Pani się odezwała! Jest naprawdę miła, mieszka w Kwilczu (jakąś godzinę od Poznania). ;)
Ma się zdecydować dzisiaj wieczorem i dać mi odpowiedź jeśli się zdecyduje, zawieziemy ją do Kwilcza więc z transportem nie ma problemu. :loveu: Trzymajcie kciuki!