-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[quote name='motyleqq'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/--lh_qWfGHcQ/Tr1EbN5F6fI/AAAAAAAAHqc/nWQAAkVphGI/s640/DSC05110.JPG[/URL] niezły jest :D bagienny potwór, współczuję osobie która potem z nim wracała ;)[/QUOTE] To jeszcze jest nic :diabloti: Potem było znacznie ciekawiej...:evil_lol: [quote name='deer_1987']Tereny macie tam cudowne![/QUOTE] [quote name='Kashdog']Fakt, terenów tylko pozazdrościć :lol:[/QUOTE] Zapraszamy :lol:Możemy zrobić zlot dogomaniaków w Choszczówce :D [quote name='Talucha'][url]https://lh3.googleusercontent.com/--lh_qWfGHcQ/Tr1EbN5F6fI/AAAAAAAAHqc/nWQAAkVphGI/s640/DSC05110.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-uWD-7kecOzE/Tr1EcDBiYAI/AAAAAAAAHqg/sVPYymtDz4U/s640/DSC05111.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-PQ9tpmzfJ0Q/Tr1Ec96aDYI/AAAAAAAAHqk/WVyu9GYVGcI/s640/DSC05112.JPG[/url] Te zdjęcia są boskie :D[/QUOTE] :D :D :D [quote name='Lucky.'][url]https://lh6.googleusercontent.com/-qJqP2XzOliM/Tr1Ee2-xSCI/AAAAAAAAHqs/Kdo_vsQlf8w/s640/DSC05114.JPG[/url] Hetman to chyba mój typ goldena, bardzo mi się podoba. fakt mamy u nas park i las niedaleko, ale strasznie dużo ludzi tam jest. już nie chcę morza, ale żeby takie piaski były jak u was :P[/QUOTE] Hetman akurat jest psem w typie goldena, nie ma rodowodu ;) I ma trochę inną budowę, na zdjęciach aż tak tego nie widać. [quote name='sator_k_']Po takim spacerku to Duffel chyba ładnie spał co?:cool3:[/QUOTE] Oj spał, spał ;) Ale wcale nie tak długo, bo się opił wody i po 3 godzinach marudził, że na siku chce iść :cool3: [quote name='darii_iia']Ależ ja Wam zazdroszczę takich spotkań goldenkowych.! :) Gdybym tam była to ciągle bym je miziała...nawet te mokre i w piachu. :evil_lol: A Duffelej, pięknieje z każdym dniem. :loveu:[/QUOTE] Zapraszamy :cool3: Teraz to brzydal jest :eviltong: Czekam, aż trochę obrośnie, szczególnie ogon... [quote name='Vlk']goldeny na księżycu... :D[/QUOTE] Tia :lol: [quote name='dagaa111']świetne te piaszczyste tereny :) aż zazdroszczę, chociaż z drugiej strony chyba by mnie coś trafiło, jak pies wracałby taki ubrudzony :lol:[/QUOTE] Jak się tylko wytarza w piachu to pół biedy, wyschnie i wykruszy się ;) Ale nasze cudne, kochane pieski potem się wytarzały w jakieś padlinie i zgniłych ziemniakach...to dopiero smród był :angryy:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Na początku myślałam, że on ma jakiś kaganiec na tym zdjęciu : Mdleje::evil_lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_2794.jpg[/url] Spojrzenie rozmiękczające najtwardsze serca...podziel się posiłkiem :loveu::diabloti: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_2853.jpg[/url] No i wyszła na jaw prawdziwa, krwiożercza natura Jariego...:shake::lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_2858.jpg[/url] -
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-vXcA4sv4JkE/Tr1Ef8O16nI/AAAAAAAAHqw/YrfOn4Y9hQ4/s640/DSC05115.JPG[/img] Brutus [img]https://lh6.googleusercontent.com/-FZH2ihKEX8U/Tr1EghUiBnI/AAAAAAAAHq0/zyZUrTbAw74/s640/DSC05116.JPG[/img] Sambor [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lNZsxW-4vAo/Tr1EhtorfVI/AAAAAAAAHq4/LqQcHi7wDl0/s640/DSC05117.JPG[/img] Hetman [img]https://lh4.googleusercontent.com/-hW8TJl2c760/Tr1EihnkFtI/AAAAAAAAHq8/_VL90SeyfWE/s640/DSC05118.JPG[/img] Brutek [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Xzk5OJNehiI/Tr1Ejl2jHBI/AAAAAAAAHrA/xy1UZd04cfs/s640/DSC05119.JPG[/img] CDN...
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/--lh_qWfGHcQ/Tr1EbN5F6fI/AAAAAAAAHqc/nWQAAkVphGI/s640/DSC05110.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-uWD-7kecOzE/Tr1EcDBiYAI/AAAAAAAAHqg/sVPYymtDz4U/s640/DSC05111.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PQ9tpmzfJ0Q/Tr1Ec96aDYI/AAAAAAAAHqk/WVyu9GYVGcI/s640/DSC05112.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-56w-AN82l_c/Tr1Ed1OKgXI/AAAAAAAAHqo/Jri0KnHtOqw/s640/DSC05113.JPG[/img] Hetman [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qJqP2XzOliM/Tr1Ee2-xSCI/AAAAAAAAHqs/Kdo_vsQlf8w/s640/DSC05114.JPG[/img]
-
Tym razem Samborek przebił Duffla :evil_lol: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-arE6I1TFYDw/Tr1EW7oviFI/AAAAAAAAHqI/1VKeL0Qe0ok/s640/DSC05105.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qCPCDGv5MX4/Tr1EXqHDuvI/AAAAAAAAHqM/gu92bPAkGa4/s640/DSC05106.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-y-lZ535o1A8/Tr1EYmQMDqI/AAAAAAAAHqQ/iXsnG9BEyR8/s640/DSC05107.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MpbbGjLk-1A/Tr1EZQHb6TI/AAAAAAAAHqU/_Xay5O_bHsY/s640/DSC05108.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bQ5BGZvtSHs/Tr1EaSO1tCI/AAAAAAAAHqY/hQ7jYQICWa8/s640/DSC05109.JPG[/img]
-
Sambor [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ZmTa48Jk9P4/Tr1ESPukSQI/AAAAAAAAHp0/6sE1J0NTJUo/s640/DSC05099.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-GYBzdIGpdXI/Tr1ETOEq9qI/AAAAAAAAHp4/N0W8XBieM2U/s640/DSC05100.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MYTjGsAMLGI/Tr1EUBpBNRI/AAAAAAAAHp8/lP4ozCcsizs/s640/DSC05101.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PxPeX2tkL9s/Tr1EVHNVr0I/AAAAAAAAHqA/Rq8SHaYzii8/s640/DSC05102.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Xklz-NkdG-w/Tr1EV2tDlPI/AAAAAAAAHqE/MHEPbfgDzhY/s640/DSC05103.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-Qycgfvye9sA/Tr1ENW1bbkI/AAAAAAAAHpg/0F4iPwefypU/s640/DSC05094.JPG[/img] Duffel jako jedyny znany mi golden nie kąpie się, kiedy jest zimno :diabloti: [img]https://lh5.googleusercontent.com/--Xe6CwoiYiE/Tr1EOQyab8I/AAAAAAAAHpk/r33Soq36n_E/s640/DSC05095.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-S3dEiKNjg4Q/Tr1EPYjNXSI/AAAAAAAAHpo/kFXIUsPQUWM/s640/DSC05096.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-hrXamlvgjyA/Tr1EQLZc8NI/AAAAAAAAHps/Ue8k-a2ah9E/s640/DSC05097.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-URfq34F2Z7U/Tr1EQ33WaEI/AAAAAAAAHpw/n0LZ-IQMgek/s640/DSC05098.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-Un9QX_-RQH4/Tr1EH2N_R9I/AAAAAAAAHpM/Yt6r5VrdrU0/s640/DSC05089.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-J9o-SC_XcGI/Tr1EJNOO4RI/AAAAAAAAHpQ/Ao1mmGGO_Zo/s640/DSC05090.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-rZzQp4HAuVg/Tr1EKBATKRI/AAAAAAAAHpU/KqBeweT-YLc/s640/DSC05091.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WaohfZMYdQo/Tr1ELA7BjGI/AAAAAAAAHpY/qabFxD0Fqcw/s640/DSC05092.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OwDB124Lw6o/Tr1EMIY4MzI/AAAAAAAAHpc/g7KecW68t9E/s640/DSC05093.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-ZhgI083_XNE/Tr1ECx5PJTI/AAAAAAAAHo4/n01Vp3RhkA8/s640/DSC05084.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jfnSF__jU-E/Tr1ED6CKDKI/AAAAAAAAHo8/-PQYu7dkuZk/s640/DSC05085.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Yp7kvp2jtW8/Tr1EE6hr2hI/AAAAAAAAHpA/hdSHm0-gLZc/s640/DSC05086.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-D-QqixXCtRA/Tr1EF9diUUI/AAAAAAAAHpE/vTpsF96woy0/s640/DSC05087.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-DKGmP13f3Rc/Tr1EG4SdxvI/AAAAAAAAHpI/Dg7eyMZIawA/s640/DSC05088.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-N9lOsxu1WgE/Tr1D91h1QeI/AAAAAAAAHok/B5w_nZoVGAA/s640/DSC05079.JPG[/img] Są i piachy :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5ETDprsOfB0/Tr1D-giZmHI/AAAAAAAAHoo/04R81gz3zS4/s640/DSC05080.JPG[/img] Duffel :loveu: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-0F3pwjubhRY/Tr1D_kiOz9I/AAAAAAAAHos/A9-Fp_8SQGw/s640/DSC05081.JPG[/img] Brandy w szale :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-h5DbUAL5gcg/Tr1EAjS944I/AAAAAAAAHow/w8yckCtb8iQ/s640/DSC05082.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-An3yEOgKBnE/Tr1EBrcN4MI/AAAAAAAAHo0/BDv2OEKAcbg/s640/DSC05083.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-sIiwygXh0pg/Tr1D5A7bF4I/AAAAAAAAHoQ/zqUBQPP8kKE/s640/DSC05074.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1RBBVPnKZXo/Tr1D6GT3k1I/AAAAAAAAHoU/WE9C9cL5h5o/s640/DSC05075.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-1Rpnpb0i8-0/Tr1D6x32ULI/AAAAAAAAHoY/FQmUFFCxhOo/s640/DSC05076.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-n230Viq1em8/Tr1D7zTZ9zI/AAAAAAAAHoc/l-a5bhqWRkc/s640/DSC05077.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wtTa21RHg5I/Tr1D81rxq1I/AAAAAAAAHog/dNfqMJWuKzE/s640/DSC05078.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-9Rz8BxHF18U/Tr1D0Xm_2RI/AAAAAAAAHn8/MOplKGnHtfU/s640/DSC05068.JPG[/img] Sambor [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PPoDoIW9-Ew/Tr1D1AaoD3I/AAAAAAAAHoA/d45HPvK8ibI/s640/DSC05070.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-BdD9-Cx-XgA/Tr1D2AuF-OI/AAAAAAAAHoE/gqsstYBJ-Sc/s640/DSC05071.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wxfYsqvmTCk/Tr1D3F-9IzI/AAAAAAAAHoI/hAc1yR2x0PY/s640/DSC05072.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-x_cTzjfHGF4/Tr1D4Rg40UI/AAAAAAAAHoM/_ExjeXmYr14/s640/DSC05073.JPG[/img]
-
[quote name='Lucky.']Ewa, jak ja wam zazdroszczę terenów. Piaski, górki, górki i tyle psów na spacerze :loveu:[/QUOTE] Na pewno też macie u siebie jakieś fajne lasy :D Goldenów było na początku 7, potem zostało 5 (2 poszły wcześniej ze spaceru), i do tego charcik włoski i york :cool3: [quote name='sator_k_']Jaka sfora psów! Czekam na CDN :D[/QUOTE] Będzie, będzie :) [quote name='kalyna']No to sporo tych psiaków :D ale Charcik się wyróżnia :D No i ka gratuluję własnego samochodu, bo ja mam na spółkę z rodzicami. W sumie to jeden miał być mój, ale stwierdziłam, że go nie potrzebuję. I tak cały tydzien siedzę w Lesznia, a tam nie mam gdzie zaparkowac itp. A i tak jak potrzebuję gdzieś jechać to nie ma z tym problemu. W sumie jak jedzimy z psami do weta to i tak mama jedzie ze mną, bo ona potrafią samochód roznieść w sekundę... i powiedziałam ,że kolejny samochód to będzie combi :D a jeśli można wiedzieć to jaki masz ten samochód? [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-uKyMUAUlvbw/Tr1DxtgtNcI/AAAAAAAAHnw/c8seWU8yV-o/s640/DSC05065.JPG[/URL] taki drobny charcik a jak rozrabia :D[/QUOTE] Zdecydowanie się wyróżniał :D Był jeszcze york, ale mam go na późniejszych zdjęciach. No ja też się cieszę z własnego samochodu ;) Ale taka prawda, że po mieście też za bardzo nie jeżdżę, głównie do sklepu, z psem do lasu czy na pole, czasami do babci no i w tygodniu podjeżdżam żeby zaparkować przy pętli autobusowej. W sumie jakbym chciała to bym mogła jeździć na uczelnię, ale nie dość, że w centrum miasta zaraz bym się denerwowała, czy znajdę miejsce do zaparkowania, to jeszcze tam wszędzie są parkometry, więc za parkowanie kilka godzin dziennie bym chyba zbankrutowała :shake: A mój samochód to czarny Nissan Micra :) [quote name='Marta_Ares']widze, ze charcik potrafil swietnie odnaleźć się w towarzystwie takich "olbrzymów":evil_lol:[/QUOTE] Przyzwyczajony ;) [quote name='deer_1987']Na pewno wiecej dzisiaj zrobilas :razz: U nas dalsze jesienne :loveu:[/QUOTE] Zaraz będzie reszta ;) [quote name='Amber']Stara dobra Choszczówka ;) Wciąż jestem pod wrażeniem charakteru goldenów, że tyle ich jest i nie ma sprzeczek.[/QUOTE] Najlepsze miejsce, jakie znam, na taki grupowy spacer, spokojnie i bezproblemowo, nikt się nie czepia zgrai, nie trzeba psów ciągle wołać i pilnować ;) Sprzeczki drobne się zdarzają, ale nic poważnego raczej. [quote name='Justa']Raczej to kwestia anatomiczna, ujścia gruczołów są zbudowane albo umiejscowione w taki sposób, że kał nie jest w stanie ich wycisnąć w trakcie wypróżniania. Ale jeżeli musicie tak często chodzić na czyszczenie to może poproś weta niech nauczy Cię to robić - nie jest to jakieś wybitnie trudne ;) A i dla psa mniejszy stres jeśli zrobisz to sama w domu :)[/QUOTE] O nie nie, na pewno nie :diabloti: Nigdy bym nie oczyściła sama tych gruczołów, on albo tak rozpacza, jakby go ze skóry obdzierali, albo stoi zupełnie nieruchomo z pyskiem wciśniętym w moje ramię i sobie płacze pod nosem...To drugie bardzo rzadko, przeważa opcja pierwsza. Zawsze muszę go mocno trzymać, a wetka czyści.
