01)(29.01) [COLOR=red]?????????????????????????????????[/COLOR][/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue](...)[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateBlue] [/COLOR][/FONT][/QUOTE] to nie będę miała faktycznie wpłat od Awit i Bjuty na styczeń ... i przejrzyj konto pod kontem wpłat od rytki , pisała parę postów wcześniej... no i MamuskaElka.... dotarły następne wpłaty jednorazowe [B]Dominika J. ----------------------- 5 zł Aleksandra .W i Jacek Z.-------- 55 zł [/B] dziękujemy :loveu::loveu: stan konta Samiego [B]180 zł [/B] uzupełniam drugi post
  10. [quote name='rytka']dziewczyny nie mam ,zadnych zaległych wpłat .deklarowalam sie na 6 miesiecy i tyle wpłacilam juz b.dawno temu.... przykro mi ale w obecnej sytuacji nie moge ponownie sie zadeklarowac czy chocby wplacic cos jednorazowo... edit.sprawdziłam zrobiłam dwie wplaty 27.10.10 -30 zł (10 deklaracja plus dodatkowo 20 na transport dla samsunga) i 29.01.11- 5ozł za 5 miesiecy.[/QUOTE] czyli wyjaśnione :) dziękujemy :loveu: mam nowe wpłaty na koncie : [B]NA SAMIEGO OD MONIKA 55 -------- 30 zł[/B] ( jak rozpisać ? czy to jakieś zaległości ? bo Twoja deklaracja to 10 zł) [B]dla Samiego Aleksandra B. ------20 zł[/B] i wpłaty jednorazowe [B]dla Samiego Bolesława C. Dąbrowa G.[/B]----[B]10 zł[/B] [B]dla Samiego. od Doroty i Edwarda-------- 30 zł[/B] [SIZE=3][B][COLOR=red]dziękujemy[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu::loveu: wpisuję w drugi post
  11. [quote name='ata']Lilk_a spójrz na post powyżej... Zmień proszę MamuśkęElkę na ata ;)[/QUOTE] już wszystko zrobione , w arkuszu kalkulacyjnym również ;)
  12. [quote name='ata']Wysłałam do zakonnej do rytki, która była dzisiaj na dogo .... Agata,Sonia na razie się nie odzywa....[/QUOTE] od rytki mam wiadomość , deklarowała na 6 miesięcy które już minęły więc na dalsze wpłaty z jej strony nie ma co liczyć , ale ma chyba zaległe jakieś .... zakonna jeśli ma ustawione informowanie na maila o pw to może kiedyś zobaczy że zasypujemy ją wiadomościami z dogomanii:) [quote name='ata'] Lilk_a, to nie tak [COLOR=Navy][SIZE=5][COLOR=red][B]saldo -1513,- + 30,- = -1483, [/B][SIZE=2][COLOR=black]nie mozesz w ten sposób zmniejszać długu, poniewaz te wpłaty są na kolejny miesiąc opłacania hoteliku a nie na zmniejszenie długu.... dług nadal wynosi -1513zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] poprawione ;)
  13. napisałam do kakaicezar i do florentynki... może odpowiedzą do [URL="http://www.dogomania.pl/members/97604-zakonna"]zakonnej[/URL] nie ma co pisać powtórnie bo nie było jej na dogo od lipca i to chyba tylko te trzy osoby , i jeszcze CajusJB ale też nie odpowiada zakładając pesymistycznie że nie wznowią swoich deklaracji bo przecież różne bywa ze starych deklaracji ubyło 50 zł czyli wliczając nowe deklaracje do pełnej kwoty brakuje nam jeszcze 55 zł edit: piszcie coś ;) bo ja nie mogę pisać posta pod postem ;) a muszę :lol:
  14. śliczne maleństwo :)
  15. [quote name='ata']Dobra, że jest odzew. Prosiłabym, aby zaległe kwoty wpłacać na moje konto. Lilk_a, wielkie dzięki za takie zaangażowanie ;)[/QUOTE] no cóż ktoś musi ;) napisz może do florentynki ( pisałam ale nie odpowiedziała) do zakonnej ( chyba jej nie ma do lipca na dogo , ale nie jestem pewna ) i do kakiicezara ( nie pamiętam , ale może pisała że rezygnuje z deklaracji do goni66 nie ma co pisać bo już kiedyś mi pisała że z powodu że jest zbanowana wycofuje swoje deklaracje i juz nie wiem nie pamiętam kto jeszcze w drugim poście wszyscy deklarujący są pod linkami do profili tak żeby nie trzeba było ich wyszukiwać dobrze by było wiedzieć kto się wycofał a kto po prostu zapomniał.... jak tylko dotrą wpłaty opisane jako zaległości ( jeżeli takie wogóle do mnie dotrą ) od razu przelewam na Twoje konto :)
  16. lilk_a

