Dziewczynki już po sterylizacji :)
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/akucha%20i%20gameta/gameta8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/akucha%20i%20gameta/gameta9.jpg[/IMG]
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/akucha%20i%20gameta/akucha12.jpg[/IMG]
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/akucha%20i%20gameta/akucha13.jpg[/IMG]
Cicha Beza, nie do poznania. A taki wyjec w schronisku był.
To jest fajne zdjęcie:
[URL]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/beza031.jpg[/URL]
i to:
[URL]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/bezol010.jpg[/URL]
:loveu:
[quote name='pinkmoon']
Fiks - na stronę schroniska możesz wrzucić Bezę w 'znalazły dom' :loveu:[/QUOTE]
Proszę Pani, nie wiem czy zdaje sobie Pani sprawę, ale kontrola poadopcyjna wypadła baaardzo źle.
Inspektorzy szykują się na interwencję aby odebrać psa z ulicy Hetmańskiej.
Może z Pinią mi się pomyliło. Też nowa dziewczynka, tylko trochę starsza.
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/pinia/pinia11.jpg[/IMG]
[quote name='gameta']Ta pierwsza to Haidi - przez rękawiczki :D
Ta czarna mi na Kropę wygląda - ale co ona niby ma ze sznaucera ?[/QUOTE]
A nie wiem, włos? :D
A ja jak zawsze po prośbie :cool3:
Trzy imiona dla trzech szczeniorek dziewczynek
Kaukazowata
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/dabrowkowe%20szczeniaki/kaukaska1.jpg[/IMG]
Sznaucerowata ?
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/dabrowkowe%20szczeniaki/klapouch1.jpg[/IMG]
Owczarkowata tygryska
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/dabrowkowe%20szczeniaki/tygrysek1.jpg[/IMG]
Dziękuję :)