Ostatniego sprawdzenia dokonamy w tą sobotę kiedy będziemy odwozić pieska. Pani jest miła, ma córkę która uwielbia psy, dom z ogrodem, che żeby piesek mieszkał z nimi w domu i nie może się już doczekać.
Pokerku, ja ją zawiozę. I za paliwo pieniędzy nie weźmiemy ale 25 zł (Pani mówiła, że przeleje więcej) to opłata schroniskowa za pieska i to Pani zapłaci Przytulisku. W dodatku Zulka jest szczepiona chyba tylko na wścieklizne więc za szczepienia Pani będzie musiała zapłacić już u weterynarza.