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-0DOXKaetYmk/Tr1Du_crKfI/AAAAAAAAHno/wJ4G8yQDy-M/s640/DSC05063.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-OuXOpSJam24/Tr1DvvLBZwI/AAAAAAAAHns/juGDf3wCLTM/s640/DSC05064.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uKyMUAUlvbw/Tr1DxtgtNcI/AAAAAAAAHnw/c8seWU8yV-o/s640/DSC05065.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DLlhdsW7G10/Tr1DyVjZvDI/AAAAAAAAHn0/YtzqhmX52E4/s640/DSC05066.JPG[/img] Duffel i Hetman [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DBJ5t9JmX1o/Tr1DzQIVNUI/AAAAAAAAHn4/ybPgxs2-NKo/s640/DSC05067.JPG[/img] CDN...
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-5Wr6GmkpGNo/Tr1DpnZd-PI/AAAAAAAAHnU/2vv0JqvlFaw/s640/DSC05058.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-i8UdwMgqg-8/Tr1Dql-3shI/AAAAAAAAHnY/gIN2MQL9JbU/s640/DSC05059.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-egmtZbjS4F8/Tr1DrugzwKI/AAAAAAAAHnc/O_M6u_YcRMk/s640/DSC05060.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-J8-bv8p-WVw/Tr1DsztzRxI/AAAAAAAAHng/QqdO2j8Vuz8/s640/DSC05061.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5c_fvOlPWio/Tr1DtyArJeI/AAAAAAAAHnk/Q67lYpEUaBo/s640/DSC05062.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-Ho2NKBOQJWk/Tr1DkyaVKnI/AAAAAAAAHnA/GCotJoQtu9s/s640/DSC05052.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-R-z_ogUSbQ4/Tr1Dl4p_xwI/AAAAAAAAHnE/GPmqZsODBDg/s640/DSC05053.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6OGBeo72FRo/Tr1Dm8LC39I/AAAAAAAAHnI/gtMLmG1McOs/s640/DSC05054.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-grRVvBabouA/Tr1Dn-Mc0VI/AAAAAAAAHnM/F0isy0S_yhg/s640/DSC05055.JPG[/img] Brandy [img]https://lh6.googleusercontent.com/-C-lFyrJ-zWQ/Tr1DpPEo8aI/AAAAAAAAHnQ/AR5gfpVLTJE/s640/DSC05057.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-8-4Bz1gg7MU/Tr1DgWOeVGI/AAAAAAAAHms/ExXNz9RcPmA/s640/DSC05047.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-MItuTvkNtXs/Tr1DhCYemjI/AAAAAAAAHmw/mnQAQ_wh9Z8/s640/DSC05048.JPG[/img] Ozzy i Diana [img]https://lh4.googleusercontent.com/-o22EibXO1Hc/Tr1DiNjaq3I/AAAAAAAAHm0/2qTLg8v3Slk/s640/DSC05049.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-0468PDlCp3w/Tr1DjFz0jAI/AAAAAAAAHm4/D1TStrp63UM/s640/DSC05050.JPG[/img] Sambor [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Ppy2inPHFw0/Tr1Dj9MQNxI/AAAAAAAAHm8/ciuG3D_3jJM/s640/DSC05051.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-61dG_ZuuD24/Tr1DcGwzdqI/AAAAAAAAHmY/x0dd-KpFftM/s640/DSC05042.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qkGnzIRXdEE/Tr1DdNaBTSI/AAAAAAAAHmc/ZHgzz6M0B8I/s640/DSC05043.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-RXplw3thQB0/Tr1DeHd7ULI/AAAAAAAAHmg/PyPM0eqsYWQ/s640/DSC05044.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-g7mHmNmHoGs/Tr1Dex3o0oI/AAAAAAAAHmk/ZsdlKgYNkfU/s640/DSC05045.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-62wM9k32zV4/Tr1DfkXbwyI/AAAAAAAAHmo/egloLU3pq-E/s640/DSC05046.