Jump to content
Dogomania

Yana

Members
  • Posts

    3570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yana

  1. [quote name='tatankas']Moja twoja piękna :)[/QUOTE] Dzięki :-)
  2. ja wpłacę jeszcze swoja deklarację za grudzień, więc może choć część z bazarku niech idzie dla tej suni, ona jest w takiej trudnej sytuacji
  3. Yana

    Lena i Omar ;)

    co za parka :-) na tym drugim zdjęciu rzeczywiście wygladają jakby coś przeskrobali :evil_lol:
  4. ojojoj jakie to małe cosik jest śliczne :-) a Nikita jaka cierpliwa :-)
  5. [quote name='unikatowydiament'][COLOR="#ff00ff"]Przecież Oscar miał doskonałą socjalizację(przyłożyliśmy się do niej wszyscy),a ostatnio podczas rannego spacerku(05.00)Synek zjeżony i z postawionym ogonem i warczeniem rzucił się na bezdomnego,a ledwością go powstrzymałam. Nie wiem co mu się stało,Książę przecież lubi ludzi,nawet tych co sa po piwie(zawsze cieszy się jak głupi,i buziole rozdaje na lewo i prawo).Ten Pan go nawet nie wystraszył,tylko blisko Nas przechodził.[/COLOR][/QUOTE] Może coś go zaniepokoiło w zachowaniu tego człowieka. Moja bokserka też kocha wszystkich ludzi, ale kilka razy któs jej się nie spodobał i próbowała mnie bronic.
  6. niesamowite postępy robi Kinio :-) świetne zdjęcia, spacerkowy reportaż właściwie :-)
  7. fajnie się bawią :-) mimo różnicy wagowej haha :-)
  8. bardzo się cieszę, że Lolus trafił na takich mądrych ludzi :-) super !!! zdjęcia piękne :-) widac, że ma tam jak w raju :-)
  9. fajnego ma kolegę :-) taki jakiś pinczerkowaty :-)
  10. Yana na dzisiejszym szkoleniu :-) [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/2162/imgp4367.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7392/imgp4409.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6755/imgp4364l.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Cheese']Moze to nie zatrucie tylko wirus Rota, jakoś ostatnio grasuje. Jak sie ma "małe dzieci" to sie nie uniknie guzów i krwiaków , mam nadzieję, że obie szybciutko wyzdrowiejecie. Wybierasz sie Madziu na koncert do Łomianek ?[/QUOTE] Witaj :-) może to i jakiś wirus, bo dwa dni poniewierało mną okrutnie, ledwo żyłam :shake: Co do Meli to podejrzewam, że albo matka ją tak urządziła :cool3: albo sama gdzies się popiedrułka "mała" podczas zabawy urządziła :roll: Oj na koncert bym się wybrała (ja zreszta pracuję w Łomiankach), tylko samej mi się trochę nie chce. Artur musi z dziećmi w domu zostać :razz: A Wy się wybieracie ?
  12. witamy :-) i dzięki za odwiedziny :-) za nami trudny weekend...ja się strułam czymś straszliwie... a Mela ma dużego krwiaka na grzbiecie :shake: musiała się gdzieś uderzyć obie się leczymy i mam nadzieję wkrótce będzie lepiej :razz:
  13. to trzymam kciuki, żeby Gwiazdor był w kalendarzu :-)
  14. [quote name='unikatowydiament']miłego dzionka życzymy:)[/QUOTE] dziekuję bardzo i nawzajem życzę :-)
  15. Yana

    Robin :)

    ja mam też canona a ciężko mi taką ostrość uzyskać, pewnie to kwestia obiektywu :razz:
  16. [quote name='sabinka40']Ależ one są piękne.......:iloveyou: Ja już nie marzę nawet o drugim boksiu, bo jak tylko pomyslę to zaraz znajdę czwartego kota:eviltong:[/QUOTE] oj ja odkąd mam dwa boksie wszystkim polecam... boksery co najmniej w dwupaku ;) a cztery koty będą do pary :evil_lol:
  17. [quote name='sabinka40'] Witaj:lol: No stadko:eviltong:, a zawsze chciałam mieć wiecej psów niż kotów:evil_lol:, no ale człowiek marzy, Pan Bóg darzy:evil_lol: Moja wcześniejsza sunia Dianka [*] też lubiła koty, a koty ją lubiły i tak jest z Sabinką. Myślę że to od nas zależy jak zwierzaki się dogadują;) A alergia to juz inna sprawa:glaszcze:[/QUOTE] Alergię na koty ma mój TZ, tak przynajmniej twierdzi ;-) ja jestem wolna od uczuleń i bardzo lubię koty :-) Moja starsza bokserka ma już prawie 5 lat i truuudny charakterek, raczej nie ma morderczych zapędów, ale lubi kotka pogonić, przynajmniej te spotykane na spacerze i ciężko mi ją tego oduczyć.
  18. Yana

    Robin :)

    w niebieskiej obróżce wygląda booosko :-) a właśnie ja też chciałam zapyta jakiego aparatu używasz, bo zdjęcia mają bardzo fajną ostrośc i jakosc :-)
  19. piękne stadko :-) zazdroszczę, szkoda, że ja nie mogę miec kotów... raz, że alergia, dwa moja Yana chyba by kotka nie polubiła ;-)
  20. cudnie wygląda :-) jaki kochany siwiutki pysio :loveu: a to zdjęcie z orzeszkiem jakie fajne :evil_lol: jakby nad czym główkował :evil_lol: duuuużó zdrówka dla Avantiego :loveu:
  21. cuuuuudny :loveu: że też on jeszcze domu nie znalazł...
  22. No tak, na początek trzeba wykluczyć przyczyny natury zdrowotnej.
  23. [quote name='Czorcik']z Kamą jest problem :( otóż ona ma problem z trzymaniem siuśków. Najdłużej wytrzymuje max do 6 godzin. Wczoraj Guli wyszedł z nią na ostatni spacer po 23 -ej , a rano zdążył tylko założyć skarpetki i już było nalane w przedpokoju. Tak samo jest w dzień :( Moczu jest bardzo bardzo dużo , kałuża straszna , przedpokój zalany, ma ktos pomysł co w tej sytuacji ?[/QUOTE] a miała badany mocz ? może jakaś infekcja, przeziębienie ?
  24. a lekarz dał jakies zalecenia ?
×
×
  • Create New...