o **** :/
obraczus - nie widzę linku w podpisie.
z dobrych wieści - popatrzcie na Felka w nowym domu... ( tego któego ludzie oddali po pół roku, bo wszystkich gryzł. Pojechał do Jamora, przeszedł przez terapię i jest pies jak malowany. Tyle, że imię ma zmienione na Rambo:) )
[IMG]http://img839.imageshack.us/img839/949/37976425491642788872210.jpg[/IMG]
złe wieśći będą później...