Jump to content
Dogomania

SugarBaby

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. SugarBaby

  ARAD / Rumunia

  Strasznie mnie kusi ta wystawa, niestety nie mam transportu. Czy ktoś kto się wybiera miałby miejsce w samochodzie dla 1 osóbki z jednym małym psem ? Oczywiście dokładam się do paliwa :cool1:. Błyskotko może Ty :cool3: ?
 2. SugarBaby

  Chorzów - 48 KWPR - dn. 14.09.2008r.

  [B]Dorkaa świetne zdjęcia !!! :multi: Zdradzisz mi jakim sprzęcikiem je robisz :razz: :eviltong: ?[/B]
 3. SugarBaby

  Import z USA (AKC)

  Czy mogłabym prosić, aby ktoś napisał mi jakie są same koszty transportu psa z za oceanu, konkretniej z Kanady, chodzi mi o cenę przelotu, klatki itp. Chciałabym dowiedzieć się także, jakie koszty będę musiała pokryć na lotnisku - cło od wartości, koszty manipulacyjne, coś jeszcze ?
 4. SugarBaby

  II MWPR Białystok 30-31.08.2008

  [quote name='Iza13']Mpk nr 10 dowiezie cię pod sam stadion. Przystanek zaraz przy dworcu ; )[/quote] No to super:bigok: Wielkie dzięki :calus:
 5. SugarBaby

  10.05.2008 CAC Jonava / Litwa

  Dzięki :buzi:
 6. Wielkie dzięki :buzi: A może ktos wie coś więcej o tej Pani :razz:
 7. Witam, poszukuję informacji o tej sędzinie - ,,Anne Indergaard '' ;)
 8. SugarBaby

  Sophia Kaluzniacki USA

  ,,Opisy daje bardzo skromniutkie i potrafi obniżyć ocenę za brak współpracy psa i właściciela na ringu. '' Zgadzam się w 100%. Widziałam jak naprawdę ładne psy schodziły u niej z bdb , za brak współpracy psa i właściciela. Ewidentnie ta Pani lubi kiedy pies pięknie sie prezentuje , zarówno w ruchu jak i w statyce ( Nawet gdy jest to klasa młodzieży czy szczeniat!!! ) Opisy bardzo skromne; zawieraja się w dosłownie kilku słowach. :roll: Ta Pani hoduje akity i prawdopodobnie na nich się zna, ale czy zna się na innych rasach i grupach...hmm...polemizowałabym.
 9. SugarBaby

  Elżbieta Chwalibóg

  Dentystka :cool3: . Wydaje mi się że patrzy na efektowność psa, ważna jest dla niej głowa, linia górna, ruch.
 10. SugarBaby

  Andrzej Zamoyski (PL)

  Witam, Hmm co mozna powiedzieć o panu Zamoyskim... Moim zdaniem lubi psy spore i mocne. Patrzy na ruch, proporcje ciała. Liczy zęby, ale za brak jednego p1 oceny raczej nie obniża ;) Pozdrawiam !!!
×