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-rcAegaV06D0/Tr1DWvHYymI/AAAAAAAAHmE/i8rLfid5Gn0/s640/DSC05037.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-YJDFIfZHAlk/Tr1DXpDi47I/AAAAAAAAHmI/oosPyoLR3l8/s640/DSC05038.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VXuvNNtNVc8/Tr1DYlVw8qI/AAAAAAAAHmM/4mGHP_5QnGQ/s640/DSC05039.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-uQJaV1dXKd4/Tr1DZqHkSXI/AAAAAAAAHmQ/sqIeB0p39cY/s640/DSC05040.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-0061RuAPnXI/Tr1Da_FN1gI/AAAAAAAAHmU/XQL7P_pi02I/s640/DSC05041.JPG[/img]
-
Sambor [img]https://lh4.googleusercontent.com/-4FVZGIsME5g/Tr1DRn40tjI/AAAAAAAAHlw/DqdKZvmY40s/s640/DSC05032.JPG[/img] Duffel i Sambor [img]https://lh4.googleusercontent.com/-p8cuQWQzkt0/Tr1DSkdQRVI/AAAAAAAAHl0/t5dgT04S6zk/s640/DSC05033.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-R9pvwSjiZKo/Tr1DTj6cZMI/AAAAAAAAHl4/PUUTsg_cxp4/s640/DSC05034.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-PjIoK_-b1SY/Tr1DUgF1oaI/AAAAAAAAHl8/VipXbjtP2T8/s640/DSC05035.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dn0N5fGvJZI/Tr1DV-xuqSI/AAAAAAAAHmA/SA9srac3veQ/s640/DSC05036.JPG[/img]
-
Ozzy i Diana [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OI4IY-OwnLk/Tr1DMFCGbnI/AAAAAAAAHlc/jBoDFU7S6tQ/s640/DSC05025.JPG[/img] Ozzy [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AVlHs1LsJwo/Tr1DNAfmY7I/AAAAAAAAHlg/ljPLcX-JJ_U/s640/DSC05027.JPG[/img] Brandy i Kola [img]https://lh5.googleusercontent.com/-mqixMY1iUmU/Tr1DODvz5bI/AAAAAAAAHlk/QA5sxre04hY/s640/DSC05028.JPG[/img] Brutus [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DI-mz0GabWc/Tr1DPSMNBmI/AAAAAAAAHlo/IbMZLEoPeKo/s640/DSC05029.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gojJizCwEn4/Tr1DQbYCzxI/AAAAAAAAHls/5mVA_u23pcQ/s640/DSC05030.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-BSXEdeBO_RE/Tr1DG381KtI/AAAAAAAAHlI/o6ILut01K58/s640/DSC05020.JPG[/img] Ozzy i Hetman [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zDsxEwAr5Is/Tr1DH9qRXNI/AAAAAAAAHlM/X6NtTea0Wxw/s640/DSC05021.JPG[/img] Kola (charcik włoski), Diana i Ozzy, a na drugim planie Sambor [img]https://lh3.googleusercontent.com/-DZJf2uf0XWo/Tr1DIzJesqI/AAAAAAAAHlQ/POmlva0pyI8/s640/DSC05022.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pNlZP7_G3Hc/Tr1DKB8K2wI/AAAAAAAAHlU/BFjRjLHvQnA/s640/DSC05023.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-QuwTuiydxHA/Tr1DK_vAGRI/AAAAAAAAHlY/yWOE9Z0CVDk/s640/DSC05024.JPG[/img]
-
[quote name='Kajusza']moja Wega też ma problemy z gruczołami :-( A jeszcze ze strachu potrafią się one same oczyszcić .... nie jest to przyjemne :-( Poprzedni pies, przez 17 lat nie miał takich problemów... a bardzo róznie był karmiony ;-)[/QUOTE] Tak, Dufflowi też parę razy się same oczyściły... Dzisiaj mieliśmy bardzo przyjemny spacer w Choszczówce, nawet się zrobił mini zlot goldeni :) No i jestem z siebie dumna, bo pierwszy raz pojechałam sama tak daleko samochodem :cool3: Wstawiam fotki, żeby chociaż raz coś było na bieżąco :lol: a potem się wezmę za zaległości ;) Duffel i Brutus [img]https://lh3.googleusercontent.com/-44q2GDIs2Tk/Tr1DByyK97I/AAAAAAAAHk0/3WgDQy-Y-WI/s640/DSC05015.JPG[/img] Brutek w galopie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ZKUxxIbwBrY/Tr1DCyRybZI/AAAAAAAAHk4/ObL7eBVBoTM/s640/DSC05016.JPG[/img] Zgraja [img]https://lh3.googleusercontent.com/-eMJH2mo0ibo/Tr1DD7Dmd2I/AAAAAAAAHk8/I9Tb1CfNDPo/s640/DSC05017.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DivBI33MAks/Tr1DE7s_M1I/AAAAAAAAHlA/NcP336fotio/s640/DSC05018.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wDBOCYL_1a8/Tr1DFpJvwCI/AAAAAAAAHlE/lUTcouOCelE/s640/DSC05019.JPG[/img]
-
[quote name='deer_1987']Bedziemy trzymac kciuki z Duffla wyniki![/QUOTE] Myślę, ze wszystko powinno być ok ;) [quote name='Bonsai']Polecam BARF - Piegus (7 lat) nigdy nie miał czyszczonych gruczołów, nigdy nie było takiej potrzeby - same się oczyszczają przy zwartych kupkach. ;)[/QUOTE] [quote name='gops']moja suka nawet na barfie miała z tym problemy , więc czasami nawet barf nic nie daję :roll: też już nie mam pomysłów jak temu zaradzić .[/QUOTE] To niestety wcale nie jest związane ze sposobem karmienia i tym, jakie są kupki... znam wiele psów z tym problemem żywionych naprawdę różnie i nie ma to znaczenia...Duffel teraz załatwia się ładnie, kupki są zwarte, ale niestety nie ma to wpływu na gruczoły...Wetka nam powiedziała, że u niektórych psów po prostu trzeba co jakiś czas oczyszczać i tyle. [quote name='understandme'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-dQ5UXu3yUtg/Tq7lDzPjtzI/AAAAAAAAHko/FIkZBR9nYZE/s640/DSC03523.JPG[/URL] Który jest który? ;) Dawno mnie nie było, ale nadrobiłam :)[/QUOTE] Duffel to ten z 'resztką' ogona :cool3:Brutus ma piękny pióropusz... [quote name='Agnes']Z gruczolami to pies ma problemy albo i nie. Przy poprzednim psie nie wiedzialam, ze w ogole sie je czysci. U Azy do 5 roku tez nie...jazda zaczela sie potem. A suchym karmiona jest znacznie dluzej ;) Ewa moge Ci polecic, zapytaj oczywiscie weta, u nas to pomaga. Po czyszczeniu robie kuracje 4-5 dni czopki (hemorectal chyba) po nocnym spacerze. I to dziala! fakt zapalenia nie ma, wiec teoretycznie po co czopki, ale ja widze ogromna roznice. Potrafie miec na 4-6 mcy spokoj. Moja weta jest jednak przeciwna, ale skoro widze efekt, to ja to stosuje.[/QUOTE] On dostawał już raz czopki po czyszczeniu, niestety nie przesunęło to wcale terminu następnego zabiegu. Poza tym u nas przy czopkach jest taka jazda, że masakra :shake: Duffel nienawidzi, jak mu się je aplikuje, panikuje strasznie, wyrywa się, piszczy, płacze, potem przechodzi do kłapania paszczą na oślep...To taki stres dla nas i dla niego, że chyba już wolę odpuścić i chodzić na to czyszczenie co 3 tygodnie :roll:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ewa&Duffel replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Fotki z agility jak zawsze świetne :) Uwielbiam oglądać latające psy :)