Dobrze, że Neo zaznał miłości pod koniec życia.. :-( Teraz może sobie biegać za TM daleko od byłego 'właściciela - potwora'.
Saint, Weronia - trzymajcie się, zrobiliście dla niego wiele. :-(
Serdecznie dziękujemy [B]Morce[/B] za podarowanie Przytulisku 17 nowych, kolorowych, pięknych sweterków dla psiaków oraz 14 dużych, pięknych, kolorowych posłań! :laola:
Dziękujemy w imieniu Pani Wandy i piesków!
diana79 - dziękujemy za bazarki! :loveu:
taks - dziękujemy, oby wszyscy się zgodzili! ;)
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i wpłaty na leczeni suni. :loveu:
Apetyt miała ogromny, cały czas mogłaby jeść ale P. Wanda daje jej jedzenie w małych porcjach, bo jest strasznie wychudzona.
[quote name='Natussiaa']jaki on uroczy:loveu:[/quote]
Tak, uroczy..
Za to tu już nie jest uroczo :placz::
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ile-wycierpial-ten-pies-umeczona-chora-zaglodzona-bidulka-wola-o-pomoc-przyborowko-132472/index2.html#post11870451[/url]
Czy ktoś dał znać na owczarka? Nie, chyba nikt..
To nie na moje nerwy... :placz: Za każdym razem, kiedy patrzę na zdjęcia Bidulki wyobrażam sobie co ona czuje.. i co czuła zamknięta w piwnicy tego BYDLAKA, którego człowiekiem nazwać nie można.
[B]Kto zrobi banerek BIEDULKI?[/B]
:placz::placz::placz: Kochana Bidulka.. ile wycierpiała.. :-( Dobrze, że trafiła na Panią Wandę. Teraz musi być dobrze..
[U][URL="http://img408.imageshack.us/my.php?image=p1110990.jpg"][/URL][/U]