Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Właśnie wyjrzalam przez okno i Bary idzie ulicą:multi:Wyniosłam mu jedzenie i zrobiłam zdjęcia. Kto wstawi je na forum??? Bo ja nie umiem
  2. W Łodzi błąka się mały czarny piesek. Ma krótkie łapki. Jest śliczny. Szuka domku Tymczasowego, ale najlepszy będzie DS. Kontakt za mną gg 12035927. Nie umiem wstawić zdjęć :shake: Może mi ktoś pomóc???
  3. Jestem z Łodzi, moge tu zamieścić swojego bzdomnego psiaka!!! Piesek szuka DT a najlepiej DS!!!
  4. O, karolina a ja już myślałam że tu więcej nie zajrzysz
  5. Naprawdę staram się o zdjęcia i nie przestałam szukać barego. Bardzo was przepraszam że to tak długo trwa:-(
  6. nie nie wiem niestety. chodze do tej pani, ale jej ciągle nie ma w domu A zdjęcia... Jutro wstane o 6 i go poszukam, ale najczęściej to jest w sobote i niedziele
  7. Wiem Ula tylko mówiłam że już kupiłam sobie innego collie:p
  8. Super piesek,:loveu: jakbym wiedziała wcześniej to bym go przygarnęła, ale kupiłam już innego psa :-(.
  9. Pani nie było i Barego też.Ostatnio w ogóle go nie widze.
  10. Rozmawiałam z panią która zna całą historie Barego. Bary jest (tak mówi ta pani) młodym jeszcze psem (chociaż wszystko jest możliwe) pies mieszka u jakiejś pani która go nie chce. Jutro idziemy się czegoś dowiedzieć od tej pani. Postaramy się o zdjęcia.
  11. A tak wogóle ja nie wiem ile on ma lat. Nie wygląda na starego, ale pewna pani mi powiedziała że on ma 10 lat.
  12. Szukam też domu dla czarno białej kici. jej zdjęcia na stronie : [url]www.koty.org.pl/pupile/kicia1.htm[/url]
  13. Mogę, ale tylko wtedy kiedy znajdzie się dla pieska tymczas, bo mam w domu nieszczepionego szczeniaka.:oops:
  14. A jeszcze zapomniałam wcześniej dodać że piesek Nazywa się Bary, i jak go wołam po imieniu to się odwraca i do mnie idzie, to chyba znaczy że reaguje na to imię.
  15. Dziś raczej nie bo nie ma mnie w domu, wracam dopiero wieczorem, ale jutro go poszukam z koleżanką.
  16. Pies kręci się w okolicach osiedla matki polki, koło schroniska dla ludzi św. Alberta, na szczęśćie nie tylko ja go karmie, bo ci z Alberta też. Boje się go pogłaskać, bo jak tylko próbuję psiak ucieka :-(.Podchodzi tylko do ludzi któży niosą mu jedzenie, a takto woli się nie zbliżać.
  17. karolina1, pies błąka się, ale raczej nic mu nie jest, tylko troche chudy...Zdjęcia będą kiedy pies się pokaże na osiedlu. Postaram się namówić mamę żebyśmy go na trochę wzieły, ale raczej nie bo mieszkam w bloku, a mam psa i kota... Ale jakby ktoś chętny do adopcji lub chętny żeby psiaka wziąść na tymczas to bym sprubowała złapać, bo wtedy mama by się zgodziła.
  18. W Łodzi błąka się bezdomny Owczarek podhalański. Pies jest stary, ma ok 10 lat, jeżeli nie więcej :(. Dla takiego psa bardzo trudno jest znaleść dom tym bardziej że boi się ludzi :placz:. Podobno zmarł właściciel kilka lat temu i psiak błąka się od tamtego czasu. Nie wiem dokładnie gdzie przebywa, ale jak go widzę (bo co tydzień przychodzi szukać jedzenia na moje osiedle), to mu daje jeść. Nie mam jeszcze zdjęć psa, ale postaram mu je zrobić. Potrzebny dom tymczasowy, lub stały !!! Kontakt : 502 626 117 więcej zdjęć na stronie 6 [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/1713d0321e1abce1.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...