-
Posts
2349 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Okamia
-
[quote name='Asiaczek']Postaraj się bardziej:) pzdr.[/QUOTE] Nie da rady - za dużo pracy za mało czasu :shake:
-
[quote name='Soko']Jesteście okrutni ;) mam nadzieję że żadnego chrztu albo czegoś podobnego nowym uczestnikom nie planujecie robić :D[/QUOTE] Jak nie :)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Okamia replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Martens']Ee, pikuś, Cycek umie rzygać na ściany :diabloti:[/QUOTE] Eeee... Okey :evil_lol: A czy wasze psy też plują śliną :diabloti: (nie to nie gluty - to tak jak ja bym sobie popluła :evil_lol:) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Martens'][B]Okamia[/B], też tak myślałam - teraz to ja muszę się bawić z dwoma :diabloti: I po zdjęciach Teriera znowu mi gul skoczył i rośnie mobilizacja do ogarnięcia znośnego aparatu, bo w ruchu to mi tylko smugi wychodzą :roll:[/QUOTE] Głupka do rzucania piłeczek zawsze znajdę :evil_lol: A ja będę robić ładne foteczki dzieciom :diabloti: [B]Martens[/B]- jak smugi to painning czy jakoś tak sie nazywa ta sztuka :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak tak patrzę na te twoje zdjęcia to mam ochotę na drugiego prosiaka :evil_lol: One by się sobą zajmowały a ja bym psie walki nagrywała :diabloti: -
[quote name='Martens']Nie myśl, że posprzątałam :evil_lol: trochę ogarnęłam, ale mam milion innych rzeczy na głowie, więc nadal jest ekhm, nieład. Ja mam wymówkę, że posprząta się samo przy przeprowadzce Naprawdę sierpień się kończy, bo zaczyna być widać koniec remontu i myślę, że max. za 10 dni będę już przeprowadzona do nowego mieszkania, i będę miała sama (tzn. z psami) do dyspozycji 2-pokojowy "apartament" :lol: i to na parterze - bo od zasuwania z psami na 3 piętro bez windy nogi mi się już chyba skróciły :p Jest 35 stopni w cieniu :cry: mam zamknięte okna, bo z dworu leci żar; zachmurzyło się i pewnie burza pierdyknie, w Olsztynie już podobno była ;) z psami chyba dziś nici ze sportów, będą mi w domu po głowie tańcować :roll: Za to jutro pierwszy jogging na którym będzie Honey, mam nadzieję, że się nie zabiję biegając z dwoma staffikami :cool1:[/QUOTE] U mnie wczoraj taki upał że nawet Prośka cały dzień spała i tylko na toaletę wyszła :shake: co jej upał aż tak nie przeszkadza - wręcz przeciwnie uwielbia ciepełko. U mnie jest że posprzątam po remoncie :evil_lol: tylko że nie wiem kiedy ten remont zrobię :diabloti: Ale tzta fajnie urządzacie :diabloti: U mnie Prośka jest za mną -ale Kels niestety jest 'jego' dziewczyną. [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/6-4.jpg[/url] [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/7-5.jpg[/url] Bosssskie :loveu:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Okamia replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']No chyba niestety tak:( starzeje się i mam kurze łapki w kącikach oczu nawet...;([/QUOTE] Pokaż :evil_lol: Dziadek Aleksander? :diabloti: -
[quote name='Talia']Olej szkołę, jedź chlać z dogomaniakami :lol:[/QUOTE] Olej szkołę, zostań ninja :evil_lol:
-
[quote name='Martens']Honey za to miała dziś pechowy dzień, na porannym spacerku postanowiła zobaczyć z bliska jak Cyc sika i podstawiła nos pod żółty strumień :diabloti: Jak ona uroczo kicha :evil_lol: A ja mam jedną z nielicznych w ciągu dnia chwil ciszy i spokoju, kiedy szarańcza leży po karmieniu i przesypia upał. Robię wielkie sprzątanie, to wreszcie nie będę się wstydzić robić fot w mieszkaniu :evil_lol:[/QUOTE] Super że Gina już jedzie do swojego DS :loveu: No co ty? :evil_lol: ja ostatnio miałam sprzątać mój nieład artystyczny ale zawsze się kończy na odkurzeniu pokoju i rzeczy na biurku dalej leżą :evil_lol: w sumie posprzątam przed remontem :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Poprosze więcej foteczek:) Pzdr.[/QUOTE] Dopiero ze Szczecina wróciłam :evil_lol: weekendowo niestety nic nie wpadło :diabloti:
-
[quote name='westie_justa']To to racja, ja mam talent do przcinania i nawet tu chociaż pół kółeczka musialam przyciąć.[/QUOTE] U mnie też tak jest głównie ze zdjęciami z meczy że nóżkę lub główkę utniemy na foteczce :evil_lol:
-
[quote name='westie_justa']Akurat sama tutaj się bawiłam kolorem;) Dzięki, ale akurat ta obroża moim zdaniem tu pasuje ;)[/QUOTE] Raczej myślę że chodziło o to że jest przycięta :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']moje kaszaneczki :loveu: [/QUOTE] A tu o pasch czy kuniach? :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/600D/18_08_2012824.jpg[/url] Aż mi się zachciało większego stadka dla takich widoków :loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Bo ma mieszkać na dworze , bo ma nie być debilem nadpobudliwym , ma też być mało kłopotliwy w obsłudze i ma ich nie zjeść :diabloti: Ma być ładny , dostojny , duży i kudłaty ... ma robić wrażenie ;) nie drzeć ryja dobę całą ... ma być w miarę przyzwoicie zdrową rasą. Ich pomysły to był labek , golden lub briard .. oczywiście ONek też .... wybiłam z główki takie propozycje .... okazałam co będą mieli i muszą się zgodzić :grins:[/QUOTE] Nie no to w sumie Twój wybór okazał się spełniać 100% kryteriów :diabloti: Jakoś nie widziałam dostojnego labka czy goldena :evil_lol: Zostań zawodowym doradcą w wyborze ras :evilbat: będę Ci podsyłać klientów :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Wymyśliłam dla mojej siostry rasę psa , nawet już zamówiłam szczeniaka :evil_lol: muszę za niego też i zapłacić , odebrać , podrzucić pod drzwi ... Mastifa Tybetańskiego :grins:[/QUOTE] O matko. Dlaczego akurat ten spełnił wsie kryteria? :evil_lol: -
[quote name='Endher'][URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/297665_1589643237380_2097270338_n.jpg[/URL] uwielbiam fotki z tej perspektywy :diabloti: Fajnpejdż polubiony 8) A, i jeszcze skromne pytanie, uchyliłabyś rąbka tajemnicy i zdradziła jaki [U][URL="https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/409744_332131116879331_1338395491_n.jpg"]tu[/URL][/U] jest czas naświetlania? :cool3:[/QUOTE] 30 sekund :evil_lol: albo 10... coś pomiędzy :evil_lol: właśnie muszę sobie to na tapetę ustawić na kompie (myślę żeby zrobić sobie z tego fototapetę tylko czy nie będzie to pod narcyzm podpadać :evil_lol:) Dzięki za lajki - moje ego puchnie od tego :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']nie ma filmu , bo ja jakoś nie umiem zapamiętać , że ta puszka robi filmy :grins: [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523664_388781684523114_656733140_n.jpg[/IMG][/QUOTE] To idealnie opisuje mojego TZta w tym momencie :evil_lol: [url]http://178.33.62.211/img/502d08075461e.jpg[/url] dobre -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Ja mam trwałe ślady od 26 lat , po miłym miniaturowym sznupku :diabloti: i nikt mi nie powie , że mały piesek nie jest zdolny zrobić krzywdy ;) bo mały i mały ... ale zęby ma jak pies. Stereotypy i ludzkie pomysły na szufladkowanie ras psów ... to ja mówię od siebie , że ani jorczki , ani szitsiaki , ani bulgoty ... nie są tak towarzyską rasą do torebusi , jak staffiki.I tak jak się ludzie znęcają , nad tzw rasami ozdobnymi .... męcząc swoją miłością , dbałością , rączkami , kokardami , podusiami ... zabierając psu psiejskość .. to staffik to kocha. A własnie problem ludzi jest taki , że od staffika wymagają by był odważny , poważny , bojowy , bronił , chronił i był dobermanem i owczarkiem i skoro nabył "morderce" to ma być merderca a nie ozdóbka ...[/QUOTE] Czasami się zastanawiam czy w schronie mi bubla nie dali :evil_lol: miał być mix asta ale jak czytam to co piszesz to jak bym widziała Prosiaka :diabloti: Ten sam stan umysłu :evil_lol: A co do obrony przez psa, Kelly zawsze warczy jak mnie zaczepiają. Wiem, że gdyby zaszła potrzeba mogła by zaatakować. Tyle że ma moim zadupiu większość podejrzanych typków zna mnie i wie że ze mną się nie zaczyna. Jeden się kiedyś przekonał, że nie warto i fama na zadupie poszła. Vectra - miał być filmik hd w 3d :cool3: -
Przyszłam popatrzeć na dwa 'sztafiki' jak to niedawno usłyszałam :diabloti: Zdjęcia łóżkowe boskie. U mnie na szczęście takie akcje to tylko w wykonaniu Białej bo Królowa Kelly nie szaleje na łóżku. Chyba, że świniaka nie ma :diabloti: Eh... Nie ma co u mnie pierwsza połowa sierpnia była fajna. Teraz się popier... znaczy psuje się wszystko. Ale pozytywne jest to że jeszcze tylko 14 dni i koniec.
