Jump to content
Dogomania

Fortuna

Members
  • Posts

    903
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fortuna

  1. A moze w przypadku Mordki spelni sie powiedzenie, ze " cierpliwosc jest gorzka , ale jej owoce slodkie ". Zycze Ci Mordeczko tych slodkich owocow juz teraz , poniewaz jestes bardzo cierpliwa.
  2. [quote name='danka1234']Wieści są i to bardzo dobre. nikador nie moze wejsc na watek,wiec ja przekazuje informacje. Leczenie Gonzusia u nikador zostało zakończone,zrobiono tyle ile się dało z tą łapcią,została rehabilitacja i nadzieja że łapcia dojdzie do sprawności. Tak wiec Gonzuś niedługo pakuje swoje manatki i jedzie do mnie,jak ustalimy szczegóły to zaraz Was powiadomimy i dziekujemy ze jestescie z nami i Gonzusiem.[/quote] To super Danusiu. Jestesmy z Wami calym sercem i trzymamy kciuki, zeby Gonzus wyzdrowial calkowicie i mial sprawna lapke w 100%. :loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='GoniaP']Muszka jest nadal w schronisku. Czeka na przyjazd niemieckiej wybawicielki.[/quote] To czekamy razem z Muszka i prosimy o informacje jak tylko wybawicielka przyjedzie. I z gory dziekujemy.
  4. Idziemy na spacerek jamnisiu, szukac domku najlepszego na swiecie. :painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting:
  5. Mikosiu doopka w gore i idziemy szukac domku. :painting::painting::painting: Bedzie dobrze , jeszcze bedziesz biegal gdzies w lesie na spacerze z twoimi przyszlymi ludzikami.
  6. Duzo zdrowka Lipi, przesylam Ci 1000000000000000... buziaczkow.
  7. :Dog_run:Idziemy na spacerek Mordko, moze cos znajdziemy po drodze. :painting::painting::painting::painting::painting:
  8. [quote name='Erazm']Pozdrowionka dla szczęśliwej rodzinki:lol:[/quote] Dziekujemy i tez pozdrawiamy.
  9. [SIZE=3][COLOR=red][B]Gdzie jest Muszka ???????????????????????[/B][/COLOR][/SIZE]
  10. W przyszlym tygodniu wysle pieniazki dla Lipi. Lipi trzymaj sie kochana.
  11. Mikos chce byc zdrowy i szuka najlepszego domku pod sloncem.
  12. Szukamy domku jamnisiu i wiesz co Ci powiem, na pewno znajdziemy.
  13. Oj bidulek. Ale jest taki malutki, ze na pewno szybko znajdzie domek. A jak on ma na imie ?
  14. [quote name='betinka24']Mordeczko kiedy ten twój los się odmieni???[/quote] Wlasnie, kiedy :???::???::???::???::???::???::???::???:
  15. Tlo tych zdjec jest takie szare. No ale to otoczenie jest niezbyt ciekawe. Chociaz slyszalam ostatnio, ze to schronisko do najgorszych nie nalezy. Mordeczko, idziemy na spacerek. :painting::painting::painting::painting:
  16. Pozdrowienia dla wszystkich od Leny, Alfika i calej naszej rodzinki. A oto przyklad wielkiego lenistwa. [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/8766/alfilenapodnamiotempk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/1517/dsc00034ko1.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5103/dsc00032oj1.jpg[/IMG] Mam Ciebie dosyc Lena , ide sobie. [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9489/dsc00036be5.jpg[/IMG]
  17. Czesc Mordeczko, idziemy ma spacerek. :Dog_run:
  18. [quote name='Ola164']Może się jeszcze domek w Polsce znajdzie...[/quote] Olu zapewniam sie Cie , ze to zadna roznica dla psiaczka. Byle dobra rodzinka sie znalazla.
  19. Super Aprilku-Maxiu !!!!! Duzo zdrowka i bardzooooooooooooo dlugiegoooooo zycia zyczy Ci Fortuna. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. Mordko idziemy na spacerek szukac domku. :painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting:
  21. [quote name='DG32'][URL]http://img160.imageshack.us/img160/51/dsc00015yv3.jpg[/URL] Lenka w wodzie :loveu:, a Alfik też się skusił i wszedł czy nie?[/quote] Tez sie skusil. Chociaz musze przyznac , ze Lena jest szalona na punkcie wody i chyba takiego drugiego jamnika nie ma. Nawet gdy jestemy na wakacjach w Austrii, gdzie woda zima jak lod, ona wchodzi do niej i plywa, a ja nawet malego palca od stopy nie moge zamoczyc. Alfik jest w doskonalym stanie. Naprawde czuje sie swietnie i to widac na kazdym kroku. A i jeszcze jedno, coraz mniej warczy na obcych ludzi i inne psy, natomiast szczeka na konie. Na spacerkach jest bardzo grzeczny, chodzi bez smyczy bez problemu.
  22. Kilka fotek z dzisiejszego dnia dla Was wszystkich kochani razem z buziakami od Lenki i Alfika. Popoludniowy spacerek nad morzem. [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5904/dsc00006ss9.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9531/dsc00008tu5.jpg[/IMG] Wieczorny spacerek nad jeziorem [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/51/dsc00015yv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4056/dsc00029vx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9918/dsc00035kd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1659/dsc00036ly5.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/2720/dsc00048lj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/4708/dsc00050eu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/9084/dsc00053xv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2909/dsc00055an0.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Isadora7']Witaj Mordeczko. Ja cały czas czekam na lepsze twoje zdjęcia. Szczególnie takie zbliżenia mordki, oczu. [B][SIZE=4][COLOR=red]Z takich można zrobić dobrą reklamę. Wiem po innych pieskach że ruch się zrobił jak miały zrobione lepsze zdjęcia.[/COLOR][/SIZE][/B] Nawet nie ma jak wmontować w ciekawsze widoki.[/quote] Popieram. Betinka prosimy o lepsze zdjecia. Prosimyyyyyyyyyyyyy :loveu:
  24. U nas jest tak goraca, ze nie mozna siedziec przy komputerze. Alfik wczoraj byl pierwszy raz na meczu Marcina, Lena to jak wiecie maskotka klubu, ale Alfik spisywal sie tez niezle , chociaz tak jak Lena w pilke nie potrafi grac. Lena to doswiadczony pilkarz. Alfik warczy jeszcze na obcych ludzi, na szczescie holendrzy to narod kochajcy zwierzeta takze z cierpliwoscia probowali zaprzyjaznic sie z Alfikiem, chyba z sukcesem. Wczoraj Alfik zaliczyl tez kapiel w jeziorze, Lena uwielbia wode i plywanie w niej, ale musze powiedziec , ze Alfik tez nie ma nic przeciwko, tym bardziej , ze upal doskwiera. Ogolnie musze powiedziec, ze Alf jest calkowicie zdrowy, ma duzy apetyt, wszystkie potrzeby zalatwia regularnie, ma coraz wiecej energii, zaczyna sie bawic i cieszyc z zycia. Zdjecia wstawie dzisiaj wieczorem. Isadorko zdjecia wysle wieczorkiem, teraz uciekam na plaze, tak jest goraco.
×
×
  • Create New...