[quote name='bursztynki']hawanka,jak Pedrito??????Mam nadzieje że jest już dobrze,poprostu mamy jesień i długie bieganie po trawie i po lesie nie wskazane.Całuskindla Pedrita mama ,tata i Iwona[/QUOTE]
Pani Iwonko tak jak pisałam w ostatnim poście no narazie nie jest dobrze pedruś już zaczyna kolejny antybiotyk 3 w moczu ma białko początkowo +2 teaz 0,66.ma też Nabłąki płaskie wieląkotne bardzo duża ilość nabłaki Okrągłe 3-4.Krwinki białae Gruba warstwa...
Naszczeście Cukru ,Bilirubiny ,krwi Brak
PH ma 5,0 ciężar właściwy
Pedruś zachowuje sie normalnie biega szczeka gryzie je dużo ;D
Tylko ten pecherz.
za 10 dni bedzie kolejne badanie moczu i badanie krwi.