-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5GKjMBNI/AAAAAAAACFw/iEyIrJdmlZA/DSC05254.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5G0rZDmI/AAAAAAAACF4/v7_rKEC6Zpw/DSC05255.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5HcdMfuI/AAAAAAAACF8/-qLwnG3aCuU/DSC05256.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5HyoajQI/AAAAAAAACGA/Zp8ZWqjaR38/DSC05257.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5IF0S-uI/AAAAAAAACGE/jWkjl0ZQFSU/DSC05258.JPG[/img]
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5D2eyz9I/AAAAAAAACFc/aFPhRNd33mk/DSC05249.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5Ee062RI/AAAAAAAACFg/gmdl515j_sE/DSC05250.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5E2FYc6I/AAAAAAAACFk/uKr2w5WjKzs/DSC05251.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5FK6mokI/AAAAAAAACFo/m_D2gxQYNcQ/DSC05252.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5FplxfvI/AAAAAAAACFs/E4z9dhdEAYY/DSC05253.JPG[/img]
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5Bfz-IPI/AAAAAAAACFI/3nfEbEM-er0/DSC05241.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5B81ts8I/AAAAAAAACFM/vmvmvNu0bpE/DSC05244.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5CXHij0I/AAAAAAAACFQ/lc5OmwgWjAI/DSC05245.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5C-aN2iI/AAAAAAAACFU/V925jbC9LgA/DSC05246.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5DabviRI/AAAAAAAACFY/joL0xxS-HVo/DSC05247.JPG[/img]
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY4_ZjFKaI/AAAAAAAACE0/X49bnVvQrVg/s512/DSC05236.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY4_j9vIRI/AAAAAAAACE4/u8-_M4jywI4/DSC05237.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5AAi3tvI/AAAAAAAACE8/rAECWa8UmNY/DSC05238.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5Ao7zszI/AAAAAAAACFA/HhZzc7rEMW8/DSC05239.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY5Aym1B5I/AAAAAAAACFE/N0GNoMzsY7Y/DSC05240.JPG[/img]
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY48vUkpgI/AAAAAAAACEg/6oRyY3A2nMM/DSC05231.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY49ehWbAI/AAAAAAAACEk/5TuT9Rm9w8Y/DSC05232.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY493_1ElI/AAAAAAAACEo/DNx8NNvWyaQ/DSC05233.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY4-qkhhGI/AAAAAAAACEs/iE3fkYhkKB0/DSC05234.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY4-9z2qFI/AAAAAAAACEw/ZZEqiD-VYjA/s512/DSC05235.JPG[/img]
-
[quote name='Paula03']Sporo was tam :D Psy się pewnie wyszalały ;) [SIZE=1]A tak poza tym, to usunęliście mi się ze subskrypcji, zresztą nie tylko wy... Coś się dzieję z tym dogo...[/SIZE][/QUOTE] Oj tak, trzeba korzystać z okazji przecież ;) [SIZE=1]Dogomania ostatnio coraz gorzej chodzi, ciągle coś się psuje...[/SIZE] [quote name='sator_k_'][URL]http://lh5.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY4osAE8sI/AAAAAAAACCo/PTFnr-BHTeI/DSC05196.JPG[/URL] Drugi plan:evil_lol: Duffel jest tym jaśniejszym przedstawicielem goldenów prawda?[/QUOTE] Tak, on jest bardzo jasny jak na goldena, nie widziałam chyba jeszcze jaśniejszego od niego ;) A w szczenięctwie w pewnym momencie zapowiadało się, że ściemnieje, ale nic z tego nie wyszło ;) [quote name='kamila92']będę Ci wdzięczna za to poświecenie :diabloti: a tak na serio to brzydalki to tak pieszczotliwie :loveu: Hehe myślę ,że Ty to już wiesz jak on się w błocie prezentuje :lol: ale to takie słodkie typowo retrieverowe :eviltong: Tak szeleczki już zamówiłam, podobno zostały wysłane w czwartek rano :) Czekam na przesyłeczke :) Na razie tylko dla Pumki bo Ina przez najbliższe 3 miesiące i tak ma szelki wykreślone ze względu na te operacje ;) No to jak Oliwia się za niego weźmie to go nieźle wystylizuje :cool3:[/QUOTE] No przecież wiem ;) :loveu: Tak do końca to nie wiem :eviltong: Nigdy mi się cały w błocie nie wytarzał :diabloti: Będzie jak "tap madl" :cool3: [quote name='przeszlus']Jak złoto sie z brązem pięknie komponuje :loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[B]Wiedziałam, że znowu przestawi posty :angryy: [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY45Jf3RiI/AAAAAAAACEM/AbbFaj-y7x0/DSC05224.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY453zdnNI/AAAAAAAACEQ/ZLEUTDgPlis/DSC05225.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY46vWBwtI/AAAAAAAACEU/jlnIL_f6yuY/DSC05227.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY47DSL9_I/AAAAAAAACEY/PVxSJ3ZGwNc/DSC05228.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY47-ctRuI/AAAAAAAACEc/xBg_dP24yZQ/DSC05230.JPG[/img] [/B]
-
[quote name='DominikaAnna']jakie zlot goldenów normalnie :-D a ja się pewnie wyszalały, za wszystkie czasy :smile: pozdr.[/QUOTE] Faktycznie prawie jak zlot ;-) [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://lh4.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY42qXr7QI/AAAAAAAACD8/_EHgqpiSaI4/DSC05220.JPG[/URL] jaki harmider :lol: łapa po lewej najlepsza [URL]http://lh4.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TSY41TPIDvI/AAAAAAAACD0/Nuoj3O8_Asc/DSC05218.JPG[/URL] szczęśliwy pies z jęzorem na wierzchu :razz:[/QUOTE] Ciężko robić zdjęcia w takim zamieszaniu, dlatego kadry nie najlepsze, ale przynajmniej widać, że coś się działo :lol: [quote name='kamila92']Przyszły do nas ActivDogi :-P[/QUOTE] Pokaż !!! :-D [quote name='Smile of Red Witch']Akira każe ucałować w pysia Duffela za śliczną obróżkę ;-) [URL]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/DSC_0004-27.jpg[/URL] [/QUOTE] Duffel oddaje buziaka :loveu::cool3: Ślicznie wygląda Akira, jej pasuje ta szerokość :smile:
-
[quote name='1111tomek']Gdzie łapiecie te kleszczydła(dzielnica)?[/QUOTE] Bródno. Pól tutaj sporo, tak wiec kleszcze mają idealne warunki niestety.
-
Ale, że masło jako wypełniacz ? Bo jeśli tak, to chyba nie jest to zbyt dobry pomysł...ani to wartościowe, ani zdrowe w takiej ilości.
-
[quote name='papisia']Przyszła! Na Karola jest okej ;)[/QUOTE] Dzięki za informację :) Szkoda, tylko, że na allegro nie ma tego rozmiaru... [B]Marchewka-[/B]moim zdaniem wersja A jest najładniejsza.
-
Ale świetna propozycja, szkoda, że mój pies się do takich rzeczy nie nadaje...
-
Ja dziś ściągnęłam z psa kolejną dorodną sztukę...
-
Mocno wypadająca i matowa sierść
Ewa&Duffel replied to MonikaGdynia's topic in Suplementy i witaminy
[quote name='mam psa']współczuję to duży kłopot. czym go teraz karmisz?[/QUOTE] Duffel je obecnie suchą karmę Taste of the Wild, oprócz tego wcina różne śmierdziele, owoce, warzywa,od czasu do czasu jogurt naturalny lub kefir. -
[quote name='Bolsbokser']Taaaak, pogoda kiepska. Czekam na słoneczko. Dzisiaj już całkiem ładnie ciepło było.[/QUOTE] Tak, wczoraj było nawet ok, a dziś to już w ogóle całkiem wiosenna pogoda ;) ciepło, brak wiatru, deszczu, nawet słońce się przebijało chwilami. Byliśmy dziś na polu przy cmentarzu bródnowskim i warunki dobre, więc jak najbardziej możemy się tam wspólnie wybrać w najbliższym czasie :)
-
A ja próbuję teraz Gammolenu, Duffel strasznie linieje i sierść jakaś taka matowa jest, mam nadzieję, ze pomoże...
-
Mocno wypadająca i matowa sierść
Ewa&Duffel replied to MonikaGdynia's topic in Suplementy i witaminy
Ja kupiłam dzisiaj Gammolen, mam nadzieję, że przyniesie skutek, bo pies tak strasznie linieje, że już wytrzymać nie można. Sierść wychodzi dosłownie garściami, wystarczy, że otrze się o nogi i już całe spodnie są w kłakach...aż tak nigdy nie było... Szkoda tylko, że dla dużych psów nie jest to zbyt ekonomiczny preparat...Dufflowi muszę podawać 7 kapsułek dziennie :roll: -
Ja też dziś znalazłam u Duffla kleszcza, w związku z czym został już zakropiony Fiprexem. Normalnie zazwyczaj robię przerwę na zimę, ostatnie kropienie jest w listopadzie, a potem w marcu. Ale teraz pogoda to w zasadzie wiosenna jest:roll:
-
[quote name='gops']ja musze kupic xl klasyczny czerwony taki jak mam tylko xl , suka na cale szczescie bardzo sie tym zainteresowala tylko stanowczo za szybko go oproznia, znalazla juz sposob wiec nie wiem czy wiekszy cos da, ona go rzuca na ziemie kilka razy , gniecie na koncu zeby sie poluznilo w srodku i wtedy duzo latwiej jej wyjac[/QUOTE] A to mój nie jest taki sprytny ;) On tylko przytrzymuje go łapami i wylizuje zawartość, ewentualnie turla po podłodze ;)
-
[quote name='gops']my dzis wyprobowalismy ten patent kong z zawartoscia puszka animonda, ser i syznka wsadozny do zamralki na 2 godz , po wyjeciu jak kamien , walnelam o szafke nic nie nie pokruszylo wiec niby super, dalam suce , 25min ... to 15min dluzej niz zwykly kong nie zamroznony ale nadal za krtoko dla mnie, chyba musze kupic rozmiar Xl[/QUOTE] My mamy XL właśnie, tylko że dla szczeniaków :lol: Ale sprawdza się bardzo dobrze, nie jest zniszczona, dlatego nie widzę sensu kupowania normalnej wersji ;) Duffel opróżnia konga dość powoli, chyba się tym delektuje :diabloti:
-
Jaka agresja, jaki amok w oczach :shake::diabloti: [url]http://img641.imageshack.us/i/dscn4958p.jpg/[/url] A takie ładne posłanko było...:evil_lol:
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
Ewa&Duffel replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
To czekamy wieczorem na wieści :) PS Moja deklaracja dla suni poszła. -
Ja bardzo polecam patent z mrożeniem konga, wtedy starcza naprawdę na o wiele dłuższy czas. Wsadzam go do zamrażarki na około 2 h, w środku różne rzeczy, zależy od tego, co lodówka/szafka kuchenna ma do zaoferowania ;) czyli owoce, warzywa,wafle ryżowe, psie ciastka lub kulki karmy, a jako wypełniacza daję serek topiony, jogurt naturalny lub pasztet. Pies ma zajęcie na ponad godzinę, nie muszę chyba dodawać, że to uwielbia ;)
-
[quote name='Naklejka']Mam problem... Jetsan wszystko rozwala... Sznurki zjada, gumowe, lateksowe kostki i piłeczki go nie interesują, własnoręcznie zrobiona zabawka rozszarpana i po części zjedzona. Pluszaki patroszy i też coś zjada.... Wszystko mu pozabierałam, ryzykować jego zdrowia nie będę. :/[/QUOTE] To niech się bawi pod Twoją kontrolą. Mój pies też uwielbia rozszarpywać pluszaki i wyciągać z nich watę, z tym, że on tego nie zjada. Ma z tego taką radość, że nie mogłabym mu tego zabronić, ale zawsze mam go na oku, kiedy się bawi.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Oj fakt, teraz z tymi kupami to masakra jest...Dziś wracaliśmy z łąk przez osiedle i dosłownie się przeraziłam, kupa na kupie, na trawie, na chodniku, wszędzie...obrzydlistwo :angryy: Poza mną to chyba nikt nie sprząta w tej okolicy...chociaż nie, dziś widziałam panią z yorkiem, która akurat po swoim maluchu sprzątała, ale to wyjątek, bo prawie wszyscy kierują oczy ku niebu kiedy ich pies się załatwia i udają, ze nie widzą :roll: