asl
Members-
Posts
5866 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asl
-
Bazarek dla Aiszy z rzeczami od Ewy36 :) i Beabea :) przekazanymi za pośrednictwem Zofiji :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/226964-Różne-ubrania-damskie-ale-nie-tylko-do-19-5-br-na-AISZĘ?p=19083618#post19083618
-
Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.
asl replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tutaj bazarek z rzeczami od Zofiji :) które Zosia dostała od znajomej z USA. To ubranka dla dzieci. Wdzięczna będę za podrzucanie. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226930-Ubranka-ze-Stanów-bazarek-dla-REKSIA-do-19-maja-2012?p=19080334#post19080334 -
Przelałam dziś na konto Redpita dla Sonii 80,00 zł :) Zostaje zero złotych.
-
Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.
asl replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziś dokonałam przelewu w wysokości 200 zł za hotel Reksia oraz 27,90 za jego leki. -
Dopisuję: - 50 zł (02.05.2012) od Alli Chrzanowskiej - stała dekl. za maj - 40 zł (jak wyżej) od Krystyny S. - 10 zł (07.05.2012) od Jolusi - stała dekl. za maj - 20 zł (09.05.2012) od Lazy - 40 zł (10.05.2012) od Wapiszon - 10 zł (11.05.2012) od Redpit Bardzo dziękuję za te wpłaty :) Razem to 170 zł :multi: Dzięki tym wpłatom będę mogła zaraz zrobić przelew za hotel za Aiszę :)
-
Belu51 dzięki jeszcze raz za bazarek :) Dopisuję 55 zł dla Lanki od: - Israel :) (20 zł - 2.5.2012r.) - Bela51 :) (15 zł - 9.2.2012r.) stała deklaracja majowa 10 zł plus 5,00 zł za czekoladę na bazarek, która się połamała przy wysyłce. Ciocia Bela51 kupiła :) ) - Monika S. :) (20 zł - 11.4.2012r.) Bardzo dziękuję:)
-
Jeśli chodzi o rozliczenia Ilanki i Desy to nie było nowych wpłat. W rozliczeniach jest 125 zł a w skarbonce i w zeszycie który prowadzę mam 225 zł. Ta różnica to wynik jednorazowej wpłaty - 100 zł, którą zamieściłam w rozliczeniach, lecz po awarii na dogo wcięło. Wydaje mi się, że to uzupełniałam jednak jest 125 zł więc znajdę ten przelew i dopiszę raz jeszcze. Co do dalszych rozliczeń - brak, ponieważ nic nie wpłynęło.
-
[quote name='bela51']Aniu, poniewaz Ciemka przesłala mi gotowe materialy, to zaczełam od tego jej bazarku. Twoje rzeczy dopiero obfociłam.:oops:[/QUOTE] Belu Kochana, bardzo jestem Ci wdzięczna, że się w ogóle podjęłaś!Ja na pewno nie dałabym z tym rady. Sama też dopiero zabiorę się za wszystko przez weekend. Najważniejsze, że jest co wystawić :) Bardzo dobre wiadomości, że Ciemka zaoferowałą pomoc Lance :) Mam nadzieję, że jakoś uzbieramy znowu na sunię pieniążki. Musimy :)
-
Są wpłaty dla Aiszy :) Bardzo dziękuję :) Dziś wróciłam. Pojutrze wszystko pouzupełniam.
-
[quote name='bela51']Napisałam do Ciemki, ktora kiedys oferowała sie z fantami na bazarek. Jesli tylko przesle mi zdjecia, to ja zaraz wystawoie bazarek dla naszej kochanej biedulki. Aniu, a moze łatwiej byloby, gydybs wyslała mi zdjęcia tych rzeczy, ktore przeznaczyłas dla Lanki ? Jesli nie , to przeslij rzeczy w naturze.[/QUOTE] Belu super, jeśli Ciemka coś będzie miała :smile: Belu napisałam pw do Ciebie w sprawie rzeczy na bazarek. Jutro prześlę te rzeczy w naturze. I dziękuję :smile: Przelałam za DT Lany do 22 kwietnia. Zostało 5,58 zł. Jutro pieniądze powinny zostać zaksięgowane. Musimy zbierać na bieżący okres... Tagi: Brak
-
Dopisuję wczorajszą wpłatę od Rencia42 w wysokości 20,00 zł. Renciu dziękuję bardzo :)
-
Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.
