Proponuję zozkleić ogłoszenia! Lub umieścić je na różnych stronach często odwiedzanych przez milony ludzi dziennie.. Allegro lub Ale.Gratka! To powinno pomóc.
o dziwo bardzo podobnego pieska spotkałam dziś rano na spacerze. Był identyczny jak ten na zdjęciach. Ale jeśli to ten sam to przybył już na Rozłogi :shake: Był wystraszony i chodził z miejsca na miejsce.. Teraz na osiedlu.. Niestety nie mam możliwości zapewnienia mu nawet tymczasowego domku ponieważ mój ies jest dominujący. Nie chciał by ktoś słodkiego czarnego psiaka?
Może dla Was nie.. Jeśli mi nie wieżycie to trudno. Przecież nie będę Was błagała o litość.. Wiem, że zawiniłam. Ale nie tylko ja.. Prawda w oczy kole..
ee no gites fotki:cool3: to ja w takim razie czekam na fotki po trymowaniu a tym czasem wbijaj do galeri moich maluchów:loveu: (początki)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103361[/URL]
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1701/pepe10uo3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9328/pepe11fz9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/2688/pepe12xm5.jpg[/IMG]
no i to narazie na tyle:p
no bez przesady:eviltong:
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/633/pepemd0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/6351/pepe1ze6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/5614/pepe2cv7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/1110/pepe3wk0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/1207/pepe4eq0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1525/92290590az4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7919/99347823eg6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3372/62491661me9.jpg[/IMG]
a to nowe fotki Figi z wczorajszego dnia:loveu:
dziś jedzie do nowego domku:multi: