[quote name='unikatowydiament']Nie wytrzymałam długo,tylko miesiąc i już wróciłam znalazłam trochę czasu więc wpadłam się przywitać,nie długo jakieś nowe fotki Oscarka wrzucę.Dziękuję bardzo za życzenia.Nie wiem Kto bardziej tęsknił Ja czy Synek :) Od wczoraj Synek nie opuszcza mnie na krok,wszędzie łazi za mną,nawet teraz leży koło moich stóp i się na mnie gapi bez końca :)
P.S. Będę na Dogo co jakiś czas,nowa praca mnie pochłania bez końca
Pozdrawiam serdecznie Inez[/QUOTE]
Synek teraz bedzie Cie pilnowal, zebys mu znowu nie znikla ;)