Niech nikt nie zbiera, bo jest i tak syf - zróbmy więc jeszcze większy syf :multi:
Wiecie, każdy robi co uważa za słuszne, ale no według mnie powodem do chwalenia się to to nie jest :roll: I o ile rozumiem, że dziadek nie może się schylić (w ogóle się nie schyla?), to sytuacja z tabliczką - no cóż, pośmiejmy się wszyscy.
Pewnie teraz będzie, że mam kij w dupie :diabloti: