[quote name='iwop']Ciekawe jak tam Alfa...:oops:[/quote]
Alfa łobuzuje na całego :lol: (żartuję ;))
Choć na dworzu strraaasznie hałasuje :roll: nikomu nie przepuści.
Jestem cały czas zabiegana (jeszcze mieszkamy w starym mieszkaniu) i trochę pieski zaniedbuję, ale powoli uczymy się metodą nagródek.
I już dziś na parkingu zamiast obszczekać pana stojącego obok,
ładnie na komendę usiadła i "olała" pana.
Byliśmy na pierwszym zastrzyku antykoncepcyjnym (w grudniu drugi), a szwy już ładnie zagojone.
Andrzej wyjechał, więc Alfa chodzi teraz na 5 metrowej ups tzn. już 4 metrowej (zdążyła smarkula przegryść linkę), bo boję się ją puszczać luzem.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3366/rewajesienzn3.jpg[/IMG]