-
Posts
11499 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nika28
-
[quote name='majqa']Nie ma problemu, możesz podać mój Niko, jeśli oczywiście chcesz. Kiedyś go miałaś. Jeśli masz, wstaw, jeśli nie, daj znać, podam powtórnie. Dziękuję, że się dopatrzyłaś tej istotnej skądinąd rzeczy. A może Marysia chce lub Ania, by którejś z nich tel. widniał w ogłoszeniach?[/QUOTE] Właściwie mogę podać i Ani, i Twój, bo jeśli któraś z Was nie będzie mogła w danej chwili odebrać, to zainteresowany będzie mógł zadzwonić pod drugi numer. Mam Twój numer, ale nie wiem, czy aktualny : 664 279...
-
Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']A ja dostałam zapytanie z allegro - nika28 zaraz Ci wyślę treść w prywatnej wiadomości.[/QUOTE] Odpisałam Pani... :) -
Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła przed chwilą bardzo sympatyczna Pani z "przyjaciela Psa" :) Niestety nie może przygarnąć Daffiego do siebie, bo ma dużo własnych zwierzaków, ale obiecała wpłacić grosz na Daffiego albo wysłać trochę karmy. Bardzo dziękujemy :loveu: -
TPZ Opoczno-piękne psiaki proszą o domy! Historia smutnego Ciapy!!!
nika28 replied to tpzopoczno's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wątek... -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
nika28 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Koelka zgodziła się sprawdzić domek :loveu: Wizyta jutro popołudniu... :oops: -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
nika28 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Szukamy dalej osoby do sprawdzenia domku, rozmawiałam wczoraj z jedną osobą, ale jednak nie da rady sprawdzić tych ludzi. -
Ale się cieszę, wspaniałe wieści !!! :loveu: :multi:
-
Rozpaczliwie apeluję i proszę o pomoc wszystkich ludzi o dobrym sercu.
nika28 replied to letosia's topic in Już w nowym domu
Jest masa psów potrzebujących pomocy... Jeśli letosia nie chce współpracować, to chyba po prostu pomoc nie jest aż tak potrzebna... Ja to tak odebrałam... Też wyłączam się z wątku, i trzymam kciuki za psinki. -
Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy kciuki, oby ktoś się zainteresował Daffim, jeszcze przed zimą... -
[B][SIZE="4"]Szukam też transportu z Łodzi lub Głowna do Poznania !!![/SIZE] Na Sarę czeka domek[/B] :) :) :) [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6532/aaaaasara2.jpg[/IMG]
-
To wizyta dzisiaj... Nie mogę się doczekać wieści... Oby wszystko poszło dobrze...
-
[quote name='Andzike']Napisz do toyota ;)[/QUOTE] Dzięki, napisałam :) A dzisiaj przyjechali państwo obejrzeć Iwana :) Chłopak pojechałby dzisiaj do nowego domku, ale niestety się rozchorował, i musi się najpierw wyleczyć. Ma początku kociego kataru, i na razie dostaje Unidox. Za 3 dni idziemy na przegląd, i jak się polepszy, to pojedzie :) Ale śmieszny zbieg okoliczności, jak już Państwo wychodzili, to powiedzieli że jadą w sobotę do przytuliska, do Głowna zawieźć dary, bo zobaczyli apel na FB :) A Iwan jest właśnie z Głowna :)
-
Czy ktoś mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną na terenie Gorzowa Wielkopolskiego ? Zgłosił się domek chętny na naszego Rafiego : [url]http://www.dogomania.pl/threads/194370-**Rafi-m%C5%82odziutki-ONek-bez-%C5%82apki-PROSIMY-O-WSPARCIE-FINANSOWE-!!/page26[/url]
-
Czekam na wieści...
-
Ale wieści ! Trzymam kciuki z całych sił... :)
-
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
nika28 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Ale wieści ! Czekam z niecierpliwością na więcej... :) -
[quote name='kinia098']Nika, tak to chodzi o nią. Przekopiuję Pani to, co napisałaś :) Odzew na ogłoszenie, które wrzuciłam na tablicy :) Oby więcej zapytać było ! edit !!!! aha, i kilka osob prosilo o potwierdzenie, czy paczka doszla. takze byloby super, gdybys zadzwonila do p. zosi i zeby ona sprawdzala od kogo doszly paczki, chociaz cos takiego, zeby podala, np. Ewa K., Warszawa[/QUOTE] Kurcze, to ja cały czas wrzucam ogłoszenia na tablicę, i mam bardzo mało zapytań... Masz dobrą rękę :) Spróbuję "zdobyć" takie potwierdzenie :) [B][SIZE="4"]I pilnie szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Grudziądzu ! Dom dla Wasyla. To wielka szansa, bo Wasyl to starszy, i na dodatek dosyć charakterny pies.[/SIZE][/B]
-
Śliczna, wesoła, kochana, energiczna... GAJA MA DOM :)
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Trochę dzisiaj Gaję poogłaszałam. W sobotę bardzo się cieszyła, mam siniaka na nodze :) Jest na prawdę silna, no ale co się dziwić, jak siedzi cały dzień w boksie, to po wyjściu z boksu jest tak zachwycona, biega, szaleje, skacze na człowieka... Dlaczego ona nie ma domu, nie rozumiem.. :( -
A gdzie Szorstek trafi po ew. odebraniu ? Nie mogę znaleźć :oops:
-
Ten psiak raczej nie jest w typie collie... Ale jest śliczny, na pewno znajdzie dom.
-
[quote name='kinia098']Czy sunia Czarna jest po sterylce ? Pani ma psa i kota- jak ona do kotów ?[/QUOTE] Chodzi o tą ? [url]http://www.przytulisko.glowno.pl/psy/slides/Czarna.html[/url] Nie jest po sterylizacji, ale przed adopcją będzie sterylizowana, jeśli domek się znajdzie. Do psów ok, do kotów nie wiem, ale myślę, że też ok. Jest łagodna i kochaniutka, na spacerze była mocno przestraszona i chodziła na ugiętych łapkach :( Prawdopodobnie ma zaćmę/jaskrę, bo ma taki nalot na oczkach, i trochę jej łzawią. Ale na pewno nie jest całkowicie ślepa, świetnie widzi jak ktoś podchodzi do krat, biegnie pędem i bardzo prosi o głaskanie... Tutaj jest więcej jej zdjęć : [url]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Dumka[/url]
-
Dorka ma dom. Blondi ponoć ma się dobrze, ale niestety nie mogę się doprosić od DT zdjęć :( :( :( Bardzo mnie to martwi... Chciałabym zacząć go już ogłaszać. A może ktoś mógłby się przejść do Pani, i zrobić jakieś ładne zdjęcia Blondiemu, i sprawdzić, czy wszystko jest ok ? To jest Warszawa, Białołęka. Karmę prosto do przytuliska, adres to : 95-015 Głowno ul. Piaskowa 37 Co do krakvetu, to porozmawiam z p. Zosią czy się zgodzi. Ale wątpię żeby udało się wygrać :(