[quote name='ewatr']Najpiękniesza Marylaskowa foka ;) świata
dla naszych obecnie zagranicznych przyjaciół :eviltong:
czyli Chikinchan i jej TZ -a :lol:
:loveu::loveu: Piekna!! Dziekujemy za zdjecia!
Witam Marylke i wszystkich jej fanow :cool3: Zwlaszcze Ciebie, ewatr :calus:
Wreszcie udalo mi sie dopasc do netu. Stesknilam sie juz za Marylka, wiec tym bardziej sie ciesze, ze sa nowe zdjecia. Widze, ze Mary, jak na porzadnego niedzwiedzia polarnego przystalo ;), zmienia futerko. Kochany Bialasek...:loveu:
Bede tu zagladac, gdy tylko bede mogla, a tymczasem prosze o miziadla i przytulaki dla tego kochanego Misia :p
Pozdrawiamy!!