asl replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedaczek, że tak go swędzi... :shake: Zosiu ja od tych pieniążków co mam odejmuję te 7 zł które poszły na jedzenie Reksia. -
[quote name='bela51']Strasznie mi przykro, ze nasz Lanka ma taka dramatyczna sytuacje. Strach pomyslec co byłoby, gdyby Marysia nie dołozyła tak duzo pieniedzy do opłaty za hotel. Chetnie wystawiłabym jakis bazarek, ale nie mam juz nic atrakcyjnego. Ostatnio moje bazarki nie miały zreszta powodzenia...[/QUOTE] Belu z Twojego bazarku uzbierało się sporo pieniążków :) Tak więc to nie tak że nie miały powodzenia Twoje bazarki... Belu a gdybym wysłała na poczcie coś dla Lanki do Ciebie, zrobiłabyś bazarek? Ja wyjeżdżam; potem mam chyba z 250 ubranek dziecięcych do wystawienia na Aiszę, Reksia, Bruna i psy Inga.mm, które już dawno miałam wystawić ale mam ciągle coś w pracy i naukę więc mam tyły... Jak wrócę to się za to chcę zabrać. Posłałabym farbę do włosów, mleczko do demakijażu, olejek do kąpieli krem 5 ml Givenchy i coś tam jeszcze "wygrzebię". Zwłaszcza że jak zapłacę za pobyt Lanki do 20 kwietnia to zostanie ok. 5 zł :( Tylko jest taka sprawa, że mogłabym to wysłać albo jutro do 13ej albo w poniedziałek się postaram (ale to może mi się tak udać na 80%). Potem będę dopiero 9 maja. Daj znać Belu. Bardzo bym Ci była wdzięczna. I uważam, że masz super rękę do bazarków :)
-
Cudna jest... :) Co do finansów to rzeczywiście Marysiu tragedia... Wpłynęło 220 zł od Ciebie. Dziękuję w im. Lanki. Dziś wieczór zrobię przelew za kolejny okres. Dopiszę zaraz Twoją wpłatę i Beli51 - 20,50 zł za którą bardzo dziękuję. Nie mam pomysłu co z finansami Lanki... Postaram się wystawić coś dla niej. Dostałam wczoraj dwa kosmetyki z Bielendy. Może coś jeszcze się znajdzie, ale to małe ziarenko a co z resztą pieniązków... Może ktoś miałby coś jeszcze do wystawienia na bazarek... ? I jeszcze jedno nie będzie mnie od 30 kwietnia do 8 maja. W razie jakieś wpłaty proszę o cierpliwość :) 9 maja uzupełnie
-
Jak tylko dotrą, to dam znać :) Dopisuję natomiast od Ciebie Docho :) 10 zł które wpłynęło 23 kwietnia za kurtkę z mojego bazarku. Dziękuję Ci bardzo! Dopisuję tez od Alli Chrzanowskiej 50 zł dodatkowo przelane na Aiszę :) Dziękuję Allu :) Dziś zwrócę też Zosi 32 zł za jedzenie dla Aiszy. Nie będzie mnie od 30 kwietnia do 8 maja. Tak więc w razie przelewów na Aiszę, proszę o cierpliwość :) 9.05.2012 pouzupełniam wszystko w rozliczeniach. Zrobię też nowy bazarek dla Aiszy, który z powodu problemów na dogo nie do końca został zamknięty.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
asl replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='asl']Wczoraj wróciła do mnie paczka podwójnie awizowana i nieodebrana. Muszę sprawdzić kto był ale może być ciężko bo na pocztowych dowodach nadania nie zawsze piszę nicki; pocztę czyszczę a bazarek zniknął. W tytułach przelewu nie zawsze natomiast jest nick. Dlatego jeśli osoba zainteresowana przeczyta proszę o pw.[/QUOTE] W związku z awarią na dogo nie wiem kto licytował te rzeczy i mimo prób nie jestem w stanie tego odtworzyć. Za zwrotną paczkę zapłaciłam 9,50 zł. Dodatkowo adresat może pomyśleć, że nie nadałam do niego przesyłki. Bardzo proszę o kontakt tę osobę jeśli to przeczyta. Przesyłka była zaadresowana do Emilii A. z miasta S. -
Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.
asl replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak Zosiu :) Dokładnie tak. Jak zamieszałam to przepraszam :) -
Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.
asl replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosiu i jeszcze 10 zł dopisuję dla Reksia za 2 ubranka kupione przeze mnie poza bazarkiem za łączną kwotę 20,00 zł do podziału między Reksia i Aiszę. (Aiszy też już dopisałam te 10 zł) -
Widzę, że i tu "wcięło" ostatnie wpłaty dla Sonii - od 14 marca br. Wg rozliczeń jest 30 zł a tak naprawdę w zeszycie mam 60 zł. Plus te ww. 20 zł od Lazy. Zaraz uzupełnię wpłaty.
-
Od Lazy dla Sonii wypłynęło 16.04.2012 r. 20 zł. Dziękuję i dopisuję :)
-
Pierwszy post uzupełniony. Bardzo proszę o sprawdzenie w rozliczeniu czy wszystko się zgadza te osoby, które wpłacały, ale nie wydaje mi się aby coś zostało przy odtwarzaniu tych wpłat pominięte.
-
Zosiu tak na szybko wyszło mi że 102,67 zł ma Aisza na dzień dzisiejszy. Wynotowałam sobie te wszystkie wpłaty i opłatę za DT od 1 kwietnia i tyle mi wyszło. Zaraz uzup. w pierwszym poście A i plus 10 zł do tego za 2 ubranka, które kupiłam poza bazarkiem za 20 zł do podziału między Aiszę i Reksia. Czyli 112,67