Cyt.
Wie może ktoś skąd mogę załatwić takie taśmy (jakie są zwykle wokół ringów),np. z jakąś marką pokarmu,potrzeba aż 350 m :roll:
Spróbój napisać do pedigree. Napisz że potzrebujesz na taką i taką wystawe i jest mało funduszy aby zakupić coś takiego, ponieważ są pobierane symboliczne opłaty(napisz konkretnie ile) na rzecz schroniska. A numerki startowe i te "tabliczki" z lokatami macie?? bo wiem że to też fundują:p warto spróbować;).