-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']a czemu tak ?:)[/QUOTE] bo na koniec najtrudniej o głosy i każdy głos może sie wtedy przydac :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Evelin']Mam ostrzejsze kryteria.. powyżej 100 postów i aktywność po 14.09.11.. Zostało 8 dni... 299: 222 Trzeba pilnować interesu :):):)[/QUOTE] mój głos trzymam na koniec :) -
trzymam kciuki za wyniki!
-
z tego co ostatnio o niej rozmawiałam z Iza to niestety nie najlepiej starość :(
-
szukamy kogoś w okolicy [B]Puław - Kurowa [/B] dokładnie miejscowość: [B]Końskowola[/B] do sparwdzenia domku dla Hugo ! zna ktos może kogoś z tamtych okolic? domek brzmi bardzo sensownie
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Igam']Zajęte są literki ps. czy można wysyłać pw do paru osób od razu, bo mi "krzyczy" że mogę tylko do jednego odbiorcy słać???[/QUOTE] Igam, część osób ma w profilu podane maile można je pokopiować i wtedy hurtem wysłać maila do iluśtam osób a do tych osób, które nie mają podanego maila wysłać pw edit. nie znam nikogo z molosów a jeśli znam to nie kojarzę w tej chwili -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Igam']Dziewczyny, powklejajcie w sygnaturce link do głosowania w Krakvecie - spamować nie można, ale promować w ten sposób jak najbardziej :)[/QUOTE] zrobione :) i obiecuję spamowac na bazarkach swoich ;) [quote name='Evelin']Już :) Wskazówki a własciwie porady dla klikaczy...dzięki nieocenionej 3x ( coś mi się przypomniało mam niespłacony dług,ale to nic,lepiej późno niż wcale).. Wchodzimy : Spoleczeństwo - lista użytkowników , z boku jest napis- szukaj użytkowników Klikamy i wybieramy opcję zaawansowane wyszukiwanie... A tam- są różne opcje....do wyboru co kto chce... Będę wysyłać PW do osób aktywnych w ciągu ostatniego tygodnia ,którzy mają 100 postów na liczniku... Tak sobie mozna na tym wyszukiwaniu ustawić... Namolnie zachęcam do zgłaszania się do przerobu :) kolejnych literek[/QUOTE] tak jest opcje do wyboru do koloru :) ps. jakby ktoś chciał chałwy - to linka u mnie w podpisie ;) -
i link do nowego bazarku z chałwami: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214926-czekolady-i-chałwy-do-29.09-dla-psiaków-myszy-1-i-dla-FZNJR?p=17664449#post17664449"]bazarek z chałwami i czekoladami - klik[/URL]
-
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ponieważ finansowo za bardzo nie mam jak pomóc postanowilam podzielić się chałwami :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214926-czekolady-i-chałwy-do-29.09-dla-psiaków-myszy-1-i-dla-FZNJR?p=17664449#post17664449"]bazarek z chałwami i czekoladami - klik [/URL] -
[quote name='3 x'] został mi jeszcze do rozliczenia bazarek z chałwami, ale wciąż czekam na kilka wpłat a tutaj za progiem zima, trzeba pomyśleć o koniach i zapasie siana[/QUOTE] rozliczyłam w końcu[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212923-Cha%B3wy-ze-wschodu-i-czekolady-do-24.08.2011-na-FZNJR"] bazarek z chałwami[/URL] (bo za chwilę wystawiam nowy ;)) z bazarku z chałwami na konto kundelków wpłynęło [B]447,22 zł [/B] zapraszam na bazarki w moim podpisie część dzisiaj się kończy ! Zapraszam !
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
wrzuciłam apel o głos na Znajdki na swoje bazarki za każdym razem sobie tłumaczę, że może ktoś nei wiedział o wewnętrznych ustaleniach ech przykre to wszystko -
co jakiś czas dopytuję Biafrę czy ma jakieś inf, ale niestety nie ma dziewczyny, my pamiętamy ale niestety nie mam żadnych nowych konkretnych inf
-
Nie chciał żyć- smutasek ocalony z Korabiewic ma dom :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Fajnie, że ma ząbki :evil_lol: po telefonie od Ronji byłam lekko załamana ;) ale na szczęscie ząbki znalezione :evil_lol: Myślę, że tydzień-dwa i będzie chłopak jak nowy. W weekend kąpiel, pomoże mu na tą skórę. Co do imienia- Śnieżek fajne tylko przydługie ale tak jest wpisany w lecznicy. Ja bym chciała Wafla :eviltong:;)[/QUOTE] Filip Wafel ;) -
Nie chciał żyć- smutasek ocalony z Korabiewic ma dom :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Szukamy imienia? Bo zdaje się, że przez Myszy obelgi coś mi umknęło ;)[/QUOTE] Filip przeciez do niego pasuje :) -
Nie chciał żyć- smutasek ocalony z Korabiewic ma dom :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Lepiej sprawdź pocztę Mądralo ;)[/QUOTE] wysłałas laurkę z przeprosinami ? dobra, my tu gadu gady a Fredek, Brim, Filip ;) nie ma kasy, na czyje konto zbieracie dla ślicznego nochala? -
Nie chciał żyć- smutasek ocalony z Korabiewic ma dom :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106'][B]Jesteś do mnie negatywnie nastawiona[/B] mam wrażenie ;) Taką dziewczęcą urodę ma po prostu[/QUOTE] ciekawe czemu? ;) -
Nie chciał żyć- smutasek ocalony z Korabiewic ma dom :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
fajny ma nochal ;) -
zapraszam na bazarki dla podopiecznych Fundacji: 1. TP-Link TD-W8901G Router ADSL :: NEOSTRADA NETIA czyli po naszemu ruter ;) 2. słodki różowy jamnik - poduszka jest dłuuuuuugi jak na jamnika przystało :) 3. pościel, narzuta, ręczniki i sztućce WMF 4. ksiązki i filmy DVD 5 ubraniowo-kosmetyczny - duzy !
-
[quote name='3 x']lecimy z bazarkami: 1. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214197-TP-Link-TD-W8901G-Router-ADSL-NEOSTRADA-NETIA-dla-FZNJR-do-15.09"]TP-Link TD-W8901G Router ADSL :: NEOSTRADA NETIA [/URL] czyli po naszemu ruter ;) 2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214201-Słodki-różowy-jamnik-dla-kundelków-z-megadługiem-FZNJR-do-20.09?p=17587696#post17587696"]słodki różowy jamnik - poduszka [/URL] jest dłuuuuuugi jak na jamnika przystało :) 3. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214202-Home-amp-You-–-pościel-narzuta-reczniczki-i-inne-dla-wakacyjnych-wyrzutków-do-20.09?p=17587834#post17587834"]pościel, narzuta, ręczniki i sztućce WMF[/URL] 4. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214226-ksiązki-i-filmy-DVD-dla-kilku-kundelków-do-20.09."]ksiązki i filmy DVD[/URL][/QUOTE] i jeszcze jeden bazarek nam doszedł - zapraszam :) (jedna opłata za wysłkę) 5 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214458-Ubraniowo-kosmetyczny-się-zrobił-zapraszam-do-24.09"]ubraniowo-kosmetyczny - duzy ![/URL]
-
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
3 x replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o kurde to my z michem widzę ze luksus mamy leki zjada w czymkolwiek, ser zółty, parówka, garść gotowanego ryżu z mięsem, wszystko gdzie da się leki ukryć dodatkowo połowe leków jakie w zyciu łykał zjadał jako smaki za "michał łapa" ;) teraz tez wiesiołka zjada jako smaka a gremlin mówi ze ohydny jest jak się rozgryzie - nie wiem, ja michowi leków nie podbieram ;) pieroła jak nic z niego, co nie zmienia nijak moich uczuć do niego ;) z Szarusia to prawdziwy szczęściarz, albo cwaniak - wiedział gdzie koczowac żeby trafić do raju ;)