Mariola bedzie miala reke na pulsie:)
W sumie to Adam moglby brac od nas psy na tymczas bo jakies szczescie ma! Rozwiesil ogloszenie w lecznicy i akurat.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-owczarka-niemieckiego-podobnego-124329/[/URL] Na tym watku oglosilam kilka naszych ONkow; Diana, Nemi, Pixie, Dixie i Falon