Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='majqa']Nie ma problemu, możesz podać mój Niko, jeśli oczywiście chcesz. Kiedyś go miałaś. Jeśli masz, wstaw, jeśli nie, daj znać, podam powtórnie. Dziękuję, że się dopatrzyłaś tej istotnej skądinąd rzeczy. A może Marysia chce lub Ania, by którejś z nich tel. widniał w ogłoszeniach?[/QUOTE] Właściwie mogę podać i Ani, i Twój, bo jeśli któraś z Was nie będzie mogła w danej chwili odebrać, to zainteresowany będzie mógł zadzwonić pod drugi numer. Mam Twój numer, ale nie wiem, czy aktualny : 664 279...
  2. [quote name='hop!']A ja dostałam zapytanie z allegro - nika28 zaraz Ci wyślę treść w prywatnej wiadomości.[/QUOTE] Odpisałam Pani... :)
  3. [quote name='tana']Taaaak po południu :) Ja będę w domu od 15.30 to zapraszam!!! :):)[/QUOTE] Super, to postaram się być :loveu:
  4. [quote name='tana']No jasne możesz moj nr podawać 601 631 791. A w ogóle to wpadniesz Nikuś jutro do nas? :):):) Fajnie by było!!!![/QUOTE] Ok :) Jeśli spotkanie jest jakoś po południu albo wieczorem, to z chęcią wpadnę wygłaskać Faworka i zapoznać się z Ijlovą :)
  5. Słuchajcie, a ja dopiero teraz zauważyłam że w ogłoszeniach które robiłam dla Faworka jakiś czas temu jest kontakt na Borówkę... :( Czy mogę prosić telefon do kogoś innego, żebym zamieniła w tych moich ogłoszeniach ?
  6. Dzwoniła przed chwilą bardzo sympatyczna Pani z "przyjaciela Psa" :) Niestety nie może przygarnąć Daffiego do siebie, bo ma dużo własnych zwierzaków, ale obiecała wpłacić grosz na Daffiego albo wysłać trochę karmy. Bardzo dziękujemy :loveu:
  7. Koelka zgodziła się sprawdzić domek :loveu: Wizyta jutro popołudniu... :oops:
  8. Szukamy dalej osoby do sprawdzenia domku, rozmawiałam wczoraj z jedną osobą, ale jednak nie da rady sprawdzić tych ludzi.
  9. Ale się cieszę, wspaniałe wieści !!! :loveu: :multi:
  10. Jest masa psów potrzebujących pomocy... Jeśli letosia nie chce współpracować, to chyba po prostu pomoc nie jest aż tak potrzebna... Ja to tak odebrałam... Też wyłączam się z wątku, i trzymam kciuki za psinki.
  11. No to trzymamy kciuki, oby ktoś się zainteresował Daffim, jeszcze przed zimą...
  12. [B][SIZE="4"]Szukam też transportu z Łodzi lub Głowna do Poznania !!![/SIZE] Na Sarę czeka domek[/B] :) :) :) [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6532/aaaaasara2.jpg[/IMG]
  13. To wizyta dzisiaj... Nie mogę się doczekać wieści... Oby wszystko poszło dobrze...
  14. [quote name='Andzike']Napisz do toyota ;)[/QUOTE] Dzięki, napisałam :) A dzisiaj przyjechali państwo obejrzeć Iwana :) Chłopak pojechałby dzisiaj do nowego domku, ale niestety się rozchorował, i musi się najpierw wyleczyć. Ma początku kociego kataru, i na razie dostaje Unidox. Za 3 dni idziemy na przegląd, i jak się polepszy, to pojedzie :) Ale śmieszny zbieg okoliczności, jak już Państwo wychodzili, to powiedzieli że jadą w sobotę do przytuliska, do Głowna zawieźć dary, bo zobaczyli apel na FB :) A Iwan jest właśnie z Głowna :)
  15. Czy ktoś mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną na terenie Gorzowa Wielkopolskiego ? Zgłosił się domek chętny na naszego Rafiego : [url]http://www.dogomania.pl/threads/194370-**Rafi-m%C5%82odziutki-ONek-bez-%C5%82apki-PROSIMY-O-WSPARCIE-FINANSOWE-!!/page26[/url]
  16. Czekam na wieści...
  17. Ale wieści ! Trzymam kciuki z całych sił... :)
  18. Ale wieści ! Czekam z niecierpliwością na więcej... :)
  19. [quote name='kinia098']Nika, tak to chodzi o nią. Przekopiuję Pani to, co napisałaś :) Odzew na ogłoszenie, które wrzuciłam na tablicy :) Oby więcej zapytać było ! edit !!!! aha, i kilka osob prosilo o potwierdzenie, czy paczka doszla. takze byloby super, gdybys zadzwonila do p. zosi i zeby ona sprawdzala od kogo doszly paczki, chociaz cos takiego, zeby podala, np. Ewa K., Warszawa[/QUOTE] Kurcze, to ja cały czas wrzucam ogłoszenia na tablicę, i mam bardzo mało zapytań... Masz dobrą rękę :) Spróbuję "zdobyć" takie potwierdzenie :) [B][SIZE="4"]I pilnie szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Grudziądzu ! Dom dla Wasyla. To wielka szansa, bo Wasyl to starszy, i na dodatek dosyć charakterny pies.[/SIZE][/B]
  20. Trochę dzisiaj Gaję poogłaszałam. W sobotę bardzo się cieszyła, mam siniaka na nodze :) Jest na prawdę silna, no ale co się dziwić, jak siedzi cały dzień w boksie, to po wyjściu z boksu jest tak zachwycona, biega, szaleje, skacze na człowieka... Dlaczego ona nie ma domu, nie rozumiem.. :(
  21. A gdzie Szorstek trafi po ew. odebraniu ? Nie mogę znaleźć :oops:
  22. Ten psiak raczej nie jest w typie collie... Ale jest śliczny, na pewno znajdzie dom.
  23. [quote name='kinia098']Czy sunia Czarna jest po sterylce ? Pani ma psa i kota- jak ona do kotów ?[/QUOTE] Chodzi o tą ? [url]http://www.przytulisko.glowno.pl/psy/slides/Czarna.html[/url] Nie jest po sterylizacji, ale przed adopcją będzie sterylizowana, jeśli domek się znajdzie. Do psów ok, do kotów nie wiem, ale myślę, że też ok. Jest łagodna i kochaniutka, na spacerze była mocno przestraszona i chodziła na ugiętych łapkach :( Prawdopodobnie ma zaćmę/jaskrę, bo ma taki nalot na oczkach, i trochę jej łzawią. Ale na pewno nie jest całkowicie ślepa, świetnie widzi jak ktoś podchodzi do krat, biegnie pędem i bardzo prosi o głaskanie... Tutaj jest więcej jej zdjęć : [url]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Dumka[/url]
  24. Dorka ma dom. Blondi ponoć ma się dobrze, ale niestety nie mogę się doprosić od DT zdjęć :( :( :( Bardzo mnie to martwi... Chciałabym zacząć go już ogłaszać. A może ktoś mógłby się przejść do Pani, i zrobić jakieś ładne zdjęcia Blondiemu, i sprawdzić, czy wszystko jest ok ? To jest Warszawa, Białołęka. Karmę prosto do przytuliska, adres to : 95-015 Głowno ul. Piaskowa 37 Co do krakvetu, to porozmawiam z p. Zosią czy się zgodzi. Ale wątpię żeby udało się wygrać :(
×
×
  • Create New...