    Barf

    moja nie marudzi , przyzwyczaiła się , je wieczorem dość późno , zje , wyjdzie na szybkie siusiu i kłazie isę spać więc o skręt żołądka się nie boję , choć kiedy wiem że będzie jeszcze jakiś wyjazd ,lub wyjście daję jej połowę porcji głodówki też jej nie wyznaczam choć średnio 3 razy w miesiącu nie je sama tak co 8-10 dni po prostu nie je , schrupie jakąś marchewkę i tyle
  17. mam wspaniałą wiadomość :) dostałam na maila wiadomośćod Karoliny , jednej z "moich" dobrych serc z dyplomikowych aukcji zadeklarowała miesięczne wpłaty dla Samiego wysokości 50 zł kopiuję meila [QUOTE]Jest prześliczny.. ja jestem bardzo aktywną osobą, ale mam już dwa wariaty w domku.. Proszę podać nr konta - mogę przelewać 50pln miesięcznie na psiaka. Pozdrawiam Karolina[/QUOTE]zaprosiłam Karolinę na wątek Samiego , poprosiłam o zalogowanie się na dogo dziękujemy i czekamy :loveu: tym sposobem jeśli florentynka i zakonna .... i nie pamiętam kto jeszcze .... kakaicezar chyba podtrzymają swoje deklaracje mamy 450 zł /mc jeśli ich deklaracje są nieaktualne brakuje nam jeszcze 55 zł do pełnych deklaracji (chyba że jeszcze kogoś pominęłam ale to ata będzie wiedzieć najlepiej) i oczywiście wielki dług do spłacenia acie atko ... wysłałaś do zalegających z płatnościami pytanie co dalej ? jeśli ktoś już na moje konto wpłaci zaległości to proszę o napisanie tego w tytule przelewu że to są zaległe wpłaty i oczywiście nick z dogo
  18. [quote name='Agnieszka103']Witam, jestem na zaproszenie lilk_a. Póki co na kolejną deklarację stałą nie mogę sobie pozwolić ale wpłacę kilka złotych dla chłopaka. Poproszę o numer konta na PW[/QUOTE] już wysyłam :) witamy i dziekujemy :)
  19. [quote name='ata']lilk_a, arkusz kalkulacyjny się nie otwiera[/QUOTE] otwiera się takie małe okienko z windowsa , trzeba albo otworzyć plik za pomocą .... lub zapisać i dopiero otworzyć
  20. [quote name='Aleksandra_B']Pierwszy post na dogo po paru latach... dostałam maila w sprawie tego psiaka i chciałabym zadeklarować 20 zł miesięcznie. Mam prośbę o przesłanie danych przelewowych na mojego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] witamy serdecznie :) dziękujemy pięknie:loveu: już wysyłam :)
  21. [quote name='docha']lilka poproszę o konto na pw[/QUOTE] już wysyłam :) za grudzień hotel będzie zapłacony , tak ustaliłyśmy z atą , trzeba jak najszybciej uzbierać pieniądze na spłatę dlugu , choć suma przeraża :( na pewno bieżące opłaty są najważniejsze , ale i dług bardzo ważny nie ma co , trzeba działać
  22. przepraszam, że tak post pod postem ;) rozliczenia Samiego będę prowadzić w arkuszu kalkulacyjnym na bieżąco aktualizowanym na razie wygląda tak , pewnie go jeszcze rozbuduję [URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][FONT=Georgia][B]Arkusz kalkulacyjny rozliczeń Samiego -klik![/B][/FONT][/URL] rozesłałam z mojego kundelkowego allegrowego konta mnóstwo maili do moich wspaniałych darczyńców z " aukcji dyplomikowych " :loveu: odpowiedzi zaczynają napływać :) zobaczymy
  23. 11.01.- kosu32 Samsung - - 20 zł dziękujemy :loveu: [B][SIZE=3]stan konta [COLOR=red]30 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
  24. z Kalinki śliczny śiorściaczek jest :) i taka malutka raczej?
  25. lilk_a

    Barf

    moja jak przychodzi pora jedzonka zaczyna krążyć po mieszkaniu jak lwica po klatce :) i patrzy wymownie co się tak ociągam ;)
×
×
  • Create New...