[quote name='Marteczka']ale Yanusia ma tych tytułów, ale wcale sie nie dziwie, ma piękną, mocną postawe :)
zamierzacie ją kryć?jak tak to fajnie i będę gorąco czekać na fotki z życia szczeniaczków :)[/QUOTE]
mam nadzieję dochować się chociaż jednego miotu, ale co jak i kiedy... życie pokaże... ale jeśli coś z tego będzie na pewno będą fotki :-)