Jump to content
Dogomania

Fiks

Members
  • Posts

    3279
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fiks

  1. Dzięki za filmik. A masz może letnie zdjęcia Fido?
  2. Halo, halo ja pilnuję cały czas allegro. Aktualnie ma takie: [URL]http://www.allegro.pl/item1020142278_misia_7_m_czny_szczeniak_szuka_domu.html[/URL] Do końca 4 dni. Jak się skończy to wtedy zrób Ty Iwonko. Może będziesz miała więcej szczęścia ode mnie :(
  3. [quote name='kizimizi']spoko, rozumiemy :) Ważne że cos rusza do przodu. A jak mój ukochany "podopieczny"?[/QUOTE] Jutro zadzwonię do Agi i spytam się o Twojego ulubieńca :)
  4. [quote name='Ingrid44']Jak ida adopcje pieskow ?[/QUOTE] Adopcje stoją. Były szanse na domek dla Dżekiego i Murfiego, ale nic nie wyszło, bo nie lubią kotów. [quote name='kizimizi']podnosimy nasze psiaczki, chyba już zapomniane przez niektóre ciotki:mad: Dziewczyny powiedzcie jak sie psiaki mają, jak adopcje i tak ogólnie. Miło jest poczytać czasem, nawet jeśli sie nic nie zmienia:roll:[/QUOTE] :oops: Sorki, tak to jest jak się nie jeździ. Dla Buczera jest już miejsce w hoteliku w Bogatyni i niedługo pojedzie. Nic już więcej nie wiem :oops: wybaczcie :oops:
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8c66bea5cec28a65"][IMG]http://images42.fotosik.pl/203/8c66bea5cec28a65m.jpg[/IMG][/URL] "Moja Fredziuchna" :loveu:
  6. [quote name='agusiazet']Znajdzie się domek, znajdzie, tylko czasami to trwa!!![/QUOTE] Agusia dobrze pisze. Czekamy na domek!
  7. Też czekam na wieści z nowego domu. I potwierdzam, co napisała Pinkmoon. Pani zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Teraz trzymam kciuki, aby Niunia szybko zaaklimatyzowała się w nowej rodzinie :)
  8. [quote name='Kana']Za kilka dni jej zrobię nowe z tymi zdjęciami ;) (...)[/QUOTE] Dzięki! :loveu: [quote name='brazowa1'](...) Fiks dziś miałam fajny dom dla Czarusia.Pani zadzwoniła,bo w ogłoszeniu była zaznaczona opacja "za darmo".Czwórka dzieci,najstarsze 12 lat,ostatni pies wpadł pod samochód,bo "to taki włoczęga był"[/QUOTE] To lepszy niż "moj" domek. Tam była tylko trójka dzieci. 3, 4, 5 lat :lol: A jeśli chodzi o Czarusia to mam potencjalny domek w Warszawie. W tygodniu Mysza1 zrobi wizytę przedadopcyjną. A jakby coś nie wypaliło to jeszcze mam dwa fajne domki w zanadrzu.
  9. Sorki :oops::evil_lol: To był przypadek, że dziś wylądowałyśmy u Kai i Kacpra. Zawoziłam Pinki na wizytę przedadopcyjną, a DT K&K był w pobliżu to i udało się zrobić fotki przy okazji.
  10. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper25.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper23.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper22.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper26.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper24.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper5.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper8.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper9.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper7.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper6.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper2.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper19.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper20.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper3.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper4.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper12.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper10.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper11.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper17.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper18.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper13.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper14.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper15.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper16.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper21.jpg[/IMG]
  15. Jedno na zachętę :D [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/owczarki/20100502kajakacper1.jpg[/IMG]
  16. [quote name='taks']Dziś poszedł przelew na konto lęborskich psiaków - 550 zł to jest należna część utargu z tego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183424-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy-100-quot-taksowych-quot-obro%C5%BCy-szelek-na-Bratka-i-L%C4%99bork-do-23.04"]http://www.dogomania.pl/threads/183424-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy-100-quot-taksowych-quot-obro%C5%BCy-szelek-na-Bratka-i-L%C4%99bork-do-23.04[/URL][/QUOTE] Wow :crazyeye: [B]Dla Kochanej Taks[/B] :loveu: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/bukiet_kwiatow2.jpg[/IMG] Zwierzaki z Lęborka bardzo, bardzo dziękują.
  17. Nowe allegro z szablonem od lilk_i :) Musi przynieść teraz domek :)
  18. To może jutro? Bo do soboty raczej się nie uchowa. A i 1 maja jadę po Suzi do Bytowa i zawożę ją do Dąbrówki :)
  19. [quote name='pinkmoon'] Ciociu Fiks, a chcesz przyjść do mnie czy ja do Ciebie?[/QUOTE] Teraz kolej na mnie. Może jeszcze zdążę wpaść do Ciebie z Czarusiem :)
  20. [quote name='pinkmoon']A jest już domek? :o[/QUOTE] Kroi się ..... :) [quote name='Darianna']Rośnie Ci czarnulka, gordon to marzenie mojego męża ;) Więc kiedyś na pewno się u mnie pojawi ;) Pokazujecie się gdzies w tym roku wystawowo?[/QUOTE] Właśnie, będziecie biegać na wystawach? :cool3:
  21. Właśnie nie wiadomo. Raczej wygląda na to, że z taką łapką się urodziła :(
  22. Nie ma wątku. A tu filmik z Suzi i drugiego mojego 2 miesięcznego tymczasiku :) [video=youtube;YMGteuMNm2s]http://www.youtube.com/watch?v=YMGteuMNm2s[/video]
  23. [URL]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/april24/ogrod24102.jpg[/URL] Szaleństwo w ogrodzie trwa :lol: To kiedy się umawiamy? Bo jeszcze trochę a mój tymczasik pojedzie do swojego domu.
  24. Teraz widzę dwa zdjęcia....z 2003 :lol: A masz może jakieś nowe fotki do ogłoszeń?
×
×
  • Create New...