Tak jak iwop pisała "zabiegana" jestem :lol: Zmieniamy mieszkanie i duuzo jest spraw do załatwienia.
Alfa to przytulasek, najchętniej śpi w łóżeczku, głowa na podusi i przykryta kołderką :diabloti: W domu aniołek, na dworze diabełek. Wszędzie jej pełno, biega, szczeka, nikomu nie przepuści :angryy: Dziś była akcja z suką sąsiada. Zaatakowała Alfę, na szczęście na strachu się skończyło.
Dzisiaj zdjęcia ze spacerku po Rewie
[IMG]http://img392.imageshack.us/img392/6457/rewa1oe3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img392.imageshack.us/img392/6538/rewa2yw1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1720/rewa3kj9.jpg[/IMG]