-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: posty przeskakują :roll: dałeś im wolną rękę.....czy jak :cool3: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']nieeee......daje Ci wolną rękę w wypowiedzi :p.....taki bonus :evil_lol:[/quote] pfffyyyyyyy nie chce mi się wypowiadać:eviltong: a tym bardziej bonusować :eviltong: :cool3: a w ogóle co to za brak dyscypliny tutaj, co? :mad: :p :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
słodki pynio:loveu: [URL]http://img440.imageshack.us/img440/4451/obraz432eq7.jpg[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']tiaaaaa......możesz kontynuować - nie przeszkadzaj sobie :eviltong::evil_lol:[/quote] pffffyyyyyyyyy :roll: masz dzisiaj humory? :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A niech się psiaki uczą jak maja chęć :eviltong:[/quote] ja widzę tylko bałagan i psiaki bawiące się same ze sobą :roll:, a Ty usiłujesz na nie zgonić, że nabałaganiły :mad:, biedne słodziaki :placz: :placz: :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Taki dzień .....[/quote] :mad: nie zganiaj na dzień, nie chce Ci się po prostu gęby otworzyć i tyle......:eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img117.imageshack.us/img117/1469/obraz421op5.jpg[/URL] mógłbyś trochę w domu sprzątać :roll:, bo to obciach mieć aż taaaaki bałagan :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll:co tu taka cisza? :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']:user: :roflt: Gratuluję dowcipu! :ylsuper:[/quote] :cool3: bo wszystkie zażalenia do Admina można tylko traktować w kategori-dowcip :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dogo znowu szaleje.....posty przeskakują, spóźniają sie......i w ogóle [SIZE=5][COLOR=black]bajzel jest :angryy:[/COLOR][/SIZE][/quote] :roll: zgłoś to do Admina :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Aktualizacja ......:razz: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Uwaga! Mam nadzieję że Menrzuś się nie obrazi i zezwoli nam na taki off :roll:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] no bo w końcu nas koffo nie[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ogłaszam konkurs na emotę gwiazdorska dla Iv (niech już wreszcie ma swoja i nie podbiera mojej:cool1::roll:)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 1 - [IMG]http://bdudar.freehost.pl/emots/dance.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 2 -[IMG]http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 3 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/IMG]Iza i Avanti, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 4 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 5 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancing1.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 6 -[IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] (moja faForytka!:diabloti:) - apple, Bila,Selket, (:roll:)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 7 - [IMG]http://www.postsmile.com/img/emotions/146.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 8 -[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/meeting.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 9 -[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 10- [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_curtsey.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Menrzuś, Kara.,[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B][SIZE=6]Start! Czekamy do wtorku do rana! :razz:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja nie wybrałem szóstki :roll:[/quote] wiem :razz:, Ty jesteś w porządku :p o innych innych mówiłam :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Iv, Ty kanciaro:mad::mad::mad: Mówiłaś mi, że jak Menrzuś przyjdzie to mi da...i so???????? I nic nie dał:placz::placz::placz:[/quote] :mdleje: boszsz co za kalumnie na mnie rzuca :roll: nic takiego nie mówiłam :niewiem: podłość ludzka nie zna granic :roll: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jakos tam inaczej było....ale sprzeczać się nie będę :p Witanko :multi::loveu:[/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG]więcej tak nie będę, wyrwło mi się trochę :roll: Witam Wsiech :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']CUś takiego - zastępcy się doczekałem :evil_lol: [/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG]żadne zastępstwo :roll: ja tylko tak .....incydentalnie żech przywitała :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']A ja wybieram...... [SIZE=7]nr 3[/SIZE][/quote] dzięki Iza :multi: :loveu:dobrze że nie wybrałaś tego maszkarona nr 6 :roll: jak inni :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']ejjjjjjjjjjj co tu sie dzieje jak mnie nie ma:mad::mad::mad::mad:[/quote] a Ty gdzie Effffff jesteś, co? :mad: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz: pieczeń czy pasztet :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://i35.tinypic.com/dwzziw.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] :cool3: tak, tutaj bardzo łakomie na nią spogląda.......:evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:loveu:A to jest nowa podopieczna Selket :multi: Wczoraj pojechała po nią i zaadoptowała :loveu: Jest to młodziutka laboświnka.... [IMG]http://i34.tinypic.com/zk6710.jpg[/IMG] Gonzik jest bardzo nią zainteresowany.....:evil_lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/dwzziw.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2hgwllz.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2dkwdc2.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/n3ook7.jpg[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Patrz, jak się rozgadali [IMG]http://www.pic4ever.com/images/interview.gif[/IMG][/quote] Komunikacja słowna to podstawa przecież :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Witam:loveu: [/quote] Witamy na wątku :multi: Miło nam Cię widzieć tutaj Selketowa:loveu: Nie ma Gospodarza to ja Cię powitam tu, w jego zastępstwie ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Witam:loveu: Wpadłam zagłosować na emotkę, bo tu konkurs jest :grins: :grins: Niech będzie...........numer.................numer................numer......... [CENTER][FONT=Garamond][SIZE=7][COLOR=red]:multi:6:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] :roll: Dziękuję za oddanie głosu :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kara.']To, że Dogo się upiło to wiedziałam. Ale, że Wy też:crazyeye::shake: No i zobacz Bila, poczekali aż sobie poszłyśmy:obrazic:[/quote] kto się niby upił? :crazyeye: i czym :roll: coś chyba źle poczytałaś Ciotka :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Okryjmy to zasłoną milczenia :loveu:[/quote] bardzo zręcznie wybrnąłeś :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Boszszsz....jak Ty niekumata - na Menrzusia :diabloti:[/quote] ja tam jaśka ubieram w powłoczkę :roll: zostaw tego kota w spokoju :eviltong: