[quote name='agatkia']Z Nikusiem lepiej. Humor mu wrócił, zaczął też przyjmować posiłki i pić. Nawet piękną koooopę dziś popełnił.Teraz tylko domu mu potrzeba, żeby wydobrzał na zawsze, a nie tylko na chwilę w przypływie "czulszej" schroniskowej opieki.[/QUOTE]
Uff...całe szczęście, że Nikuś już lepiej się czuje :multi: