Jump to content
Dogomania

Delph

Members
  • Posts

    3340
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Delph

  1. Będzie do Was pewnie dzwonić (chyba do Ciebie[B] Idusiek, [/B]bo kontakt mam od Mariolki :oops:) Pani spod Warszawy chcąca adoptować ON'ka lub ON'ke. Przekierowałam ją, bo ma dwójkę małych dzieci i nasza Kora się dla niej nie nadaje. Może coś dla niej wybierzecie ;) Podnoszę pięknego Yogiego przy okazji.
  2. Dostałam zdjęcia Kamyka z nowego domu, oto dwa z nich :loveu:: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1261/cidzdjcie0772.jpg[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/j8cidzdjcie0752j[/IMG][IMG]http://yfrog.com/j8cidzdjcie0752j[/IMG][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3338/cidzdjcie0752.jpg[/IMG]
  3. Rozmawiałam z nową Panią Kamyka. Maluch grzeczny, nie rozrabia, wszystko w jak najlepszym porządku. Właśnie odciągnęłam Panią od gotowania obiadku dla niego :lol: Jest już po drugim odrobaczeniu. Mam obiecane nowe zdjęcia. Tutaj jeszcze piątkowe, z naszej wizyty: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7789/pict0037t.jpg[/IMG]
  4. Super, niech mu się dobrze wiedzie. Państwo będą mieli z niego dużo radości, bo to bardzo fajny psiak :)
  5. Piękny Yogi :loveu: I jaki szczęśliwy!
  6. Wcale się z niego nie śmieję, to będzie ładny psiak, tylko niech urośnie i nabierze proporcji :lol: Sama mam największego brzydala, więc daleko mi do wyśmiewania się :eviltong: Wspaniałe wieści, strasznie się cieszę :multi::multi::multi: Skąd Państwa wytrzasnęłaś? Gdzie Ignasia wypatrzyli?
  7. No to przecież on'ek jak malowany :evil_lol: Tylko z małą główką.
  8. Ogłoszenia: [url]http://www.eoferty.com.pl/kora_cudowny_owczarek_niemiecki_173385.html[/url] [url]http://www.dajogloszenie.pl/ogloszenia.php?kat=41&lev=1[/url] [url]http://www.warszawa.dajogloszenie.pl/41,1,zwierzeta.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/kora-cudowny-owczarek-niemiecki/12962[/url] [url]http://www.hodowcy.com.pl/7720[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/showAdvert3990019.html[/url]
  9. A ja przyszłam się pochwalić, że poznałam wczoraj Yogiego :razz: W życiu bym nie powiedziała, że ten psiak się kiedyś tak bał jak to opisujecie na początku wątku. Co prawda nie jest ufnym psiakiem, bał się mnie, ale nie jakoś do przesady. Popatrzyl, pomyślał i stwierdził, że jak reszta psiaków się ze mną wita, to może on też przyjdzie obwąchać ;) Do Mariolki jest strasznie przywiązany, widać, że się z nią zżył. Moim zdaniem będzie bardzo oddanym i wiernym psem dla swojego przyszłego opiekuna (nie jak takie ciapy co to pójdą za każdym kto cmoknie), taki psiak to skarb :loveu:
  10. Poznałam wczoraj Ignasia, cudowny psiak. Pocieszny, ufny, przytulasty. Pcha się do ludzi. Przy tym delikatny, nie jakiś taran jak to często bywa u takich młodych psiaków. Z rozpędu zrobiłam mu kilka ogłoszeń, może ktoś zadzwoni? [url]http://www.oferta.pl[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,12635,Lw==.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-9-miesieczny-szczeniak-W0QQAdIdZ190344655[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4157145_9_miesieczny_szczeniak.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/url]
  11. Kamyk od rana w nowym domku :loveu: Zamieszkał w Grójcu w mieszkaniu, ze swoją nową Panią i jej Mamą. Gościnnie też przebywa tam Babcia, dziecko któregoś z członków rodziny (szczeniak dostał szału radości na widok dziecka), a pieska wypatrzył w ogłoszeniach TZ obecnej Pani. Tak więc rodzinę Kamyczek ma teraz liczną i sam siedział nie będzie :p Państwo mieli wcześniej pieska przez 16 lat, po otrząśnięciu się ze straty postanowili pokochać Kamyka i od kilku dni na niego czekali przygotowani. Trzymajcie kciuki, żeby mu się dobrze wiodło, na razie szaleje wesoły po nowym domu, rozdaje buziaki nowej Pańci i dziecku i w ogóle się niczym nie przejmuje. A ja głupia tęsknię jak zwykle :stupid: Nie na moje nerwy to tymczasowanie...
  12. Znalazłam transport :multi: Jedziemy z mariolką jutro o 8:00 rano. Trzymajcie kciuki za dzieciaka. Dziękuję gorąco wszystkim, którzy zaoferowali pomoc :Rose:
  13. Podnoszę, transport w piątek rano do Grójca dla szczeniaka i dwóch osób pilnie poszukiwany !!
  14. Tak się właśnie kończy "dosmaczanie" suchej karmy i skakanie wokół pieska jak nie chce jeść :diabloti: Po co jeść, jak można chwilę poczekać i Pańcia za chwilę dorzuci coś lepszego. A wyższością karm przemysłowych jest wygoda stosowania (taki sarkazm oczywiście, wiadomo, że lepsze dobrze zbilansowane domowe, ale ciekawe ile osób robi to dobrze i zapewnia idealnie skomponowane posiłki). Osobiście uważam, że nawet pies karmiony gotowanym czy barfem powinien być oswojony z suchym, bo czasami w sytuacjach "kryzysowych" nie ma po prostu innego wyjścia. Więc przyzwyczajać do tego warto, niezależnie czym będzie żywiony na co dzień.
  15. Bo to ON'ek, więc pewnie wszyscy myślą, że tylko do "stróżowania". Też miałam samych chętnych do pilnowania działek pod nieobecność właścicieli na przykład :angryy: Smsowicze mnie rozbrajają, jak tacy oszczędni, to ciekawe jak chętnie będą płacić w razie czego za leczenie albo dobrą karmę :watpliwy:
  16. Odpada, na zewnątrz to ona teraz siedzi i jak widać jej to nie służy. Jeżeli już to ogród z możliwością wchodzenia do domu, np. na noc czy jak jej tam będzie się podobało :eviltong: Poza tym z takiego zwykłego kojca to ona pewnie wylezie, robi podkopy i zwinna też jest, więc bym nie ryzykowała.
  17. Na razie nie, cały czas mam nadzieję, że znajdziemy transport i mały pojedzie :(
  18. Może chociaż w jedną stronę, same bez psiaka dałybyśmy może radę wrócić, tam na pewno jeżdżą jakieś pks'y... Jak myślisz Mariolka, piszesz się na taką wycieczkę? Malucha nie chcę ciągnąć pks'em i później jeszcze z nim biegać i szukać adresu, pogoda średnia, a on był na antybiotyku i jeszcze do tego zmiana domu... Tylko będzie lipa jak domek nie wypali, wtedy będziemy wracać z psem :(
  19. Do góry, bo pilne, dzisiaj powinnam zadzwonić i się umówić z domkiem :(
  20. Była gdzieś PURINA PRO PLAN Puppy Chicken & Rice ? Nie mogę znaleźć, a potrzebuję. Może ktoś ma?
  21. Pomocy, mały ma szansę na domek :modla: Najlepiej byłoby w piątek rano, tak jesteśmy wszyscy wstępnie poumawiani... Ale wybrzydzać nie będę ;)
  22. Byli u mnie właśnie kolejni chętni. Chcieli malucha od razu zabierać :eviltong: Potrzebuję wobec tego pilnie transportu dla siebie i malucha na wizytę przedadopcyjną z Warszawy do Grójca. Ktoś mógłby pomóc? Jak się na dogo szuka takiej pomocy? Ja niemobilna niestety... Aha, trzymania kciuków za domek też potrzebuję ;)
  23. Dostałam odpowiedź, Figa zdrowa, wesoła, urosła, ale nadal jest drobnej budowy. Jest już po sterylce, a na początku lata Państwo planują ją zaczipować :lol: Na dniach mam się spodziewać fotek :cool3:
  24. [B]czarna anda[/B]: Byliśmy już ją oglądać z Mru i jej TZ'tem. Jest świetna, bardzo kontaktowa, tak jak myślałam właścicielka nawet nie wie jaki ma skarb przed domem :roll: Ale dziękuję za zainteresowanie sunią i chęć pomocy. Teraz jakiś domek by się przydał cudowny, bo żal ściska jak ona tam gnije przy budzie :(
×
×
  • Create New...