-
[quote name='Martens']Byłam tu ostatnio wieku temu, jak biała prośka była jeszcze białym małym pająkiem :evil_lol: a teraz widzę prawdziwego bullowatego, z ciałkiem etc. ale nadal ma oczyska kota z Shreka :loveu: Kot swoją drogą boski rudzielec, Kelly też super się trzyma i wieku nie widać - zresztą hasiory dla mnie w wieku 3 czy 10 lat wyglądają ciągle tak samo ;) Nie wiem skąd im się to bierze, chyba dobre geny ;)[/QUOTE] Hejoł. A ja u was niedawno własnie byłam i nadrabiałam zaległości - muszę powiedzieć że Buca bym ci podwędziła bo z mięśniaczkami by się z Prochem ładnie prezentowali :loveu: w sumie nowa siostrzyczka też, ale ja nie chce szczyla na razie :evil_lol: No Prośki mimika pyska w ogóle jest boska - czasami czekam jaką paszczę zaraz zrobi :evil_lol: Chcesz się wymienię kota za buca, Nela miała by pomoc w wpierdzielaniu na dzielni chamskim natarczywym pieseczkom :diabloti: Bo Kelly nie chce... woli myszki... Husky tak mają ... po prostu i mówię to ja która ma 8letnią gamonice i kiedyś nie chciała uwierzyć że huszczak znajomej nie może mieć 12 lat :evil_lol: (no wyglądał GÓRA na 5 :evil_lol:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/523652_1978638322014_666268264_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/297665_1589643237380_2097270338_n.jpg[/IMG] nic nowego nie mam :evil_lol: (trzeba by było iść z psami i aparatem na spacer :diabloti: )
-
Nie no on byłby fajny ... Tylko się rzuca do kostek z pazurami i gryzie... Nie wiadomo co mu strzeli do łba...
-
Witamy :) No charakterek trzeba utemperować :diabloti: albo pozwolę Kelly się nim zająć, bo już mi na nerwy działa to nie znośne małe coś. Czy da się kocura jakoś utemperować?? [img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/559240_331792856913157_2138099902_n.jpg[/img] Tutaj Ewka Hakerowa :) a jakby miał ktoś ochotę popatrzeć jak było na dcdc w Poznaniu to zapraszam: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.331377900287986.77742.173063896119388&type=1[/url] [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.331539446938498.77804.173063896119388&type=3[/url]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a co on nie ma gdzieś :diabloti: tu akurat wyglądał swojej ukochanej rudej wywłoki .... ale to trudna jest miłość ... on ją kocha i wielbi , ona nie ma czasu na głupoty ... i tak cud że jeszcze mu nie próbowała za te amory łba urwać :diabloti: bo przy próbie krycia , Buckowi chciała główkę odjąć od ciała :mad: [/QUOTE] A może ona przed nim tylko gra taką niedostępną? :evil_lol: Buck widocznie nie jest w jej typie :eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Okamia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/2012/16_08_2012071.jpg[/url] Fajny Gluciosław :loveu: i bardzo inteligentna mina :diabloti: [url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/2012/16_08_2012196.jpg[/url] Czyżby pokazywał gdzie ma to zdjęcie?:evil_lol: